Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
46 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Astral Gezgini (253k puan)  
Merhametli ve sevinçli olduğunu görmek Kur'anı ezberlemeye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Bağışlamak, Rahmet Etmek.)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
POYRAZ50 Astral Gezgini (175k puan)  
Rüyada merhamet görmek, rüya sahibinin hayatının her anında çevresine, her türlü canlıya, insanlara ve hayvanlara aynı sevgiyle yaklaştığını, inancına dört elle sarıldığını işaret eder. Başa gelecek her güzel olayın, kişinin sevaplarının, iyi bir insan oluşunun karşılığı olduğunu, yaptığı hayırların her zaman karşısına güzellik olarak çıkacağını da tabir eder. Merhamet gören kimseler vicdanları ile almaları gereken bir karar aşamasında olurlar. Kişinin hayatını önemli şekilde değiştirecek ve sonrasında da gideceği istikameti belirleyecek yolun seçimi anlamına da gelir. Anneye babaya iyi davranmak, onların hayır dualarını alarak yaşamak, kimseyi incitmemek ve kendisine yapılan yanlışları dahi affedecek kadar alçak gönüllü biri olmak şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin çocuklarının da her zaman kendisi gibi nazik, her canlıya hürmet gösteren, çevreleri tarafından çok sevilen kimseler olacaklarını delalet eder.

Rüyada Merhamet Göstermek
Yaşlı birine merhamet göstermek kişinin ömrünün uzun olacağına yorumlanır. Hasta veya düşkün bir kimseye merhamet göstermek ise, kişinin başına gelecek bir sıkıntıda yakınlarının olaya müdahale ederek kısa zamanda çözüm bulacaklarına ve kişinin gereğinden fazla bunalmadan hayatına devam edebileceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına da yorumlanır. Rüyada Yaralı Bir Hayvana Merhamet Göstermek
Büyük bir iyilikle karşılaşmak ve duygulanarak gözyaşı dökmek manasındadır. Hayırlı bir haber almak, bir süredir beklenen ama umudun kesildiği bir olayın gerçekleşmesine, hayaline, emeline kavuşmaya, sevdiği insanla hayat kurmaya da yorulur. Allah katında büyük bir sevap elde etmek, daha önce başkalarına yapılan her iyiliğin kişiye de aynı şekilde iyilikle dolu geri döneceğine delalettir.

Rüyada Merhamet Görmenin Psikolojik Yorumu
İyi kalpli, herkese yardım etmeye çalışan, elindekini paylaşan biri olunduğunu gösterir. Rüya sahibinin duygusal biri olduğuna ve aldığı kararlarda da duygularının çok etkili olduğuna yorumlanır. Kalbini herkese açmanın, kötülük düşünmemenin ve affedici olmanın da işaretidir.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 37 okuma
Mine Kızılaslan 13 Kasım 2022 Rüya kategorisinde Mine Kızılaslan Rüya Tabircisi (6.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

344 Aktif
0 Üye ve 344 misafir
Bugün : 13045
Dün : 25585
Toplam : 41001174
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...