Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+23 oy
199 okuma
Umay Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
rüyamda 2 katlı eski yapı ama içi eşyalı bir evin odasındaydım odada ben, bir erkek ve kadın vardı bunlar cinler(insan kılığındalar) onları dışarıdan izliyordum ama kendimi hiç görmedim daha sonra bir anda kendimi yine aynı evde uzunca bir masanın başında ayakta dururken buldum masada çeşitli insanlar(cin değillerdi) vardı ama hiç birini net anımsamıyorum yemekler vardı daha sonra masadan birileri “o bebeği yiyecek” dedi herkes otururken ben ayaktaydım sonra erkek cin tam çaprazımda kalan odada ayakta durup bana bakıyordu sonra kafamı yan tarafa çevirdim oradaki odanın camından da çıkan kadın cini gördüm ağzında henüz ana rahminde olan pet şişe büyüklüğünde kanlı bir bebek gördüm bana ters bir şekilde bakıp bir anda kayboldu onun kaybolmasıyla hemen uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+20 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (188k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Rüyanız iki bölümden oluşuyor."Daha sonra kendimi bir anda yine aynı evde uzunca bir masanın başında ayakta dururken" buldum cümlesi ile başlayan kısım öncesi birinci bölüm sonrası iise kinci bölüm.Birincisi bölüm oluşacak bir sıkıntının nerede ve kimler tarafından hazırlandığını farkettiğiniz bölüm, ikincisi ise bu sıkıntının ne olduğu ve nasıl gerçekleşeceğini haber veren ikinci bölüm.

İlk bölümde gördüğünüz iki katlı ve eşyalı eski yapı,sorunu tasarlayanların,hazırlık yapanların; "tecrübeli" ,"mali durumlarının iyi " ve "işlerinde mahir" zeki kişiler olduklarını gösterir.Sizin evin ortasında bulunmanız konuya dair farkındalığınızın tam merkezde olduğundan dolayı.Yani her ne fark ediyorsanız farkındalığınızı gerçekleştiren ortamda ki pozisyonunuz çok iyi bir noktada.O evde hazırlık yapan kötü niyetli muhtemelen karı-koca'nın yapacakları sıkıntılı kötü iş için yaptıkları hazırlığı görüyorsunuz.Evin içinde kimse olmamasına rağmen "insan" kılığında olmaları yaptıkları hazırlığı ne kadar ciddiye aldıklarını,onları kimse fark etmese bile asli suretlerinde gezmedikleri yani dış dünyaya karşı kendilerini manipüle ettiklerini gizlediklerini gösterir.

Sizin kendinizi görmemeniz sizin onların bu durumlarını onalrın sizi fark etmeden önce fark etmenizden.Siz muhtemelen bu kişileri çok iyi tanıyorsunuz.Öyle ki evlerinin içini görebiliyorsunuz,hatta cin olduklarını bile biliyor ama insan suretinde dolaştıklarını fark etmişsiniz.Burada cin kelimesini insanları zeka yolu  ile kandıran,dolandıran manasında alın.Oysa bu iki kişi dışarıya normal olarak gösteriyorlar kendilerini.Yani sıradan sizin tandığınız diğer insanlar gibi.Siz bu iki kişinin böyle olmadıklarını fark ediyorsunuz.İlk kısım bu.Onları sizden başka fark eden yok,o kişi de sizin onları fark ettiğinizi henüz fark etmemişler.

İkinci bölüm ise kumpasın nasıl tezgahlanacağını,nerde,kimler tarafından kime karlı ve ne için yapılacağını gösteriyor size.İlk bölümde ki ev bu kumpasın yapılacağı yer.Hatırlayın ilk bölümde hazırlık yapıyorlardı.Bu iki kişi dışarıya para karşılığı hizmet veren bir ticari müessese gibi sanki.Otantik mekanlarda yemek hizmeti veren,arkadaş gruplarının özel günler için toplandıkları yerler gibi bir mekan işleten kişiler sanki.Bu kişiler sizinde içinde olacağınız ileri tarihte yapılacak bir organizasyonun hazırlığını yapıyorlar gibi.İlk bölümde de sizin evin tam ortasında olarak onları gözlemlemeniz sanki organizasyondan siz sorunlusunuz gibi bir etki bırakıyor.Yani mekanı siz seçmişsiniz de nasıl çalıştıklarını görüyorsunuz,fark ediyorsunuz gibi.

Sonra bu organizasyon gerçekleşiyor.Siz organizasyonu yapan,planlayan kişi olarak yine ayaktasınız.Yine gözlemliyorsunuz,gelecek sıkıntıyı fark etmek için çaba gösteriyorsunuz.Tüm diğer davetliler masadalar.Uzunca bir masa olması katılımcı yoğunluğunun yüksekliği manasında.Hiç birini net hatırlamıyorum demeniz bunların sizin arkadaşlarınız vs değil muhtemelen müşterileriniz yani onları tanımıyorsunuz sadece onlar için bir organizasyon yapmışsınız.

Tüm olası dikkatinize rağmen ne olacağını bilemiyorsunuz.Yani nerede olacağını,kimler tarafından yapılacağını,konunun yemek yemek ile ilgili olduğunu biliyor ama ne olacağını bilemiyorsunuz.Ayakta ki gözlemleriniz ne olacağı ile ilgili size bir bilgi sunmuyor.O sırada katılımcılardan birisinin ikazı ile tüm olayı çözüyorsunuz.Erkek ve kadın cin yani artık olayı gerçekleştirecekleri için asli suretlerinde görünüyorlar size.Size göre birisi sağınızda diğeri solunuzda.Sizi ve tüm grubu çapraza almışlar.Sİzin ilk gördüğünüz erkek olan.Yani ilk şaşırtmaca bu kişinin olduğu yerden ve bu kişiden gelecek.O yapılacak kumpas için zaman kazanmak ve dikkatleri başka bir yöne çekmek için o odada bekliyor.Onun başka bir işi yok.Asıl işi kadın olan yapacak.Elbette katılımcıların "o bebeği yiyecek" demeleri de artık kumpasın alenen ortaya çıkmasından herksin duruma vukuf olmasından dolayı.Yani sizin tüm ön görüleriniz çıktı ama hala konuya müdahil olamadınız ve ne olduğunu çözemediniz.Halbuki sol taraftan hem de iki katlı evin camından dışarıya kaçabiliecek kadar planlanmış bir organizasyonu daha net araştırmalıydınız.Siz hatırlayın ilk bölümde sadece evin ortasında beklediniz.Evin diğer odalarına bakmadınız.Bu insanların yapacakları kötülükler için nerelerden kaçabileceklerini araştırıp buna göre tedbir almadınız ki bu durumda ilk başta bu iki kişiden alınacak hizmet için anlaşma süreniz ile hizmetin alınacağı zaman aralığının çok kısa olduğunu gösteriyor.Zaten siz ilk bölümden ikinci bölüme "aniden" geçiyorsunuz.

Kadının ağzında olan ana rahmindeki gibi bebek ise katılımcıların desteği ve ikazı ile kumpası yapan kadının erken fark edilmesi dolayısı ile henüz oldunlaşmamış ve dünyaya gelmemiş bir şeyi alabildiğini görüyorsunuz.Yani tüm sürece bakıldığında ilk bölüm+ikinci bölüm olarak sürekli kaygılanmanız,ayakta durmanız vs kumpası bu kadar engelleyebildi.Katılımcılardan uyarı gelmese idi,daha yetişkin bir bebeği kaçıracaktı.Bebek ile temsil edilen bu seviyede muhtemelen "maddi" kazanç manasında ve o iki kişinin karı-koca olarak yapamayacağı veya yapamadıkları bir şey.Ayrıca kadının bebeği yemek için kaçırması da ,cadı figürlerinde bebek yiyen kadın ile örtüştüğü için tüm kumpasın beyin olarak merkezinin o kadın olduğu söylenebilir.

Son sahne ise kadının tamamen ortaya çıktığı ve size baktığı yerde bitiyor.Kadın kaçıyor ama size bakıyor.Çünkü diğer katılımcılar kadını tanımıyor ama siz tanıyorsunuz.Eğer bu kadın bulunacaksa ancak sizin tarafınızdan bulunabilir.

Şimdi sizin yapmanız gereken; her ne iş yapıyorsanız,önünüzde ki dönemde yapacağınız işlerinizde birlikte çalışacağınız partnelerlerinizi iyi araştırın.Eğer birilerinden şüpheleniyorsanız onları daha ileri seviyelerde araştırın.İş vereceğiniz kişilerin iş yerlerini iyi gezin dolaşın,herhangi bir dolandırıcılık hususuna göre kaçamak yerlerini vs iyi araştırın.Alternatif çıkış noktalarını kontrol edin.Kişilerin geçmişlerine bakın,referanslarını arayın.Ve son olarak tüm süreçlerde aktif olun,pasif noktada kalmayın.

DAB,
Selamlar.
+14 oy
 
Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim.
hangi dine mensup sunuz bilmiyorum ama müslüman olduğunuzu temenni ederek söylüyorum 2 katlı harabe evin birinci katı sizin imaniniz ikinci katı ise maneviyatiniz eski yapı olmasi ise bu konularda biraz taviz veriyor ve olması gerektiği gibi yaşamaya gayret edemiyor saniz bununla alakası olabilir
eşyalar 1 erkek 1 kadın cini evinizin içinde görmeniz cinlerin genelde maneviyati zayıf ve ibadetlerin den geri kalan kullar a daha fazla musallat olmalarından dolayıdır orada sizin zayıflığınızdan faydalandiklari için o evde gördünüz onları   diğer masa başında gördüğünuz insanlar ise hayatinizdaki sabit kişiler aileniz olur iş arkadaşlarıniz olur eşiniz olur vb kişiler...

 genel olarak bu kişilerden birisi size manevi bir zarar vermiş olabilir yakın aile ve Akraba olan sabit çevrenizden bu zararda genelde sizin psikolojikmen çok cökmenize sebeb olmuş olabilir zayıflatmis olabilir sizi.


o ortaya konu olmuş bebek ise sizin birşeyleri en başından düzeltmek istemeniz yeniden birsey lere başından başlamak istemeniz ve hayata yeniden bir yerden devam etmek için hamleleriniz onların bunu yeme gayreti ise size vesveseler vererek sizi bu halden çıkarmamaya çalışmaları.
hayırlı akşamlar dilerim
 saygılarımı sunarım.
+4 oy
Zinekk Rüyazede (1.8k puan)  
Merhaba, yıllardır görüşmediğim babam haneme geliyordu. Yaptığım yemeğin yarısını ona veriyordum. Diğer çeşitleri önüne çıkarmadım. Kız kardeşimde o anda geliyordu ve kız kardeşim kaşlarını belli belirsiz incecik almıştı. Tüm bunlar ne anlam taşıyor?
+10 oy
SAMİGALAKSİ Rüya Yorumcusu (21.9k puan)  
Rüyanız gerçekten çok etkileyici olmuş. Her şeyin farkında olmanız ne güzel. Hayatınızda daha dikkatli olmalısınız, herkese bol keseden güvenmeyin. Her zaman kendinize güvenin :)
+3 oy
sevda45666 Karabasan (288 puan)  
Rüyalar garip şeyler bazen çok karışık anlam verilemiyor bazen çok olumlu huzur veriyor. anlamamız gerekeni anlasak her şey tamam

İlgili rüyalar

+10 oy
1 yorum 103 okuma
Ufukd 22 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Ufukd Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+24 oy
6 yorum 196 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 92 okuma
Tiryad 7 Şubat Tabir kategorisinde Tiryad Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+18 oy
6 yorum 165 okuma
+19 oy
2 yorum 140 okuma
Sekerrr 28 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Sekerrr Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 70 okuma
Umay 27 Mart 2020 Rüya kategorisinde Umay Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+23 oy
5 yorum 201 okuma
+6 oy
3 yorum 108 okuma
+18 oy
4 yorum 89 okuma
Yulaf 19 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 97 okuma
Ahmet Can Kara 1 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Ahmet Can Kara Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 86 okuma
+4 oy
1 yorum 57 okuma
Aries_libra_ 22 Ocak Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (216k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

463 Aktif
3 Üye ve 460 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10832
Dün : 22868
Toplam : 31427502
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...