Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
88 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Astral Gezgini (285k puan)  
düzenledi
Rüyada İskele tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Arşiv Lusid Rüyacı (72.0k puan)  
yeniden gösterildi
Lütfen rüyalarınızı yazdıktan sonra, göndermeden bir kontrol edin ki bazı kelimeleriniz hatalı ya da eksik kaldıysa düzenleyin ve ben de doğru anlayayım.
İmla kurallarına, noktalamaya dikkat ederseniz anlatmak istediğinizi daha iyi hikayelemiş olursunuz.
Paylaşım yapıldığını görmediğim rüyaları maalesef yorumlayamam.
Paylaşım yapıldığı halde neden yorumlanmadı diye sitem edenlere bir cümle; Sebep bazen birşey hissedemeyişim, bazen henüz o rüyayı okumamış oluşumdur. Paylaşılan rüyalar yorumsuz kalmayacaktır, endişelenmeyin.
Ayrıca anlatımını doğru algılayabilmem ve kişinin kendi enerjisini alabilmem açısından, herkes kendi rüyasını kendisi yazarsa çok memnun olurum. Anlayışınız için teşekkür ederim. Sevgiyle...
0 oy
Rüya Tabircisi Astral Gezgini (285k puan)  
Rüyasında iskele gören kimsenin işleri düzene iyi olacak demektir. İskelenin yıkıldığını görmek işlerinizin bozulacağına ve sıkıntıya düşeceğinize işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntıdır. İyi sayılmaz.Rüyada iskele görmek halkin islerinin, onun üzerinde oldugu bir kimse ile tabir olunur, iskeleyi saglam ve genis bir sekilde görmek, halkin islerinin yolunda olmasina; çürük dar, bo-zuk iskele görmek, halkin islerinde düzgünlük ve zorluga isaret-tir. Kendisini bir iskelenin üzerinde duruyor görmek, halka isle-rinde kolaylik gösteren bir yere geçtigine, iskele tamir ettigini ve-ya yaptirdigini görmek, halka yardim etmege, iskeleyi yiktigini görmek, halkin islerini zorlukla yürüttügüne delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada iskeleyi saglam ve genis bir sekilde görmek, islerin yolunda olmasina, dar, bozuk ve çürük bir iskele görmek ise islerin bozulmasina ve zoriu9a isaret eder. Bazen de iskele görmek deniz yolculuguna çikmaya isaret eder


İSKELE

Çağdaş Ulema: İskele görmek; uzun bir sürede gerçekleşeceğini sandığınız bir arzunuzun kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 52 okuma
rumet 2 Eylül 2022 Rüya kategorisinde rumet Karabasan (265 puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 133 okuma
ruyacıı 27 Eylül 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 135 okuma
Karga 24 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

137 Aktif
0 Üye ve 137 misafir
Bugün : 17446
Dün : 19573
Toplam : 41848075
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...