Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
219 okuma
Karga Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
yeniden gösterildi
Yaşadığınız ilginç paranormal olayları bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Gördüğünüz görüntüler, evdeki dumanlar, yürüyen hareket eden enerji varlıkları, kaybolan eşyalar, sonra ortaya çıkan nerden geldiğini bilmediğiniz şeyler ve daha aklınıza ne geliyorsa bütün deneyimlerinizi bekliyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

15 Yorum

+4 oy
Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (34.4k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bi yaylada çiftliğimiz vardı. Yaz günü bütün aile yaz tatiline oraya geldi. O gün herkes hayvamlarla ilgileniyodu bi tek yengemle iki kuzenim kaldık evde. Yaşlı adamın biri yürüyerek gelip bizden 1 bardak su istedi. Yengemle mutfağa gittik geri döndüğümüzde adam yoktu. Gitmesi imkansız çünkü yayla olduğu için her yerden görünür gittiği herhangi bi vasıta yok en yakın yerleşim 1 saat uzaklıktaydı. Adam resmen yok olmuştu.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
bu konuya başvuru çok olabilir. hemen değilsede ilerleyen zamanda  artacaktır. bu yazıyı  zaman zaman yeniden göstermek gerekebilir. ilginç olaylar bekliyorum açıkçası.
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Ben de öyle düşünüyorum. Böyle ilginç başlıklar açalım fırsat buldukça
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
düzenledi
geçen haberlerde okudum konyada hatice aslan isminde yaşlı bir kadının evinde eşyalar kendiliğinden yanıyormuş kadın yardım istiyordu cinlerden şüpheleniyordu. fotoğraflarda yatak,  yastık, perde gibi bazı eşyalarda irili ufaklı yanıklar vardı ani tutuşmalar oluyormuş.
+6 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Benim başıma bolca geldiği için artık normalleştirdim, bazı insanların şaşırdığı şeyler bana çok sıradan sanki her zaman olan şeyler gibi. Aklıma geldikçe eklerim. Mesela en son beyaz bir ışık yatak odasında dolaşıyordu. Hatta bi ara çok yakınlaştı epey tenis topu büyüklüğünde yanıma geldi.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
ilginç şeyler çıkacak bu konudan. ama bende olmuyor malesef, en azında şu ana kadar olmadı.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
bir kaç ay önce bir üyemiz yanlış hatırlamıyorsam prenses 789 diye biliyorum. uyandığında ellerine kına yakılı olduğunu söylemiş bana başvurmuştu. başka kültürlerde ne derler bilmiyorum ama islam dininde bunun açıklaması var, uykuda ruhun cinlerin zararsız olanlarına uğraması esnasında o cinler yanlarına giden ruhla temas kuruyorlar ve muhtemelen bu temas fizikide işliyor. ve o gelen ruha güzellik yaparak ona kına yakıyorlar. islama göre tabi.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
biraz araştırma yaptım hem yorum yazayım hem de konu üstte tekrar görünsün. bilimsel olarak yanılsama olarak görülmüş inançsal olarak ruhani varlıklar olduğu daha yaygın olarak düşünülmüş,  ve gene psişik güç yani madde dışı ruh iletişimi olarak değerlendirilmiş. empati yapanların daha yaygın gördükleri iddia edilmiş. ama açıkçası bunlar net yada bilimsel açıklanmış kanıtlanmış değil.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
birde yabancı bir ülkede yaklaşık yirmi kişiyi eski bir eve göndermişler perili ev diye . olaya peri ve korku açısından bakanlar evinde soğuk ve eski yapısı nedeniyle bu tür rüyalar görmüşler. diğerleri ise daha çok mimari yapı olarak görmüşler. sonuçta heraldde bakış açısı da etkili söylenenlerde etkili görünüyor.
+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Yakın bir arkadaşım otobüste evine dönerken rüya haline geçiyor ve hayatından iki saati kayıp. En son bindiği değil de başka bir otobüste buluyor kendini şoför onu uyarıyor son durak. Ama alakasız bir yerde. O süre içinde ne ara indi, ne ara yürüdü, ne ara alakasız diğer otobüse bindi hiç bir fikri yok. Hipnoz denemesi falan yaptık hatırlar mı diye ama yok onu da hatırlamadı.

Böyle aklıma geldikçe ekleyeceğim. Çok hikaye var aslında.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
buraya gelecek olan olaylarda  olayların nereden başladığını yazarlarsa arkadaşlarımız, mesela öncesinde konuşulanlar, haberler, filmler, yada yaşanan her şey açıklanabilirse, belki bu olayları görmeye neden olan sebepleride çözebiliriz. malum bilim yanılsama demiş. ama insanlarında bu olayları görmesinin arka planında mutlaka bazı nedenler vardır diye düşünüyorum belki nedenlerinide bulabiliriz.
+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
8-9 yaşlarımda bir gün odamda yatarken (öğle uykusu) yüzüm pencereye dönük bir vaziyetteydi. Ve arkamdan adım sesleri duyuyordum, yerler tahta olduğu için çok net bir şekilde biri yürüyerek bana doğru geliyordu. Ama yatmadan önce kapımı kapatmıştım ve kapının açılma sesini duymadım. Odada birinin olması veya birinin girmesi neredeyse imkansız gibiydi.

Uyku ile uyanıklık arasında bir haldeydim. Adım git gide yaklaşıyordu, artık tamamen uyanmıştım ve dinliyordum yaklaşmasını. Cesaret bulup en sonunda birden dönmeye karar verdim arkama doğru.

Döndüm ve büyük bir ışık huzmesi (flaş gibi) yüzümde patladı ve yok oldu. Resmen sıçradım yataktan. Kalbim hızlandı, korktum ve ne olduğunu anlamaya çalıştım ama açıklamalar yetersizdi. Ne gördüğüm hakkında en ufak bir fikrim yoktu. O zamanlar internet ve rüyadarüya da yoktu, Yoksa burada sorardım kesin.
+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (145k puan)  
düzenledi
Üniversite yıllarımda tek katlı bir evde kalıyordum ev dediysem de bir çatı altında ikiye bölünmüş koridorla ev sahibine bağlanan tek göz müstakil bir oda . Koridordan dışarıya çıkan bir küçük alan ve tuvaleti orada,  gece uyandım lavaboya gideceğim tuvaletin yanında da evin çatısına çıkan bir merdiven orada bir kedi gördüm ama ilk kez bir kedide farklı bir şey hissettim gözlerinle sanki hipnotize  olmuştum adeta taş kesildim.Kedilerle büyüdük sayılır o ana kadar herhangi bir korkum olmamıştı. Öyle ne kadar kaldım bilmiyorum ama hareket edemedim ve ancak kedi başını yana çevirince  gözünden bir ışık geçince korkuyla odama kaçtım ve uzun yıllar kediye dokunamadım.
+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (145k puan)  
Yine üniversite de ki evim :) gece sesler duydum koridorda birileri geziniyordu enerjileri çok yüksekti ilk önce dışarı çıkıp bakacaktım kapıya kadar gidince vazgeçtim sanırım ilk kez korktum normalde odayı dahi kilitlemezdim dualar okudum, odamı kilitledim. Oldukça zor uyudum ama bir kez oldu ve ev sahibine söyleyince kedidir falan dedi o kaldı öyle. Yıllar sonra bir belge için gitmiştim yanlış hatırlamıyorsam ev sahibine uğradım hatrını sormaya , o anlattı . Benden sonra başka kızlar tutmuş orayı onlarda benzer sesler duymuş çok korkunca ev sabihim un dökmüş çatıya kadar sesler kesilmemiş ama hiç iz de yokmuş. Sonra vermediler bildiğim kadarıyla kimseye kiraya ...
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
bu filmide tavsiye ederim.paranormal gibi başlayan ancak sonradan  travmatik bir olayın ortaya çıkışı ile devam eden bir film. yerlidir. 2019 yapımı dramatik korku gerilim filmidir eksikleri olsada bazen küfür içersede konusu fena değil puanıda iyi almış izleyiciden 7 civarı puan almış.
https://www.ruyadaruya.com/102058/guzelligin-portresi-film-tavsiyesi
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
ssız Cuma Mezarlığı

Çanakkale’da Seyvan ve Çakıroba Köyleri arasında bulunan 700 yıllık Issız Cuma cami mezarlığında yaşananlar Siccin 2 adlı filme de konu edilmişti. Mezarlığa defnedilen bir anne ve bebeğinin birbirinden ayrı mezarları, tanıklara göre her seferinde yeniden birleşmiş. Hatice E. ve Ayşe bebek ziyaretçileri kendisine çekmeyi sürdürüyor.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)  
Sakarya’daki Büyülü Köy

1921’de Sakarya’da yaşanan hikaye Azem adlı filme de konu edilmişti. İddialara göre köyü üç harfliler basınca köyün 120 küsur hanesi her şeyi bırakıp kaçar. Sebebinin Arapçada ‘savunucu’ anlamına gelen Azem büyüsünün yapılmış olduğuna inanılır.

İlgili rüyalar

+12 oy
39 yorum 229 okuma
+15 oy
8 yorum 131 okuma
Rüyalandım 7 Mart Paranormal kategorisinde Rüyalandım Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 108 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 23 Eylül 2020 Paranormal kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 89 okuma
+6 oy
5 yorum 119 okuma
21 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde tala   yazdı
+2 oy
2 yorum 31 okuma
+4 oy
6 yorum 69 okuma
mustafaharputi 10 Haziran 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+5 oy
12 yorum 154 okuma
+5 oy
5 yorum 56 okuma
vetre 24 Aralık 2020 Paranormal kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (542k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 192 okuma
seyhan222 17 Ekim 2020 Paranormal kategorisinde seyhan222 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 80 okuma
yok 19 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde yok Rüya Tabircisi (7.5k puan)   yazdı
+11 oy
14 yorum 217 okuma
Karga 7 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 55 okuma
vetre 11 Aralık 2020 Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (542k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

536 Aktif
1 Üye ve 535 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 28745
Dün : 28523
Toplam : 31369828
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...