Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Karga Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Merhaba puanım 986 da kaldı. Burdan yazmak istedim şimdiden Allah razı olsun. Bugün rüyamda 3 aylık hamileydim cinsiyeti erkekmiş. Normal doğum yapmaktan korkuyorum ve sezeryan için doktoruma rica ediyorum. Anlamı nedir acaba? Suan sadece nişanlıyım..
Deniz.deniz 7 Nisan 2022 Deniz.deniz  
https://www.ruyadaruya.com/212146/birinin-kurda-donusmesi-dolunay-gormek rüyamı yorumlarmısınız lütfen benim için çok önemli
Mira küçük 6 Nisan 2022 Mira küçük  
Merhaba rüyamı yorumlar msnz? Bugün öğle saatlerinde uyumustum rüyamda başımın Etrafına sarılmış 2 küçük yılan vardı birisi almaya çalışıyordu hic saldırmadi ne bana ne karşı tarafa anlamı nedir acaba
Cansuuuuum 15 Şubat 2022 Cansuuuuum  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...