Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Üye: Asude Makbule Uysal

Asude Makbule Uysal
Üyelik zamanı: 3 yıl (24 Haziran 2019)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Mesajları işaretleyebilir
Burcu: Koç
Hakkında:

Asude Makbule Uysal üyesine ait istatistikler

Puanları: 13,492 puan (49. sırada)
Başlık: Rüya Yorumcusu
Rüyaları: 0
Yorumları: 34 (21 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 0
Oyları: 1 rüya, 0 yorum
Verdiği Oylar: 1 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 108 artı oy, 0 eksi oy

Asude Makbule Uysal Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Merhaba arkadaşlar ,
Çocukluğumdan itibaren Alim Arif oğlu Şerif' in kızıyım ben diye başlayıp, anlatan bir babaannenin hikayeleri ve ölmüş bir din adamının torunu olarak  rüyalar, kıssadan hisse ve hikayeler ile büyüdüm.
Benim bildiğim kadarıyla rüya 1 defa yorumlanır ve evrene kayıtlanır akış..
Yorumlanmış rüyalara tekrar yorum yapılmasını doğru bulmuyorum . Benim fikrim bu .
Asude Makbule Uysal 29 Ocak Asude Makbule Uysal  
Rüya nedir?
Henüz yanıtı bulunmamış bir soru .Kimilerine göre, bastırılmış korkuların, engellenmiş arzuların dışavurumu .Kimilerine göre ,herşeye kadir olanın mesaj aktarma biçimi.
Bir ucu gizli bilimlere uzanıyor, bir 7cu tasavvufa. Kâh psikolojinin ilgi alanında, kâh sosyal bilimlerin .
Ne biri çıkıp gündelik hayatımızda oynadığı rolü büsbütün inkar edebiliyor,  ne de , bazı olayları önceden anlama bağlamında insana, ,hatta topluma yardımcı olduğu halde,tereddüt etmeden inanıyor rüyalara.
Aslında anlaşılır bir durum bu. Beş duyu organıyla farkına varmadığımız herşey, insanda ilk olarak korku ,sonra merak yaratır. Müspet sonuçlar aldıkça da bu merak alışkanlığa dönüşür. Ancak ne zaman ki, bu 5 duyu, kimi şeyleri algılamamız, anlamlandırmamıza yetmez, işte o zaman bir sorun çıkar ortaya.: Bize kim yada be yardım edecek ?
Itiraf edelim ki, dögrudan kendimizle ilgili konularda bile, hep dışarıdan yardım umuyoruz . Oysa öz biziz . Kaynak biziz. Yaşadığımız bütün sorunlar, tamamen yanılgıların,  yanlış anlamaların ürünü.... Yoğun bir ''negatif yüklenme'yle başa çıkmak zorundayız . Bilinçaltı, kendisine önceden yüklenmiş olan şeyleri pratiğe geçirir. Bu sebeple artık, bilinçaltının sırlarını keşfetmek, hiç değilse,  neden ike sonuç arasındaki ilişkiyi idrak etmek gerek...
Görmesini bilirsen, her şeyde senin için bir mesaj olduğunu anlarsın . Mesaj her zaman çıplak halde görünmez . Türlü sebeplerden ötürü kendini gizleme ihtiyacı duyar. Gören kişinin, aynı zamanda yorum gücünüde sahip olması gerekir . Ki bu herkeste vardır. Çünkü herkes, bir 'bütün'ün parçasıdır. 'Bir 'bütün' ne kadar mükemmelse, sen de o kadar mükemmelsin '' demektir.
Rüyada görülen sembolleri (mesajları) , her kişi faklı yorumlayabilir. Bunun gerekçesi, yorum yapan kişilerin birikimi,  karekteri, bulunduğu coğrafya,  bu coğrafyadaki kültür, yediği, içeriğidir. Unutmamalı ki, elma herkes için salt elma değildir.  Bundan ötürü de, tek bir açıklamadı, tek bir mesajı, tek içeriği yoktur.
Asude Makbule Uysal 28 Temmuz 2019 Asude Makbule Uysal  

Rozetler

Alev

YS2 x 1
Y+3 x 10
LY x 2
LP x 1
Y25 x 1
LM x 1
LD x 1
O20 x 1

Ateş

YS10 x 1
Y+6 x 1
TD x 1
TP x 1
O50 x 1

Güneş

GA x 1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...