Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
2.8k okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek insanlar içinde en güzel huylu, en doğru, en iyi, en cömert ve yaptığı hayırlı, güzel işlerle insanlar arasında öne çıkan kişiye işaret eder. Rüyada görülen yıldız etrafında bulunan bütün insanların derdine çare arayan, yardıma ihtiyacı olanlara destek olan, insanların üzüntüsünde yanında olan, çalışkan ve başarılı işler yapmış, birçok zafer kazanmış ve daha da kazanacak olan kişiye tabir edilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

185 Yorum

+6 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada yildiz görmek, insanlarin sereflilerinden birisine isarettir. Rüyada evinde kendi yaninda birtakim parlak yildizlarin toplanmis oldugunu gören kimsenin, yaninda halktan ileri gelen ve serefli insanlar toplanirlar. Evinde gördügü yildizlar parlak degilse, halkin ileri gelenleri ve sereflileri birtakim musibetten dolayi yaninda toplanirlar. Elinde bir yildiz gören kimsenin, serefli bir çocugu olur. Bir kimse rüyada gökten, yere bir yildiz düstügünü görse, orada serefli insanlar hakkinda bir musibet ve bela meydana gelir. Rüyada evinde birçok yildizlarin bulundugunu gören kimsenin, nesli çogalir. Rüyada dokuz gezegeni görmek, san'at, ticaret, ilim ve saltanata isarettir. Rüyada isikli ve parlak bir yildiz gören kimse, sevinç ve ferahliga erisir. Yildizlarin gökten gittiklerini gören kimse, zengin ise, mali gider. Fakirse ölür. Rüyada büyük isikli ve parlak bir yildiz gören kimse, hayir, ihsan, nimet ve bilgiye erisir. Bir kimse rüyada büyük bir yildizin yerinden düstügünü görse, o sehirde ileri gelenlerden birisi ölür. Rüyada küçük yildizlari eliyle aldigini gören kimse, söhrete ve halk arasinda seref ve azizlige erisir. Yildizlarin basi uçunda oldugunu gören kimse serefli bir zata hizmet etmekle akranina üstün gelir. Bir yildiza bindigini gören kimse, devlet, memuriyet, kuvvet, hayir, menfaat ve reislige erisir. Bir kimse yildizlari tavanin altinda olduklarini görse, o harap olmasina ve yildizlarin isiklarinin evin içine aksetmesine veya ev sahibinin ölümüne isarettir. Bir kimsenin rüyada yildizlarin açilip ve dagitildigini görmesi, büyük kimselerin ölümüne ve birçok askerlerin ölecegi bir harbin çikmasina isarettir. Yildizlarin gökten yere düsmesi ve dagilmasi, birçok kavmin helak olmasina isarettir. Büyük yildizlarin düsmesi insanlarin reislerinin, üstad ve mütehassislarin kuvvetine isarettir. küçük yildizlarin düsmesi, zayif ve meçhul kimselerin ölümüne isarettir. Bir kimsenin rüyada gündüzün yildizlari görmesi, rezillige, söhrete, büyük hadiselere, musibetlere ve tehlikeli seylere isarettir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Topluluğu Görmek
Rüyada yıldız topluluğu görmek büyük bir kısmete ve önemli bir fırsata işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir işe girişeceğine, o işin beraberinde başka birçok fırsat getireceğine, rüya sahibinin güzel bir doğrultuda ilerleyeceğine ve bol miktarda kazanç elde edeceğine tabir edilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kümesi Görmek
Rüyayı gören kişinin iş hayatında ilerleme sağlayacağına, önemli girişimlerde bulunacağına, yapacağı işler sonucunda öne çıkacağına ve dikkat çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde olacağına, hayatını sağlık ve afiyet içinde geçireceğine delâlet eder.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Yağmuru Görmek
Rüyada yıldız yağmuru görmek güzel haberler almaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüyada yıldız yağmuru gören kişinin birçok güzel haberi birbiri ardına alacağına ve hayatında sürpriz gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çok mutlu olacağı günlere yaklaştığına işaret eder.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Takımyıldız Görmek
Rüyada takımyıldız görmek şansa, uğura, fırsatlara ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin bütün isteklerini elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına, karşısına çıkacak fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, başarılı olacağına, zenginliğe ve mutluluğa ereceğine tabir edilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek
Rüyada kuyruklu yıldız görmek şansa, hayra, rahatlığa ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin istediği gibi lerleyeceğine, başarılı olacağına, sağlıklı ve zengin bir hayat süreceğine, aile hayatında mutluluk ve huzur olacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi açıdan güçleneceğine, işlerinin kolaylaşacağına ve rahatlayacağına tabir edilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tek Yıldız Görmek
Rüyada tek yıldız görmek hayatta olacak önemli değişikliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yükseleceğine, büyük bir iş sahibi olacağına, çok yüksek miktarda kazanç sağlayacağına ve maddi gelirinin sürekli ve bol olacağına tabir edilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Gökyüzünde Çok Fazla Yıldız Görmek
Rüyada gökyüzüne baktığını ve çok fazla yıldız olduğunu görmek aşk hayatına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmeti olacağına, güzel bir ilişki yaşayacağına ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızlara Dokunmak
Rüyada yıldızlara dokunduğunu gören kişinin ulaşılmaz görünen isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatta dilediği her şeyi yaşayacağına ve muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin inancı ve azmiyle, Allah’ın da yardımıyla bütün hayallerine kavuşacağına tabir edilir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız insanların şerefli ve değerli olanlarına.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızlara Bakmak
Rüyada yıldızlara baktığını görmek şifaya, rahata ve ferahlığa ermeye işaret eder. Rüyada yıldızlara baktığını gören kişinin huzur ve rahatlığa kavuşacağına, dertlerine çare bulacağına, birçok fırsatla karşılaşacağına ve yeni yollar ile maddi kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler göreceğine ve hayatının tümüyle güzelleşeceğine işaret eder.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Evinde birtakım yıldızlar görmek, böyle kimselerin konukluğuna.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Tutmak
Rüyayı gören kişinin manevi açıdan mutluluk duyacağı olaylar yaşayacağına ve aile hayatındaki saadete, güzelliğe işaret eder. Rüyada yıldız tuttuğunu gören kişinin aile içindeki her şeyin hayal ettiği gibi olacağına, ailedeki kişilerden sevgi ve saygı göreceğine, yuvasında sevgi ve mutluluk olacağına tabir edilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Düşmesi
Rüyada yıldız düştüğünü görmek hayırsız durumlara ve kötülüğe işaret eder. Rüyada yıldız düştüğünü görmek toplum için faydalı ve önemli bir kişinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına ya da rüya sahibinin kötü bir olay yaşayacağına ve çok üzüleceğine tabir edilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Gökyüzünde Yıldızları ve Gezegenleri Görmek
Rüyayı gören kişinin çok kıymetli, şanlı ve yüce bir insan olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda değerli olacağına, yüksek bir mevkiye ulaşacağına, geleceğinin parlak olacağına, hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine delâlet eder.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Görmek
Rüyada yıldız görmek, alim ve değerli bir kimse ile görüşmeye işarettir. Bazen deniz yolculuğuna işaretle; bü¬yük, saygıdeğer kimseleri temsil eder şeklinde yorumlanır.Rüyada evde yıldız görmek, büyük ve alim (bilgin) bir kimseye temsilen yorumlanır.Evde bir kaç tane yıldızın bulunduğunu görmek, o eve bir¬kaç tane büyük zatın geleceğine ve o evde birkaç büyük saygıdeğer adamın toplanacağına işaretle tabir olunur.Rüyada parlak bir yıldız görmek, ferahlık ve sevince işarettir.Rüyada gökte ve evinde yıldız olduğunu görmek, iyiliğe, yüceliğe ve mutluluğa erileceğine işaretle tabir olunur.Rüyasında bir yıldıza bindiğini gören kimse, müdür, başkan ve idareci, amir gibi rütbelerden birine yükselerek makam ve mevki sahibi olur, şeklinde tabir olunur.Rüyasında elinde bir yıldız olduğunu gören kimsenin çok de¬ğerli ve büyük adam olacak bir çocuğu olacağına işarettir.Bir kimse rüyasında yemek yermiş gibi yıldız yediğini görse, bu rüyası, onun, büyük bir zatın ayıbını söyleyeceğine, onun hakkında gıybet edeceğine veya halkın dedikodusu¬nu yapacağına işarettir.Evli bir kişi, rüyasında bir yıldızı elinde tuttuğunu görse, bu rüyası, onun bir kız çocuğu olacağına işaretle yorumlanır.Bir kimse rüyasında başının yıldız olduğunu görse, bu onun bir hayli borçlanacağına, birçok borca gireceğine işarettir.Bir kişi, rüyasında bir yıldızın yukarıdan inerek kendi yanına geldiğini görse, bu rüyası, onun gurbetteki yakınının sağ salim, selametle evine döneceğine işarettir. Bu rüyayı görenin eğer ailesi hamile ise, sağlıklı bir doğum yaparak hem anne, hem bebe yaşar şeklinde yorumlanır.Rüyada yıldız görmek, kardeşe işarettir. Yıldızı iyi görmek, kardeşinizden iyilik göreceğinize işaret eder. Açık havada yıldızlarla dolu göğe baktığınızı görmek, birisiyle tanışarak çok kıymetli bir dost kazanacağınıza veya bir çocuğun olacağına işaret olarak yorumlanır. Parlak bir yıldızın doğduğunu görmek, memlekete adil memurlar tayin edileceğine, parlak bir yıldızın battığını görmek, adil memurların gideceğine yorumlanır.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek; İnsanların şerefli ve değerli olanlarına, evinde birtakım yıldızlar görmek, böyle kimselerin konukluğuna, yıldızı elinde görmek şerefli bir evlada, gökten bir yıldız düştüğünü görmek, oradaki şerefli insanlar için musibet ve belaya, güneş sistemindeki gezegenleri görmek bütün güzel sanatlara, ilim ve ticarete, yıldızların gökyüzünden çekip gittiklerini görmek malının elinden gitmesine, hasta ise vefata, yıldızı çiğnemeden yutmak, iyi kimselerin işine olumlu olarak müdahale etmesine yahut din büyüklerine Allah korusun sövmeye, yıldızı emmek ilim öğrenmeye, yıldızları gezdirdiğini görmek yönetici olmaya delalet eder.

Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin, mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Yıldız kayması ise, kötü haber almak demektir.

Yıldızlarla dolu bir gökyüzü gördüyseniz, mutluluğun, şansın, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Rüyada yıldız görmek kişinin tüm hayallerinin gerçek olacağına işaret eder. Rüyada yıldız görmek, rüya sahibinin bilgili bir kimse olduğuna ve her işinde temkinli davrandığına işarettir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
İbn-i Kesir'e göre, genellikle gökyüzünde yıldız görmek, şansının açık ve parlak olacağına işarettir. Birçok yıldızın kendi malı olduğunu görmek, akraba ve sevdiklerinin kendisine saygı duyduklarına ve ona bağlı bulunduklarına delalet eder. Gökyüzüne yükselerek, bir yıldızı avuçlayıp elinde tuttuğunu gören, eğer çocukları varsa, çocuklarının kendi sözünden çıkmayacaklarına, her birinin hayırlı birer evlat olarak yetişeceklerine; çocukları yoksa, dünyaya getireceği çocuklarından, büyüdüklerinde çok büyük menfaatler göreceğine delalet eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek; gökyüzünden bir yıldıza işarettir. Rüyada gökten bir yıldız düşüp kendisini yaraladığını görmek, bir şeytan şerrine uğrayacağına, işlerinin ters gideceğine işarettir. Kendisini düşmanlarından sakınması gerekir. Bir gemide olduğunu ve gökten düşen bir yıldızın gemisini batırdığını gören, ticaret yapıyorsa işinden ayrılır. Ev kadını ise eşinden boşanır ve bir musibete uğrar. Kendisine kendi yıldızı olduğunu söyledikleri bir yıldızın çok parladığını görmek, şerefinin ve zenginliğinin artacağına, işinde yükseleceğine; aksine o yıldızın kararıp, kaybolduğunu görmek, hayatının kötü günlere doğru kaydığına, ve zorluk içinde ömür süreceğine işarettir. Tanınmış bir yıldıza bakıp, onun diğer yıldızlardan daha fazla parladığını görmek, iyi yolda ve hidayete doğru gittiğine delalet eder. Bir yıldızın gökyüzünden kayarak kaybolduğunu görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağına işarettir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir başka rivayete göre de: Rüyada yıldız görmek, insanların şereflilerinden birisine işarettir. Rüyada evinde kendi yanında birtakım parlak yıldızların toplanmış olduğunu gören kimsenin, yanında halktan ileri gelen ve şerefli insanlar toplanırlar. Evinde gördüğü yıldızlar parlak değilse, halkın ileri gelenleri ve şereflileri birtakım musibetten dolayı yanında toplanırlar. Elinde bir yıldız gören kimsenin, şerefli bir çocuğu olur. Bir kimse rüyada gökten, yere bir yıldız düştüğünü görse, orada şerefli insanlar hakkında bir musibet ve bela meydana gelir. Rüyada evinde birçok yıldızların bulunduğunu gören kimsenin, nesli çoğalır. Rüyada dokuz gezegeni görmek, san'at, ticaret, ilim ve saltanata işarettir. Rüyada ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir. Yıldızların gökten gittiklerim gören kimse, zengin ise, mali gider. Fakirse ölür. Rüyada büyük ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, hayır, ihsan, nimet ve bilgiye erişir. Bir kimse rüyada büyük bir yıldızın yerinden düştüğünü görse, o şehirde ileri gelenlerden birisi ölür. Rüyada küçük yıldızları eliyle aldığını gören kimse, şöhrete ve halk arasında şeref ve azizliğe erişir. Yıldızların başı ucunda olduğunu gören kimse şerefli bir zata hizmet etmekle akranına üstün gelir. Bir yıldıza bindiğini gören kimse, devlet, memuriyet, kuvvet, hayır, menfaat ve reisliğe erişir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek, insanların şereflilerinden birisine yorumlanır.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kimse yıldızları tavanın altında olduklarını görse, oranın harap olmasına ve yıldızların ışıklarının evin içine aksetmesine veya ev sahibinin ölümüne işarettir. Bir kimsenin rüyada yıldızların açılıp ve dağıtıldığını görmesi, büyük kimselerin ölümüne ve birçok askerlerin öleceği bir harbin çıkmasına işarettir. Yıldızların gökten yere düşmesi ve dağılması, birçok kavmin helak olmasına işarettir. Büyük yıldızların düşmesi insanların reislerinin, üstat ve mütehassısların kuvvetine işarettir. Küçük yıldızların düşmesi, zayıf ve meçhul kimselerin ölümüne işarettir. Bir kimsenin rüyada gündüzün yıldızları görmesi, rezilliğe, şöhrete, büyük hadiselere, musibetlere ve tehlikeli şeylere işarettir.

Yıldızlarla dolu bir gökyüzü mutluluk, şans, zenginlik ve sağlık demektir. Yıldız kayması ise, üzüntü ve sıkıntıdır.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek şerefli bir insana, aile içindeki değerli bir kişiye delalet eder. Rüyada yıldız görmek şerefli, itibar sahibi, saygın bir kimsenin evine konuk olmasına da işaret etmektedir. Böyle bir kişiyi konuk olarak ağırlamak hayırlı sonuçlar doğuracaktır. Güneş sisteminde yer alan gezegenleri görmek rüya sahibi için ilim ve ticarete delalet etmektedir. Gökyüzünde yıldız olduğunu görmek rüya sahibinin dileğinin gerçekleşeceğine işaret eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Gökyüzündeki yıldızların çokluğu veya azlığına göre de rüya sahibinin dünya malı sahibi olacağına yorumlar yapılmaktadır. Gökyüzünde yıldız görmek, zenginliğe, geçim darlığının bitmesine, ticaretle uğraşıyorsa işlerinin artacağına işaret eder. Gökyüzünde çok parlak ışıklı bir yıldız görmek; kişi için sevinç ve mutluluğa delalet eder. Rüyadaki büyük, parlak bir yıldız, rüya sahibi için hayırlıdır. Büyük ve çok parlak yıldız rüya sahibi için zenginlik, nimet ve kısmet anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada yıldız görmek, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Yıldızı yediğini gören kimse, insanların malını yer ve onları helak eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Yıldız kayması ise, kötü haber almak demektir.
Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Yıldız kayması ise, kötü haber almak demektir.
Yıldızlarla dolu bir gökyüzü gördüyseniz, mutluluğun, şansın, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Yıldız kayması ise, üzüntü ve sıkıntıdır.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Kendisinin büyük bir yıldız olduğunu gören kimse, zengin olur.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek kişinin tüm hayallerinin gerçek olacağına işaret eder.
Rüyada yildiz görmek, rüya sahibinin bilgili bir kimse olduguna ve her isinde temkinli davrandığına işarettir. Ibn-i Kesir'e göre, genellikle gökyüzünde yildiz görmek, sansinin açik ve parlak olacagina işarettir. Bir çok yildizin kendi mali oldugunu görmek, akraba ve sevdiklerinin kendisine saygi duyduklarina ve ona bagli bulunduklarina delalet eder. Gökyüzüne yükselerek, bir yildizi avuçlayip elinde tuttugunu gören, eger çocuklari varsa, çocuklarinin kendi sözünden çikmayacaklarina, her birinin hayirli birer evlat olarak yetiseceklerine; çocuklari yoksa, dünyaya getirecegi çocuklarindan, büyüdüklerinde çok büyük menfaatler görecegine delalet eder. Gökyüzünden bir yildiza işarettir. Kendisini yaraladiğini görmek, bir seytan serrine ugrayacagina, islerinin ters gidecegine işarettir. Kendisini düsmanlarindan sakinmasi gerekir. Bir gemide oldugunu ve gökten düsen bir yildizin gemisini batirdiğini gören, ticaret yapiyorsa isinden ayrilir.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada evde yıldız görmek, büyük ve alim (bilgin) bir kimseye temsilen yorumlanır.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızlar Kümesi Görmek
Rüyayı gören kişinin yeni girişimlerde bulunacağına, mesleğinde atılım yapacağına bu sayede ön plana çıkacağına ve tüm gözleri kendi üzerine çekmeyi başaracağına tabir edilir. Rüya sahibinin bolluğu, berekete ve zenginliği bulacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, güleceğine, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına rivayet edilir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızlara Bakmak
Rüyayı gören kişinin rahatlayacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatını adeta cennete çevirecek, lüksünü ve konforunu sağlayacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldızlar görmek, rüyayı gören kişinin herkesi imrendirecek ve kıskandıracak kadar güzel bir hayatı olacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına, rızkının da eksik olmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin güç ve kudret sahibi olacağına bu sayede hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, tüm isteklerine kavuşacağına ve dileklerini de yerine getireceğine rivayet edilir. Gelecekte mutluluğu, şansı ve kısmeti yakalamak anlamına gelir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızlar Topluluğu Görmek
Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak aradıklarını bulacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine işaret eder.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızlara Dokunmak
Rüyayı gören kişinin en uzak ve en ulaşılmaz gibi görünen dileklerinin gerçekleşeceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına alamet eder. Rüya sahibinin inancı, hırsı ve azmi sayesinde Allah’ın izni ve yardımı ile tüm emellerine kavuşacağına yorulur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Yağmuru Görmek
Rüyayı gören kişinin arka arkaya alacağı müjdeli haberlere ve yaşayacağı sürpriz gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin tabiri caizse mutluluktan başını döndürecek günlerin yaklaştığı anlamına gelir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada elinde yıldız görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve kıymet bilir bir evlada sahip olacağı anlamını taşır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada küçük yıldızları topladığını görmek, rüya sahibinin insanlar içinde üne kavuşacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada büyük bir yıldızın söndüğünü görmek, insanlar içinde önemli bir yere sahip bir şahsın hayatını kaybedeceği şeklinde yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada gökyüzünde yıldızların kaybolduğunu görmek, olumsuz anlamlara sahiptir. Bu rüya, sağlık problemleri, maddi açıdan yaşanan kayıplar ve ölüm anlamlarını taşır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada bir yere yıldız düştüğünü görmek, yıldızın düştüğü yerdeki insanların başına gelecek bela ve musibetler olarak yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız kaydığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı terslikler nedeni ile maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada elinde yıldız görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve kıymet bilir bir evlada sahip olacağı anlamını taşır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Gökyüzünde Yıldızlar Arasında Bisiklet Sürmek
Rüyayı gören kişinin ulaşılmaz olan hayallerine kavuşacağına, hayatının başarılarla dolu olacağına ve mutluluk içinde geçeceğine işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak
Rüya sahibinin gerçekleşmesi için her şeyi göze alabileceği bir konuya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatta en çok istediği şeye ve en büyük dileğine delâlet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız kaydığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı terslikler nedeni ile maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada bir yere yıldız düştüğünü görmek, yıldızın düştüğü yerdeki insanların başına gelecek bela ve musibetler olarak yorumlanır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada gökyüzünde yıldızların kaybolduğunu görmek, olumsuz anlamlara sahiptir. Bu rüya, sağlık problemleri, maddi açıdan yaşanan kayıplar ve ölüm anlamlarını taşır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada büyük bir yıldızın söndüğünü görmek, insanlar içinde önemli bir yere sahip bir şahsın hayatını kaybedeceği şeklinde yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada küçük yıldızları topladığını görmek, rüya sahibinin insanlar içinde üne kavuşacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Evde bir kaç tane yıldızın bulunduğunu görmek, o eve bir¬kaç tane büyük zatın geleceğine ve o evde birkaç büyük saygıdeğer adamın toplanacağına işaretle tabir olunur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyasında bir yıldıza bindiğini gören kimse, müdür, başkan ve idareci, amir gibi rütbelerden birine yükselerek makam ve mevki sahibi olur, şeklinde tabir olunur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyasında elinde bir yıldız olduğunu gören kimsenin çok de¬ğerli ve büyük adam olacak bir çocuğu olacağına işarettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kimse rüyasında yemek yermiş gibi yıldız yediğini görse, bu rüyası, onun, büyük bir zatın ayıbını söyleyeceğine, onun hakkında gıybet edeceğine veya halkın dedikodusu¬nu yapacağına işarettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Evli bir kişi, rüyasında bir yıldızı elinde tuttuğunu görse, bu rüyası, onun bir kız çocuğu olacağına işaretle yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kimse rüyasında başının yıldız olduğunu görse, bu onun bir hayli borçlanacağına, birçok borca gireceğine işarettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kimsenin rüyada gökten yere bir yıldız düştüğünü görmesi, orada şerelli insanların vefat etmesi gibi bir musibet medyana gelmesine işâret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada dokuz gezegeni görmek, sanat, ticaret, ilim ve saltanata yorulur.
Rüyasında ışıklı ve parlak bir yıldız görmek, rüya sahibinin sevinç ve rahata erişmesine işârettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Yıldızların gökten gittiklerini görmek, rüya sahibinin zengin ise, malı gideceğine; fakir ise üzüntü ve kedere düşeceğine işârettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada küçük yıldızları eljyle aldığını görmek, rüya sahibinin ün ve halk arasında azizliğe erişmesine işârettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Yıldızların başı ucunda olduğunu görmek, şerefli bir zâta hizmet edip eşi dostuna üstün gelmeye işârettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada gündüz gözüyle yıldızları görmek, rezilliğe, büyük hadise ve musibetlere ve tehlikeli hususlara işâret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldızı yediğini görmek, rüya sahibinin, insanların mal ve parasını yemesine ve onları helâk etmesine işâret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Kışa delâlet eden yıldızlar, üzüntü ve kedere, yaza delâlet eden yıldızlar ise geçim ve hayra delâlet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyanızda görülen Ülker yıldızı, işlerinde temkinli olan, işini sağlam tutan ve kendisini koruyan kişiye yorumlanır.
Rüyada çoban yıldızını görmek, güzel, şöhretli ve yabancı bir kadınla tevil edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada çoban yıldızına uzanmak, onu seyretmek, şöhretli bir kadınla evlenmeye yahut gönül vermeye işâret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada evinde kendi yanında bir takım parlak yıldızların toplanmış olduğunu gören kimsenin, yanında halktan ileri gelen ve şerefli insanlar toplanırlar.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada evinde kendi yanında bir takım parlak yıldızların toplanmış olduğunu gören kişinin yanında halktan ileri gelen ve şerefli insanlar toplanırlar. Parlak değilse halın ileri gelenleri bazı musibetten dolayı yanında toplanırlar.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada bir tek yıldız görmek, köklü değişimlere, iyi bir işe, hayallerinizin fazlasını kazanacağınıza işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldızlarla dolu bir gökyüzü görmek
Rüyada yıldızlarla dolu gökyüzü görmek, mutluluğun, şansın, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın habercisidir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada parlak yıldız görmek
Rüyada ışıklı ve parlak yıldız görmek, sonsuz mutluluğa erişmeye yorumlanır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız topluluğu görmek
Rüyada yıldız topluluğu görmek, büyük kısmet ve büyük fırsattır. Başka fırsatlar getirecek güzel bir işin ucundan tutup çekerek daha pek çok imkân yakalamanıza ve o işten büyük kazanç elde edilmesine yorulur. Rüyada yıldız topluluğu görmek, maddi ve manevi isteklerinize kavuşacak, sıkıntılarınızdan kurtulacak, kafanıza koyduğunuz işte başarılı olacağınıza işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada kuyruklu yıldız görmek
Rüyada kuyruklu yıldız görmek, hayra yorumlanır. Mutluluğa, başarıya, sağlıklı bir hayata, zenginliğe, bolluk ve berekete, kazancın çoğalmasına, maddi güce, işlerinizin yolunda gideceğine, şansın bol olmasına işaret eder.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek kişinin tüm hayallerinin gerçek olacağına işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız kaydığını görmek
Rüyada yıldız kaydığını görmek, üzücü olaylara işaret eder. Çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmemesi, düş kırıklığı yaşamanız ve bir hayli dertlenmenize yorumlanır. Rüyada yıldız kaydığını görmek, boş şeylere umut bağladığınıza, işlerin istediğiniz gibi gitmeyeceğine, sıkıntıya işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız tutmak
Rüyada yıldız tutmak, rüya sahibinin manevi olarak çok mutlu olacağı şeylerle karşılaşmasına ve aile içindeki saadetine işaret eder. Rüyada yıldız tutan kişi için, aile içindeki her şey kendi gönlünce olacak, rüya sahibi ailesinden nankörlük görmeyecek, aksine hepsi tarafından büyük saygı görecektir. Rüyada elinde yıldız olduğunu görmek yolculuğa çıkmaya, rüya sahibinin evlat sahibi olacağına işaret eder.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Yıldızları gezdirdiğini görmek yönetici olmaya delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız düştüğünü görmek
Rüyada yıldız düştüğünü görmek, şerre ve melanetli olaylar yaşamaya yorulur. Topluma faydalı, yüce gönüllü bir kimsenin kötü bir hastalığa yakalanmasına ya da rüyayı görenin çok üzülmesine neden olacak kötü bir olay yaşayacağına, işlerinin bozulmasına, beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine, başarısızlığa yorumlanır.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Güneş sistemindeki gezegenleri görmek bütün güzel sanatlara, ilim ve ticarete.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada tek yıldız görmek
Eric Ackroyd’a göre; Rüyada bir yıldız görmek, içinizde çalışmaya başlamak üzere olan iyileştirici, “kurtarıcı” bir gücün olduğunu gösterebilir. (iyi masallardaki yıldız ya da bir kurtarıcının doğumunu müjdeler gibi)
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada gökyüzündeki yıldızları görmek
Rüyada gökyüzüne bakıp tüm yıldızları görmek, rüya sahibi kıymetli, şeref ve şanı yüce bir insan olur. Bu rüya maddi ve manevi değer kazanmaya, yükek rütbeye, parlak geleceğe işaret eder. Huzurlu ve mutlu günlerin başladığını habercisidir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek
Rüyada yıldız görmek, genel olarak insanlar arasında itibar edilen şerefli kimseye yorumlanır. Rüyada yıldız görmek, toplumdaki cömert, iyi, imanlı, doğru ve güzel huylu olan ve yaptığı güzel ammeleri ile ön plana çıkan kişiye işaret eder. Rüyada yıldız görmek, çevresindeki herkesin yaralarını sarmaya çalışan, aynı zamanda da çalışkan ve başarılı olan, geçmişinde pek çok zaferler elde etmiş, geleceğinde de en az o kadar zafer kazanacak kişiye işarettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Elinde bir yıldız gören kimsenin, şerefli bir çocuğu olur.
Rüyada evinde birçok yıldızların bulunduğunu gören kimsenin, nesli çoğalır.
Rüyada dokuz gezegeni görmek, sanat, ticaret, ilim ve sal-tanata yorumlanır.
Rüyada ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir.
Yıldızların gökten gittiklerini gören kimse, zengin ise, malı gider, fakir ise ölür.
Şerefli, sevilen ve güvenilir insana işaret eder. Kendi evinde, yanında birtakım parlak yıldızların olduğunu gören kişinin çevresinde şerefli ve güvenilir kişiler toplanır.  Evinde birçok yıldız olduğunu gören kimsenin nesli çoğalır. Işıklı ve parlak yıldız gören, bilgi, nimet ve hayırlara ulaşır. Yıldızların toplandıklarını ve ışık verdiklerini görmek, o kimsenin yolculuğa çıkacağına, hayır ve mutluluk elde edeceğine işarettir. Kendisinin büyük bir yıldız olduğunu gören, zengin olur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek, alim ve değerli bir kimse ile görüşmeye işarettir. Bazen deniz yolculuğuna işaretle; bü¬yük, saygıdeğer kimseleri temsil eder şeklinde yorumlanır. Rüyada parlak bir yıldız görmek, ferahlık ve sevince işarettir. Rüyada yıldız görmek, kardeşe işarettir. Yıldızı iyi görmek, kardeşinizden iyilik göreceğinize işaret eder. Açık havada yıldızlarla dolu göğe baktığınızı görmek, birisiyle tanışarak çok kıymetli bir dost kazanacağınıza veya bir çocuğun olacağına işaret olarak yorumlanır. Parlak bir yıldızın doğduğunu görmek, memlekete adil memurlar tayin edileceğine, parlak bir yıldızın battığını görmek, adil memurların gideceğine yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kişi, rüyasında bir yıldızın yukarıdan inerek kendi yanına geldiğini görse, bu rüyası, onun gurbetteki yakınının sağ salim, selametle evine döneceğine işarettir. Bu rüyayı görenin eğer ailesi hamile ise, sağlıklı bir doğum yaparak hem anne, hem bebe yaşar şeklinde yorumlanır.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Gündüz Yıldız Görmek
Bekar ise evlilik manasına gelir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Görmek
Rüyada görülen yıldızlar insanların içinde şerefi ve kadir büyük olan önemli kimselere işarettir. Rüyasında evinde yıldız gören kimse, bahsi geçen şekilde bir adamı evinde ağırlar ve konuk eder. Rüyada elinde yıldız olan kişinin çok değerli bir evladı olur ve o çocuk ileride yüksek mevkilere gelir. Rüyada gökten bir yıldızın yere düşmesi bir musibete uğramaya, yıldızların gökyüzünden çekilip kaybolmaları, kişinin malını kaybetmesine veya para harcamaya yorumlanır. Rüyasında yıldız yutan veya yiyen kimse, faydalı bir ilim öğrenir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Gökyüzündeki Gezegen Ve Yıldızları Görmek
Rüyasında gökyüzüne bakan ev oradaki tüm gezegenleri ve yıldızları gören kişi, kadir kıymeti büyük, şeref ve şanı yüce bir insan olur. Bu rüya maddi manevi her alanda değer kazanmaya, kişinin yüksek bir mevkiye gelmesine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olmasına, parlak bir geleceği olmasına işarettir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek
Rüyasında yıldızın kaydığını gören kişinin dünya hayatında birçok istek ve arzusu vardır. bu rüya kabul olmasını dilediğiniz dualarınız olduğunu ve bu dualarınızın gerçekleşmesi için sürekli çabaladığınızı gösterir. Bazen de böyle bir rüya gözden düşme korkusunun bir yansımasıdır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada gökyüzünde birden fazla yıldızın kayması, o toplumun önemli insanların kadrini kıymetini bilmeyip layık olmayan kişilere değer verdiklerini gösterir. Rüyasında büyük bir yıldızın kayması, çok değerli bir kimsenin o yöreyi terk etmesine veya ölmesine; yıldızın kayarak bütün gökyüzünü gezinmesi, önemli bir şahsın birçok yerde bulunup insanları feyziyle bilgilendirmesine işarettir. Rüyada yıldızın kayıp dünyaya düştüğünü görmek ileride büyük bir makam sahibi olacak ve insanların içinde sivrilecek bir kimsenin doğumuna delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Kutup Yıldızı Görmek
Rüya sahibinin itibarının artacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına, üzüntü ve kederlerinden kurtulacağına delalet eder. Hayırlı ve güzel ahlaklı evlat yetiştirmeye, ticari işlerden büyük kazanç sağlamaya, bela ve kötülüklerden korunacağına, huzura ereceğine işarettir. Ayrıca ümitsizliklerden sonra uğraş ve emek verilen işin meyvelerinin alınacağının da habercisidir. Rüyada yıldız yağmuru görmek ise rüya sahibinin rüyasında arka arkaya alacağı müjdeli haberlere ve yaşayacağı sürpriz gelişmelerle kişinin çok mutlu olacağına işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Saçlarında Yıldızlar Olduğunu Görmek
Bu rüya çok hayırlı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulup isteklerine hedeflerine hayallerine kavuşacağını işaret eder. Huzurlu bir gelecek, mutlu bir evlilik veya iyi bir iş kapısı olarak yorumlanır.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek
Rüyada yıldız kaydığını görmek, maddi zarar demektir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız kaydığını görmek, maddi zarar demektir. Ayrıca olumsuzluklara ve üzüntü verecek durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok istekli olduğu bir konunun gerçekleşmemesi yüzünden hayal kırıklığına uğrayacağına ve çok üzüleceğine tabir edilir. Rüyada yıldız kayarken dilek dutmak ise rüya sahibinin gerçekleşmesi için her şeyi göze alabileceği bir konuya işaret eder. Rüyayı gören kişinin umuduna hayatta en çok istediği şeye ve en büyük dileğine delâlet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldızlara baktığını görmek şifaya, rahata ve ferahlığa ermeye işaret eder. Rüyada yıldızlara baktığını gören kişinin huzur ve rahatlığa kavuşacağına, dertlerine çare bulacağına, birçok fırsatla karşılaşacağına ve yeni yollar ile maddi kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler göreceğine ve hayatının tümüyle güzelleşeceğine işaret eder. Rüyada yıldızların dağıldığını görmek ise hayal kırıklığı olarak tabir edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek, parlayan bilgili kimseye yorulmaktadır. Yıldız aynı zamanda şans ve baht açıklığı demektir.
Rüyada yıldız görmek, parlayan bilgili kimseye yorulmaktadır. Yıldız aynı zamanda şans ve baht açıklığı demektir. Bu rüyayı gören kişinin şansının açılacağını ve olmasını arzu ettiği gelişmelerin gerçekleşeceğini vurgular. Rüyada yıldız topluluğu görmek ise Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak aradıklarını bulacağına, sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
YILDIZA BİNDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyada yıldıza bindiğini görmek, rüya sahibinin devlet kapısında bir işe gireceğine işaret eder. Bununla birlikte yıldıza bindiğini gören kişi, devlet tarafından hayırlı bir gelişme ile karşılaşır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
İnsanların şerefli ve değerli olanlarına, Evinde birtakım yıldızlar görmek, böyle kimselerin konukluğuna, Yıldızı elinde görmek şerefli bir evlada, Gökten bir yıldız düştüğünü görmek, oradaki şerefli insanlar için musibet ve belaya, Güneş sistemindeki geezegenleri görmek bütün güzel sanatlara, ilim ve ticarete, Yıldızların gökyüzünden çekip gittiklerini görmek malının elinden gitmesine, hasta ise vefata, Yıldızı çiğnemeden yutmak, iyi kimselerin işine olumlu olarak müdahale etmesine yahut din büyüklerine - Allah korusun- sövmeye, Yıldızı emmek ilim öğrenmeye, Yıldızları gezdirdiğini görmek yönetici olmaya delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Nablusi: Rüyada yıldız görmek, insanların şereflilerinden birisine delalet eder.
Rüyada evinde kendi yanında birtakım parlak yıldızların toplanmış olduğunu gören kimsenin, yanında halktan ileri gelen, ve şerefli insanlar toplanırlar.
Evinde gördüğü yıldızlar parlak değilse, halkın 'teri. gelenleri ve şereflileri birtakım musibetten dolayı yanında toplanırlar.
Elinde bir yıldız gören kimsenin, şerefli bir çocuğu olur. .Bir yıldız çaldığını gören kimse, kıymetli birşey çalar. Bazen de kalkan çalar.
Bir kimse rüyada gökten, yere bir yıldız düştüğünü görse, orada şerefli insanlar hakkında bir musibet ve bela meydana gelir.
Yıldızların umumu, şerefli sultanların en kuvvetlisi, alimlerin en bilgini ve bütün insanların en zenginiyle tabir edilir.
Rüyada evinde birçok yıldızların bulunduğunu gören kimsenin, nesli çoğalır.
Rüyada yedi gezegeni görmek, san'at, ticaret, ilim ve saltanata delalet eder. Bunlardan herkesin nasibi kendisinin durumu nisbetinde-dir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir. Ve halkın kendisine olan ihtiyaçlarından dolayı ona itaat ve inkiyat ederler.
Yıldızların gökten gittiklerini gören kimse, zengin ise, malı gider. Fakirse ölür.
Rüyada büyük ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, hayır, ihsan, nimet ve bilgiye erişir.
Bir kimse rüyada büyük bir yıldızın yerinden düştüğünü görse, şehirde ileri gelenlerden birisi ölür.
Rüyada küçük yıldızları eliyle aldığını gören kimse, şöhrete ve halk arasında şeref ve azizliğe erişir.
Yıldızların başı ucunda olduğunu gören kimse şerefli bir zata hizmet etmekle akranına üstün gelir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Bir kimse yıldızların toplandıklarını ve ışık verdiklerini görse, o kimsenin yolculuk yaparak hayır elde edeceğine, eğer yolcu ise sevinçli olarak vatanına döneceğine delalet eder.
Bir yıldıza bindiğini gören kimse, devlet, memuriyet, kuvvet, hayır, menfaat ve reisliğe erişir.
Bir kimse yıldızları taranın altında olduklarını görse, o kimsenin evinin harap olmasına ve yıldızların ışıklarının evin içine aksetmesine veya ev sahibinin ölümüne delalet eder.
Yıldızı yediğini gören kimse, insanların malını yer ve onları helak eder.
Rüyada çlğntmeksizin yıldızları yuttuğunu gören kimseye, iş ve surlarında insanların şereflileri ona müdahale eder, yahut o kimse sahabe (R.A.) ye söver.
Rüyada yıldızlan emen kimse, alimlerden bir ilim öğrenir.
Bazı tabircüer, bir kimse rüyada yıldızları yediğini görse ve kendisi de falcı veya astronomi alimi olsa bu rüya o kimse için büyük bir vazife ve iyi hale, diğer insanlar hakkında da ölüme delalet eder.
Bir kimsenin rüyada yıldızların açılıp ve dağıldığını görmesi, büyük meliklerin ölürr üne ve birçok askerlerin öleceği bir harbin çıkmasına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Yıldızların gökten yere düşmesi ve dağılması, birçok kavmin helak olmasına delalet eder.
Büyük yıldızların düşmesi insanların reislerinin, üstad ve mütehassısların kuvvetine delalet eder. Küçük yıldızların düşmesi, zayıf ve meçhul kimselerin ölümüne delalet eder.
Rüyada gökte bulunan yıldızların düştüğünü gören kimsenin, yıldız mesabesinde bulunan başının saçları dökülür.
Bir kimsenin rüyada gündüzün yıldızları görmesi, rezilliğe, şöhrete, büyük hadiselere, musibetlere ve tehlikeli şeylere delalet eder.
Sabah yıldızları, gelini, gerdeğe sokmak için güveliğe teslim etmeğe delalet eder.
Karanlık bir gecede kendi köşkünde sabah yıldızları olduğunu gören kimseye, gerdeğe girmek üzere bir gelin verilir.
Bir kimsenin rüyada gelinle gerdeğe girdiğini görmesi, sabah yıldızlarının çıkmasına delalet eder. Işıkları az olan küçük yıldızlar köle, cariye ve adam halktır.
Kendisinin büyük bir yıldız olduğunu gören kimse, zengin olur.
Kışa delalet eden yıldızlar, üzüntü ve kederdir. Yaza delalet eden yıldızlar ise, geçim ve hayra delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Seyyid Süleyman: Bilinen yıldızlar, memleketin ileri gelenlerine, diğer yıldızlar; askere ve halka delalet eder.
Yıldızlara malik olduğunu gören, eşrafın sevgisini kazanır. Sahip olduğu yıldızların bir kısmını veya tamamını kaybeden, halkın sevgisini kaybeder. Kendisine bir yıldız geldiğini yahut onun nurunu aldığını gören, halktan menfaat sağlar. Bir hanede veya semada yıldızların parladığını görmek; yüksek makama ve itibara delalet eder. Bilinen yıldızlardan birine bakan; isabetli hareket eder, hidayete erer ve sevap kazanır. Yemek yer gibi yıldızları yiyen, halkın gıybetine düşer.
Bir yıldızı elinde tutan, evliyse; çocuk sahibi olur. Bir yıldızın düştüğünü görenin evladı hasta ise, vefat eder yahutta memleketin ileri gelenlerinden biri ölür. Kendisine atılan bir yıldızla vurulduğunu gören, şeytanın şerrine uğrar. Fakat, kurtulur. Gökten düşen bir yıldızın gemiye isabet etmesi, o geminin batacağına işarettir. Kendisine ait olduğu söylenen bir yıldızın düştüğünü gören, yakın zamanda vefat eder. Başının yıldız olduğunu gören, birçok borca girer. Bir yıldızın inerek yanına geldiğini görenin, gurbetteki kimsesi salimen döner. Karısı hamile ise, selametle doğum yapar ve çocuk yaşar. Hanesinde yıldızların toplandığını gören hastaysa, vefat eder. Sağlıklı ise, dostları çok olur.
Görünen bir yıldızın aniden söner gibi kaybolması, rüya sahibinin helakine, mahvolmasına veya beklediği işin gerçekleşmemesine delalettir. Bir yıldızın doğup yavaş yavaş semada yükseldiğini görenin, arzusu yerine gelir. Bu rüya; hasta için şifa, refah ve saadettir.
Bazı tabircilere göre yıldız görmek; yolculuğa işarettir. Çünkü yolcular yönlerini yıldızlara bakarak tayin ederler. (Ayrıca Bkz. Gezegen.)
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
RÜYADA YILDIZ GÖRMEK NE DEMEK?
Rüyada yıldız görmek, görülme şekline göre pek çok farklı şekilde tabir edilmektedir. Ancak genel anlamıyla, şans ve bahtın açık olacağı anlamını taşır. Rüyada yıldız gören kişi, arzu ettiği, hayalini kurduğu ne varsa elde eder.
Rüyada yıldız görmek aynı zamanda, rüya sahibinin şerefli, onurlu ve değerli bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyada görülen büyük yıldız, insanlar içinde önemli yere sahip kimselere, küçük yıldızlar ise, asker veya sıradan kişilere işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada yıldız görmek ne anlama gelir?

Bilinen yıldızlar, devlet adamlarına, diğer yıldızlar asker ve umum halka işaret eder. Bir kimse rüyasında gökten yere bir yıldız düştüğünü görse, orada şerefli insanlar hakkında bir bela ortaya çıkar.
Rüyasında evinde bir çok yıldız olduğunu gören kişinin nesli çoğalır. Yıldızların gökten kaybolduklarını gören kimse zengin ise malını kaybeder; fakirse ölür.
Bir çok yıldıza sahip olduğunu görmek, şan ve itibarınızın artmasına işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kayması Görmek
Rüyada yıldız kaydığını görmek olumsuzluklara ve üzüntü verecek durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok istekli olduğu bir konunun gerçekleşmemesi yüzünden hayal kırıklığına uğrayacağına ve çok üzüleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kötü olaylar yaşayarak üzüntüsünün daha da artacağına işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Elinde Yıldız Görmek
Rüyada elinde yıldız olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çocuğunun ileride çok güzel ve hayırlı işler yapacağına, evladıyla her zaman gurur duyacağına ve evladından hayır göreceğine tabir edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Görmek
Rüyada büyük ışıklı ve parlak bir yıldız gören kimse, hayır, ihsan, nimet ve bilgiye erişir.
Bir kimse rüyada büyük bir yıldızın yerinden düştüğünü görse, o şehirde ileri gelenlerden birisi ölür.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada bir yıldız ile konuşmak
Rüyada yıldızla konuşmak, iyi, hayırlı işlerle uğraştığınıza, gönül ilişkinizde sorun olmadığına, mutlu bir geleceğe, şansınızın bol olduğuna, yetenekli biri olduğunuza işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, sırlarınızın ortaya çıkacağına, bu nedenle sıkıntı yaşayacağınıza ve üzüleceğinize, kötü birinden zarar göreceğinize işaret eder. Kimi zamanda mücadele ederseniz zorlukların altından kalkacağınıza, beklentilerinize kavuşup mutlu olacağınıza yorulur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyasında birçok yıldız gören kimse aynı zamanda şerefli ve değerli kimse demektir. Kimi yorumculara göre görülen yıldızlar büyük yıldızlar halkta ileri gelen kimselere, küçük yıldızlar ise asker ve sıradan vatandaş olarak anlamına gelmektedir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Görmek
Rüyada yıldız görmek toplumdaki en cömert, en iyi, en imanlı yani en doğru ve en güzel huylu olan ve yaptığı güzel ammeleri ile ön plana çıkan kişiye işaret eder. Yıldız, çevresindeki herkesin yaralarını sarmaya çalışan, acılı kişileri bağrına basan, düşkünlere el uzatan aynı zamanda da çalışkan ve başarılı olan, geçmişinde pek çok zaferler elde etmiş, geleceğinde de en az o kadar zafer kazanacak kişiyle tabir edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kayması Görmek
Üzücü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşmemesi nedeni ile büyük bir düş kırıklığı yaşaması ve bir hayli dertlenmesine delalet eder. Bu olay beraberinde bazı üzücü olayları daha getirecektir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek
Rüyada yıldız kaydığını görmek, halk içinde sevilen ve sayılan bir kimsenin vefatına veya görevini terk etmesine işarettir. Rüyada gökyüzünde birden fazla yıldızın kayması, o toplumun önemli insanların kadrini kıymetini bilmeyip layık olmayan kişilere değer verdiklerini gösterir. Rüyasında büyük bir yıldızın kayması, çok değerli bir kimsenin o yöreyi terk etmesine veya ölmesine; yıldızın kayarak bütün gökyüzünü gezinmesi, önemli bir şahsın birçok yerde bulunup insanları feyziyle bilgilendirmesine işarettir. Rüyada yıldızın kayıp dünyaya düştüğünü görmek ileride büyük bir makam sahibi olacak ve insanların içinde sivrilecek bir kimsenin doğumuna delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kayması
Rüyada yıldız kayması, iyi şekilde tabir edilmez ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin gerilemesi ve azalması nedeni ile sağlığının, rahatının ve keyfinin bozulacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına, motivasyonunun, kendine olan inancının ve güvenin azalması sayesinde de başarısız olacağına alamet eder.
Rüyayı gören kişinin şansının, kısmetinin ve rızkının azalacağı bir dönemin yaşanacağına yorulurken bu rüya yıldızın kayarak, kişiye doğru geldiğini görmesi durumunda hayır, şans, başarı ve mutluluk olarak değerlendirilmektedir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek
Rüyasında yıldızın kaydığını gören kişinin dünya hayatında birçok istek ve arzusu vardır. bu rüya kabul olmasını dilediğiniz dualarınız olduğunu ve bu dualarınızın gerçekleşmesi için sürekli çabaladığınızı gösterir. Bazen de böyle bir rüya gözden düşme korkusunun bir yansımasıdır.Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tuttuğunu Görmek
Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kimsenin özellikle de işinden yana kısmetlerinin artacağına, başarılarının çoğalacağına ve kişinin istediği oranda gelire kavuşmayı başaracağına rivayet edilir. Rüya sahibi amaçlarına ve hedeflerine ulaşacaktır diye yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızın Yere Düşmesi
Bu rüyanın pek de hayırlara alamet ettiği söylenemez. Hayal kırıklığı yaşamaya, mutsuz olmaya, hastalanmaya, borçlanmaya, işini kaybetmeye ve yokluğa düşerek ekmeksiz kalmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceği, tatsız haberler alarak üzüleceği anlamına gelir.
Rüyada Yıldızın Kaymasını Görmek
Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek işlere umut bağlayacağına fakat işlerin istediği gibi yürümeyeceğine ve kişinin alacağı olumsuz sonuçlar nedeniyle sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Maddi ve manevi anlamda çöküşe geçmeye işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek
Rüyada kuyruklu yıldız görmek, hayırlara alamet eder. Mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, başarılı, zengin ve sağlıklı bir hayatı olacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir edilir. Kolay geçime, işleri hafifletmeye, maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya delalet eder. Kuyruklu yıldız, rüya sahibi için uğur olarak kabul edilir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kayması
Rüyada yıldız kayması, rüya sahibinin kendisine çok hayırlı ve uğurlu gelecek bir adım atacağına, bu adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işaret eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Görmek
Rüyada yıldız görmek, itibar sahibi olmaya, toplumda sivrilmeye, işinde ilerlemeye ve makamın yükselmesine alamet eder. Rüya sahibinin işinin ve gelirinin devamlı olacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, maddi anlamda hiçbir sıkıntısı olmayacağına delalet eder.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Tek Yıldız Görmek
Rüyada tek yıldız görmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük ve köklü değişmeler yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına ve kişinin hayalini bile kuramayacağı oranda gelire kavuşacağına ve bu durumun geçici olmayacağına yorulur.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldızın Düştüğünü Görmek
Melanetli olaylar yaşamaya yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatının ve işlerinin bozulacağına, başına türlü işler geleceğine, beklentilerinin gerçekleşmeyeceği ve başarı için verdiği mücadelenin de boşa gideceği ile açıklanır.
vetre Rüya Bilgesi (552k puan)  
ölümdür.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Görmek
Rüya sahibinin geleceğinin parlak ve kısmetlerinin de açık olacağına alamet eder. Kişi, hayallerini gerçekleştirecek ve isteklerine kısa ve kolay yollardan ulaşacak demektir. Mutluluk, huzur, keyif, sağlık ve kazanç getirecek günlerin müjdecisi olarak yorumlanır.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüyada Yıldız Kaydığını Görmek
Rüyada yıldız kaydığını görmek, halk içinde sevilen ve sayılan bir kimsenin vefatına veya görevini terk etmesine işare