Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
31 okuma
Özge15936 Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
rüyamda önce eski okuluma gidiyordum kendimi orada okuyormuş gibi hissediyordum orada hoca bize çamurla oynamamızı istedi ama kimsenin çamurla oynaması için malzemesi yoktu öğretmen bizi eve gönderdi (bu arada benim annemle babam ayrıldığı için babam ve babaannemle yaşıyorum) babaannemin o gün evde olmayacağını biliyordum o yüzden onun yakın bir arkadaşına gidiyim diye düşündüm oraya giderken kapıda babam ve eski üvey annemden olan üvey kardeşimi gördüm velayeti annesindeydi onu çok özlediğimi söyledim sarıldım sonra birdenbire annemin kayınvalidesinin evinde buldum kendimi yanımda kız kardeşimde vardı annem herkes için bir tepsi kek yapmıştı ve kayınları bundan rahatsız oldu sonra annem sanki oraya hiç gelmemiş gibi hissettim ve annem eşi ve diğer üvey kardeşimle kayınvalidesinin evine geldi sonra annem bizi buradan alıp kardeşim ve beni evimize götüreceğini söyledi sonra orada eski üvey annemi gördüm sanki annemlerle beraber gelmiş gibiydi sonra annemin kayınvalidesinin yanına oturdu ve sohbet ediyolardı ona anne diyordu ve bunu garipsemedim sanki eski üvey annem babamla ayrıldığı halde hala bizimle yaşıyordu  sonra gitmek için eşyalarımı topladım ve rüyam bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada eski okulunu görmek, bilime duyulan sevgiyi, öğrenme isteğinin hala çok güçlü olduğunu, kişinin akıl yoluyla hareket ettiğini ve yaşamını şekillendirirken mantığını ön planda tuttuğunu ifade eder. Kalıcı dostlukların kurulduğunu bildiren rüya, kişinin ilerleyen yıllarda da arkadaşlıklardan yana çok şanslı olacağını, çevresinde akıllı, bilgili ve yenilikçi insanların varlığından dolayı sürekli kendisine katkılar yapacağını bildirir. Değişik ve eğlenceli sosyal bir hayatın işareti olan rüya, geçmiş yaşantıyı özlemle anmanın, yapılan işlerden bugün bile hala gurur duyulduğunun tabiridir. Sosyal vakıflarda görev almanın, yardımlaşma kurumlarında genç insanların geleceklerini şekillendirmeleri için fırsat yaratmanın, yapılan iyiliklerden manevi olarak tatmin yaşamanın delaletidir. Rüya sahibinin kendi hayatı dışında yakın çevresi ve hatta yoksul, düşkün, yardıma muhtaç insanların hayatlarını da önemsediğini, onlara yardımcı olacak şekilde yaşadığını bildirir.
+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Eski okuluna ziyarette bulunan kişiler iş konusunda eğitim almak için yurt dışı veya şehir dışına çıkarlar. Uzun sürecek öğrenim yıllarına da işaret eden rüya doktora veya yüksek lisans çalışmalarının yapılacağını, kişinin eğitimini sürdürmesinin sonucunda işinde terfi alacağını ve makamının yükseleceğini işaret eder. Görgülü bir eşe, tahsilli ve bilinçli arkadaşlara, aile bireylerinin çalışma hayatlarında başarılı olacaklarına yorumlanır.
+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada üvey kardeş görmek, dost sanılan, çok sık görüşülen ve güven duyulan birinden görülecek yanlışa, bu kimsenin kişi hakkında yaptığı bazı olumsuz dedikodulara şahit olup kırılmak anlamına gelir. Üvey kardeş aynı zamanda aile içinde bazı mal ve para sorunlarının çıkacağına da alamet eder.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 34 okuma
eirene 17 Kasım 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 30 okuma
+5 oy
4 yorum 78 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
Rüyazede 5 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma
Gizgiz 15 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Gizgiz Karabasan (967 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 70 okuma
27 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Deniz   2 10 25 yazdı
+5 oy
1 yorum 55 okuma
+7 oy
3 yorum 115 okuma
Mirac 17 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (48.9k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
Gizgiz 18 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Gizgiz Karabasan (967 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 55 okuma
23 Şubat 2019 Rüya kategorisinde misafir   18 83 249 yazdı
+5 oy
1 yorum 63 okuma
Brlklc 29 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Brlklc Karabasan (515 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.1k rüya

157k yorum

17.6k düş-ünce

6.2k üye

136 Aktif
0 Üye ve 136 misafir
Bugün : 3506
Dün : 22370
Toplam : 25340073
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 68 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 47 e
  3. Rüyalandım Rüyalandım - 20 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 15 e
  5. Önay Akın Önay Akın - 11 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 9 e
  7. RuyAra RuyAra - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...