Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

yok Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
154 rüya yazmışsın 83 tanesi seçili görünüyor. Biraz yoruma da odaklan, hızla artar puan. oylamaların da az
Karga 24 Kasım 2020 Karga  
Puanın epey düşmüş, çünkü epey rüyana yorumlardan en iyi seçmemişsin, biraz da başka rüyalara yorum yapman gerekiyor.
Karga 22 Kasım 2020 Karga  
Yani, özgüven anca böyle şeylerle düzelir,o değilde, 4 yılın sonunda, asıl bölümü okuyanlardan daha iyi olmak her şeye değer bence, istediğim ümide bir bölüm geliyor bana ve garanti işe giriyon,ikisini bir arada götürme imkânı da var,bilgisayar mühendisliğinde diploma pek önemli değil, bilgi olunca her türlü para kazanıyon, ama bu en zoru denemek gibi bir şey, üniversite hocaları duyarlılar izin alıp da girebilirim derslerine, tek çekindiğim nokta, öğrencilerin bana kin tutması olacak, nedenlerinin başında üniversitede olacak her türlü teknolojik yarışmada 1. gelmem olacak,biraz iddalı ama sporun gücüyle eskiyi unutup yeniye bakıcam :)
yok 29 Temmuz 2020 yok  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...