Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Simge Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Yakında bolca rüya yorumu ve analizi ile geleceğim.
Simge 10 Mayıs 2019 Simge  
Merhabalar rüyamda eski sevgilimin eski sevgilisini gördüm... Bana dediği şey onu bu yaz kaybediyoruz... Ne demek istediği hakkında bir tahminde bulunuyorum fakat emin olamadığım için anlamadım? diye soruyorum sadece... Çünkü evlenmesi imkansız... Tahminimde evlenebilecek olmasıydı... Cevap olarak bana ne dediğini hatırlamıyorum... Gerçek hayatta yıllardır ikisiylede konuşmuyorum...
Asi 28 Nisan 2019 Asi  
Rüyanız yorumlandıktan sonra en azından okuduğunuza dair geri dönüt olarak düş-üncelerseniz çok mutlu oluruz.
Simge 2 Eylül 2017 Simge  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...