Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
39 okuma
cenk Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
yeniden gösterildi
kırsal bir yerdeki müstakil evimden arabayla geri geri çıkıyorum sonra yola dönüp devam ederken scooter üzerinde ilerliyorum. Scooterın direksiyon kısmı çok yukarıdaydı zar zor kontrol edebiliyor hızlı gidemiyordum. Direksiyonu kendi kullanabileceğim seviyeye ayarladıktan sonra çok hızlı ilerlemeye başladım, kalabalıkların arasından hızlıca geçiyordum ve herkes bana yol veriyor önümden çekiliyordu. Sonra bir yere gittim cadde üzerindeydi, sanki bir başvuru yeri gibi. Bu arada yolda giderken öğretmen olacağım düşünceleri, sesleri kafamdan geçiyordu. Hatta biyoloji öğretmeni olacakmışım ve eski lisedeki biyoloji öğretmenim aklıma geliyor onunla bu durumu paylaştığımı hayal ediyordum. Sonra başka bir rüyaya sıçradım.
Yatırım yapma planları yapıyorum ev yaptıracakmışım, hatta bir yerler bakıyorum işte buraya bina yaptırsam kimlere satarım öğrencilere falan satarım belki diye aklımdan hesaplar yapıyorum.(yukarıda yazdığım kısım mı yoksa şimdi yazdığımı mı ilk gördüm tam hatırlayamıyorum.) sonra aşağıdaki kısıma geçiyor rüyam.
Eskiden yaşadığımız bir evdeyim. Camdan dışarıya bakıyorum dışarısı sanki deniz gibi ve ev hızla sanki ilerliyor suyun üzerinde kocaman boz ayı görüyorum sanki balık avlar gibi duruyor. Ev hızla yanından geçip ilerliyor fakat ilerlerken bir süre sonra sanki aynı ayının veya tıpatıp benzer başka bir ayının yanından geçiyoruz. Bu bir kaç defa tekrarlıyor. Dışarıda sel varmış gibi bir hisse kapılıyorum, ev suyun içerisine girerse bir kayaya çarparsa ne olacak diye içimden geçirirken su seviyesi, dışarıyı seyrettiğim camın seviyesinin üzerine çıkıyor altın iniyor. Aklımdan geçen büyük bir felaketin olduğu heryerin sular altında kaldığı ve vahşi hayvanların etrafta dolaştığı idi. Bu heyecanla odadan çıkıyorum. Tam aklımdan ya ayılar eve girerse diye geçirirken yan odaya bir yavru ayı ve tam emin değilim ama bir de büyük ayı ama büyük ayıdan tam emin değilim girmişler. Ben odanın kapısını sıkıca kapatıyor ve dışarı çıkmaya hareket ediyorum. Yener adında kuzenim beliriyor hemen dışarı çıkamamız gerektiğini falan söylüyorum, o biraz savsaklasa da dışarı çıkıyoruz. Ama dışarıda sel falan yoktu ama hava gündüz olmasına rağmen kapalıydı. Yan bloklardaki zillere basıyorum ilkinde kimse kapıyı açmıyor fakat bir yandakinde dış kapıyı açıyorlar bu arada ayaklarım çıplaktı kuzenim ama ayakların çıplak diyor, ben de boşver şimdi hemen gidelim diyorum. Açılan dış kapıdan hızlıca içeri girerken kuzenim gene isteksiz tam dış kapının önünde duruyor, ben de önce sinirli sonra daha yumuşak şekilde içeri girmeye ikna ediyorum ve beraber en üst kata çıkıyoruz. Orada hoş karşılanıyoruz ve sizi çok merak ettik geldiğinize sevindik diyerek buyur ediliyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada scooter sürmek rüya sahibinin şehir dışından ya da ülke dışından işle ilgili bir haber alacağına yorulur. Özellikle bu haberlerin güzel şekilde geleceğine delalet eder. Kişinin yaptığı bir yatırım üzerinden önemli kazanç elde edeceği ya da bir iş başvurusunun kabul edileceğine yorulmaktadır

Rüyada öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığını görmek bir sorumluluğu almak ve bunun sonunda başarılı olarak insanları yönetecek konuma gelmek demektir. Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir öğretmen olduğunu ve birisine ders verdiğini görmesi; o kimsenin toplum içinde şerefe nail olacağına işaret eder.

İlgili rüyalar

+10 oy
3 yorum 74 okuma
Zeynel45 31 Mart 2020 Bilgi kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 256 okuma
Ehlibeyt 29 Mart 2020 İstihare kategorisinde Ehlibeyt Karabasan (814 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
Deniz754748 25 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Deniz754748 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
+2 oy
100 yorum 284 okuma
mustafaharputi 8 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 37 okuma
Yagmur2012 3 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (691 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
Önderün 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Önderün Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 59 okuma
Gülser 24 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Gülser Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 74 okuma
SelimRuya 19 Kasım 2019 Tabir kategorisinde SelimRuya Karabasan (912 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 38 okuma
Sna 28 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Sna Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 113 okuma
orkun 3 Eylül 2019 Rüya kategorisinde orkun Karabasan (803 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
Sinem can 5 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Sinem can Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.1k rüya

157k yorum

17.6k düş-ünce

6.2k üye

136 Aktif
0 Üye ve 136 misafir
Bugün : 2923
Dün : 22370
Toplam : 25339490
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 68 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 47 e
  3. Rüyalandım Rüyalandım - 20 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 15 e
  5. Önay Akın Önay Akın - 11 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 9 e
  7. RuyAra RuyAra - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...