Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
60 okuma
sudebynkr Rüya kategorisinde Rüyazede (1.3k puan)  
Erkek arkadaşımla evden çıktım ve İzmir ilçesi olan kucukparka gittik.bu rüyayı 3 ayda bir görüyorum ve aynı hikaye aynı mekan ile.Kucukparkta sevgilimle gezerken bir süre sonra işler tuhaflasmaya başladı ara sokaklarda gezerken tanıdığım bir kız arkadaşımı görmüştüm. Erkek arkadaşından yeni ayrılmıştı ve sevgiye ihtiyacı vardı.bir lezbiyenin onun duygusal zorluğunu kullanarak bir köşede ondan faydalanmaya çalıştığını gördüm.Gittim ve o kızi dövdüm.sevgilimle  beraber o kıza haddini bildirmeye çalışırken beynim birden amaan boşver dedi ve yeter bizi ilgilendirmez dedim ve sevgilimi kolundan tutup gittim.Bu rüya üç ayda bir hep bu şekilde değişiyor.Aniden sevgilim yok oluyor ve ben tek başıma sanki bir dağa isinlaniyorum. Hiç bir yaşam kaynağı yok ve evime kilometreler var.Daglari atlaya atlaya ama dağların en tehlikeli kısmından geçiyorum uzun süre dağları taşları şelaleleri atlıyorum ve hiç bilmediğim tanımadığım sitelere varıyorum.heyecanlaniyorum ama ordaki insanlardan aynı zamanda cekindigim ve korktuğum için çatıdan balkona atlıyorum balkonları atlaya atlaya binaları geciyorum.Balkonlarina atladigim için insanlar beni peşlemeye başlıyor üzerimde çok büyük bir korku hissediyorum.Bir balkona girdiğimde sebebini bilmediğim bir şekilde eve giriyorum ve salondaki adam bana çok tehlikeli ve sana birşeyler yapacağım der gibi bakiyor.hemen balkona geri çıkmaya çalışıyorum ve kapı kilitleniyor. O adam tarafından tacize uğruyorum.ve içerde iki tane oğlu var.bir şekilde o evdende kurtuluyorum ve karşıma sanki bütün süreçte yanindaymis gibi bir anda sevgilim cikiyor.birlikte dağları aşmaya devam ediyoruz kilometreler gittikten sonra önümüze bir balkon çıkıyor ve sevgilim beni kucağına alıp o balkona koyuyor.Sonrada ortadan kayboluyor.eve girdigimde hayatımda rshatlamadigim kadar rahatliyorum.anneme ve ablama kardeşime bakıyorum sanki gün başından beri evdeymisim gibi hiçbiri tepki vermiyor ama bunlara rağmen çok rahatlıyorum ve mutlu oluyorum en sonda yemeğe oturuyoruz. Bu rüyayı yaklaşık üç ayda bir gibi görüyorum ve beni gerçekten tedirgin etmeye başladı aynı senaryo aynı rüya anlamını sizden öğrenmeyi çok isterim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (210k puan)  
Rüyada macera görmek, rüya tabircilerine göre günlük yaşamın kargaşasından uzaklaşılarak daha heyecanlı günler yaşanacağına, faydalı işler gerçekleştirileceğine, arzuların hayata geçeceğine, bereketli ve bol kazanca yorulur. Aynı zamanda rüya uzmanları tarafından rüyasında macera gören kimsenin rüyası, kendisine vaat edilenlerin hayata geçirileceğine, hoşsohbet dost ve yakınlara, mevki sahibi olmaya mutluluğa ve kısmetin açılmasına delalet eder.

Rüyada Macera Yaşadığını Görmek
Rüyada macera yaşamak, kişinin şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine yorulur.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 62 okuma
+8 oy
4 yorum 178 okuma
+2 oy
1 yorum 92 okuma
Cemalettin545454 6 Mart 2020 Rüya kategorisinde Cemalettin545454 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 184 okuma
+1 oy
1 yorum 111 okuma
Nur6 27 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Nur6 Karabasan (235 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 90 okuma
Buse58 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Buse58 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 84 okuma
+3 oy
1 yorum 75 okuma
Fearless 18 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (864 puan)   yazdı
+6 oy
30 yorum 763 okuma
+8 oy
129 yorum 1.3k okuma
mustafaharputi 6 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.5m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

397 Aktif
0 Üye ve 397 misafir
Bugün : 4439
Dün : 24035
Toplam : 36194424
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...