Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Kahin Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Ben buraların tozunu alıyorum siz nerelerdesiniz? Bekleniyorsunuz.
Sonbahar 3 Eylül 2021 Sonbahar  
Özledik ve yeriniz hala daha boş sizin doldurmanız gerekiyor
Sonbahar 23 Haziran 2020 Sonbahar  
merhabalar erkek arkadaşım rüyasında bizim evli olduğumuzu ailelerimizle birlikteyken bir anda deprem olduğunu herkesi evden çıkarmaya çalıştığını anne ve babası merdivenden inerken merdivenlerin üstüne çöktüğünü, benim hamile olduğumu ve koşamadığımı
herkesin yıkıntının altında kaldığını,beni kurtarmaya çalışırken tavanın üstümüze çöktüğünü, çaresiz bir şekilde ona baktığımı, o esnada ailelerimizin kurtulmak için çağırdığını beni kurtarmak için kalkmaya çalışıp kalkamadığını sinirden ağlamaya başladığını benimde ağladığımı bana ağlama diyerek ağlamaya başladığını kurtulucaz dediğini ve mustafa çocuğum diyip gözüne baktığımı ben ağlarken de uyandığını görmüş bunun anlamı nedir acaba
zeynep3737 5 Haziran 2020 zeynep3737  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...