Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
198 okuma
Rüyazede Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
Merhaba rüyamda denizin ortasındaki adalardayız.. kaçıyorum sanki beni bulurlarsa öldürürler korkusu yaşadığım . Kuzenim yanımda saklan beni burda bulamazlar kaçtığım da amcam ( rahmetli) sonra bu kovalamada kaçtığım bir iki adamı boyunlarından tutup denize atıyorum düşmanı öldürüyorum yani.. bir ara botlar görüyorum birinin elinde bi de herhalde ayakkabılar da var ama onları ne yapıyorlar hatırlamıyorum...bu kovalamaca sonunda küçük bir ada görüyorum o adaya karaya çıkıyorum.tam çıkarken la ilahe illallah derken de aslında korkacak bir şey yokmuş diyorum Allah var diye düşünürken uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+6 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
musa a.s da firavundan kaçmış allaha sığınmış ve allah tarafından kurtarılmıştır asayla denizi yarması  gibi. kaçman genel anlamda iki yoruma sahiptir ya sıkıntıların kaçıyorsun bu psikolojiktir yada kurtuluşa ulaşacaksın bu genel rüya tabiridir. öldürdüğün insanlar aslında gözünde değerini kaybetmiş kişileri gösteriyor onları hayatından çıkarmak istediğini işaret eder. bot ve ayakkabıların ellerinde olması muhtemelen onlara fırsat vermeden hayatından çıkaracağını gösteriyor öyleki hazırlıksız olarak yakalayacaksın. ada genelde bir kaçmayı yalnız kalmayı daha sakin bir ortamı yada yada sakin hayatı istediğine işaret eder. kaçıp kurtulurken sanki birilerine olan öfkende var gibi seni darboğaza sürükleyen kişilerden de kurtulmak istediğini işaret ediyor.ada genel anlamda yalnızlığı işaret ettiği gibi çevrende kimsenin kalmadığını düşündüğün bir anda hayatına birinin gireceğini yada girmesini beklediğini gösteriyor temel anlamda bir değişimi işaret eder. belkide böyle bir şeyi istediğini gösterir.
la ilahe illallah tam bir kurtuluştur şöyleki allahtan başka ilah yoktur diyorsun ve yanlış şeyleri tamamen öteliyorsun yani doğru olanı tercih ediyorsun islam inancına göre tehlil yani la ilahe illallah imanı kurtarmaktır. en azından ahirette ceza dahi verilse sonunda cennete girmeyi garanti eden bir bir zikirdir. muhtemelen kendi içindeki sıkıntılardan ve vesveselerden belki kötü olan ruh halinden önceleri biraz zor olsada bazen öfkelendiren durumlar yaşasanda sonuçta kurtulacaksın.
Zeynel45 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)  
Hocam son yazmış olduğum rüyamı yorumlarmısınız etiket yapmayı unutmuşum
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
rica ederim.
+1 oy
Rüyazede Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
@mustafaharputi yorum yapar mısın gece gördüm şimdi hatırladım büyük bir mesaj var sanırım?
+1 oy
Rüyazede Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
Evet kurtulmak istediğim geçmişimdeki zarar veren insanlara olan öfkem bozduğum da onlardı ve bu rüya sizin de yorumladığınız öfkem bitti ve hak yolu seçtim ...teşekkür ederim yorumun İçin:)
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
zeynel başka bir yere düşünce yzmıştın. sabah bi ara girdiğimde gözüme çarptı şimdide onu arıyordum yazman iyi oldu
+4 oy
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
Tam rüya içinde rüyaya uyan bir gelişme oldu şimdi yazabilirim Rüyazede :) Mustafa hocam çok güzel yorumlamış ufak bir şey katmak isterim sadece : bir durum yaşayacaksın bu durumda yapman gerekenle ilgili bir mesaj gördüm burada yani hocam geçmişle ilgili bağlantısından bahsetmiş ama bana yaşayacağın bir sıkıntıya karşı durman gereken hali yansıttı rüyan ...
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
rica ederim :) kıymetli bir rüya görmüşsün umarım atlatacaksın :)
Rüyazede Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
@kuzgun mesaja müsade etmiyor birazdan yazarım sana
kuzgun Astral Gezgini (149k puan)  
evet , saatte 2 mesaj bekliyorum sorun değil
+1 oy
Rüyazede Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
Evet yaşıyorum zaten ona karşı durmaya çalışıyorum inşallah zor zamanımda sabırla çıkmayı eder:(yorumun teşekkür ederim kuzgun;)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 122 okuma
+3 oy
1 yorum 71 okuma
+3 oy
1 yorum 95 okuma
gnc 8 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde gnc Karabasan (677 puan)   yazdı
+36 oy
8 yorum 1.2k okuma
RuyAra 16 Nisan 2021 Durugörü kategorisinde RuyAra Astral Gezgini (212k puan)   yazdı
+57 oy
7 yorum 378 okuma
RuyAra 12 Nisan 2021 Bilgi kategorisinde RuyAra Astral Gezgini (212k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 116 okuma
sedax1 6 Ocak 2021 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyakar (5.0k puan)   yazdı
+15 oy
7 yorum 252 okuma
+11 oy
6 yorum 257 okuma
Simge 27 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (169k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 78 okuma
+6 oy
3 yorum 185 okuma
+4 oy
1 yorum 148 okuma
Zübeyde101 20 Mart 2020 Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

127 Aktif
0 Üye ve 127 misafir
Bugün : 18056
Dün : 19573
Toplam : 41848680
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...