Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
77 okuma
Kirkio İstihare kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
Rüyamda bioenerji eğitimi  alıp almamam konusunda istihareye yattım rüyamda bir evliya türbesinin yerinden taşındığını gördüm türbeyi taşıdılar taşıyan insanları görmek için mezarın arkasına geçmek isterken kocaman kırmızı bir yılan gördüm üzerime doğru gelmek isterken dur dedim ve yılan konuştu burada ne işim var dedi bende korunmanız için taşıdılar kötü niyetleri yok dedim o anda yılan evliya olduğunu iyi ki erken söylediğimi söyledi Allahtan birçok şeye dönüşmek için izin istediğini hiçbirşeye dönüşemediğini dönüşseydi hepimizi bir çırpıda yok edeceğinden bahsetti en sonunda sadece yılan olmama izin verildi dedi bende şükür dedim daha sonra evliya ışık şekline dönerek yılan formundan çıktı farklı formlara böcek vs döndüğünü gördüm bende ondan bu şeyi öğrenmek istediğimi belirttim dua ile dedi akabinde bana hidayet için yardım etmesine Allaha dua etmesini istedim bir kağıt ve üzerinde farklı şekiller yazılar belirdi daha sonra dayanamayıp zenginlik de istedim kağıttaki yazı ve şekiller gene tamamen değişti sonra tekrar manevi hidayet istedim tekrar değişti en son ikisini birden istedim gene şekil semboller değişti ve o anda uyandım şuan ne yapmam gerektiği ne anlama geldiği konusunda şüpheliyim tabiri nedir ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (317k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İstişare konusunu fazla yorumlamak istemem aslında fazla bilgim Yok ve hayatını etkileyebilecek şeyler de söylemek istemem aöa merakının gitmesi açısından normal rüya şeklinde yorumlayacağım .
İlerlemek istediğin yolda sana ön ayak olacak kişiler kalkıyor .sürekli değişen yılan böcek vs bunu sen seçmişsin gibi bu bedene sen sokmuşsun onu ve ondan yardım istiyorsun .

İlgili rüyalar

+11 oy
2 yorum 909 okuma
+14 oy
4 yorum 191 okuma
Ela 11 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüya Tabircisi (7.0k puan)   yazdı
+11 oy
5 yorum 196 okuma
+11 oy
1 yorum 84 okuma
Ela 11 Haziran 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüya Tabircisi (7.0k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 111 okuma
GmzKnr 8 Mart İstihare kategorisinde GmzKnr Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+10 oy
3 yorum 3.8k okuma
mustafaharputi 23 Haziran 2019 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 54 okuma
26 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Ysfşvn   yazdı
+2 oy
1 yorum 56 okuma
Kader1 29 Temmuz İstihare kategorisinde Kader1 Karabasan (60 puan)   yazdı
+5 oy
16 yorum 138 okuma
mustafaharputi 12 Ocak İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

507 Aktif
1 Üye ve 506 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25087
Dün : 23459
Toplam : 31197333
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...