Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
59 okuma
Nurliz Rüya kategorisinde Karabasan (952 puan)  
Rüyam çok farklı ve ilginçti çok kalabalık yogun ve acayip insanlarla doluydu çok çok detaylı hatırlamıyorum ufak ufak bazı şeyleri hatırlıyorum. Ben yanlış bişey yapmışım beni evde bir odaya kapatıyorlar karşı odamda kalabalık bir şekilde oturuyorlar tanıdığım ama görüşmediğim insanlar var tanımadığım insanlar var yaşlı genç babam bir kız arkadaşım annesi rahmetli annem böyle daha sayabileceğim çok kişi. herkes yemek yemiş bir yerlerde gidiyo odada birkaç insan kalıyor ben diğer odanın kapısından izliyorum odadan kaçmak içinde planlar yapıyorum. Sonra bir bakıyorum babam rahmetli annemi tekerlekli sandalye gibi bir şeyde odanın kapısının önüne çıkarıyor annemin kucağında pasta doğum gününü kutluyor pastada sanki yüzlerce mum var çok fazla mum var hepsi yanıyor büyük beyaz bir pasta. sonra benim hapis tutulduğum odaya bir kadın geliyor televizyon izlemeye başlıyor. Sonra babam geliyor uzanıyor hasta biraz bak kaçmaya çalışıyorsun baban hasta babana bak diyor hatta para versin sana bakması için diyor babam normaldede hasta ama iyileşiyor şu an Allaha şükür neyse sonra babamda bakar mı ki diyor benim için bende bakıcamı biliyosun ne parası saçmalamayın ama şimdi olmaz gitmem gerek acelem var diye birşey söylerken uyandım. Ve kaç gündür hep babamı ve rahatli babaannemi görüyorum bugünde annemi gördüm mesela diğer rüyamdada babam ben rahmetli babaannem babamı hastaneden çıkartıyorduk. Diğerlerindede ben tek olarak rahmetli babaannem ile  biryerlere  gidiyorduk şimdide rahmetli annem yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler hayırlı günler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
otobüs durağı beklemedir. kalabalık kafanın karışık olduğunu ve daha çok hareket etmek yerine beklemede olduğun konuları işaret eder. odaya kapatılman iç sıkıntısıdır anneni görmen onu özlemendir mum ve pasta normalde kutlama anlamına gelir ama burada sürekli içinde bir dileğinin olduğuna işaret eder. ve gene mumların yanması bir dileğinin bir duanın olacağına işaret eder. babanla ilgili kısım onun hakkındaki temennilerinin yada düşüncelerinin yansımasıdır babanla alakalı yaşadığın olayların yansımasıdır. rahatsızlığı iyileşmesi yönündeki düşüncelerinle beraber iyileşmemesi yönündeki endişelerinde var ama hayırlısını isteyip allaha bırakman gerekiyor.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 48 okuma
14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Hamide   yazdı
+8 oy
1 yorum 59 okuma
Şeyma 14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Şeyma Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 80 okuma
+5 oy
5 yorum 54 okuma
asiya 8 Haziran 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 88 okuma
+13 oy
6 yorum 166 okuma
___ceren___ 10 Ekim 2019 Rüya kategorisinde ___ceren___ Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 60 okuma
+16 oy
1 yorum 62 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...