Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
141 okuma
Patesi Rüya kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
Öncelikle çok sık rüya görmediğim (hatta nerdeyse hiç) için hatirladiklarim çok bölük pörçük ve rüyadaki davranışlarım hiç ben gibi olmadığı için çok kafama takıldı.
Şimdi rüyaya sınıfta başlıyorum. Siniftakiler normal sınıf arkadaşlarım mi yoksa hepsi tamamen başka birileri mi hatırlamıyorum ama yeni bir kız var sinifta . Ne yüzü ne sesi ne bir şeyi var aklımda su an sadece öyle biri olduğunu hatırlıyorum. Neyse bir şeyler oluyor ve bu kız evde tek başıma yemek yemek istemiyorum gelsene diyor ve ben de kendimden hiç beklenmiycek şekilde olur diyorum. Sonra işte yürüyoruz evine, yolda konusuyoruz falan sonra sanırım bir ilaç veriyordu ben de yine kendimden hiç beklenmiycek bir şekilde ilacı sorgulamadan tutuyordum. Şeye benziyordu galiba Matrix deki mavi hapa. Sonra işte evinin önüne geliyoruz yeşillik bahçesi olan 3 yapışık apartman yan yana. Çocuklar falan oynuyor bahçede tam apartmanın kapısından giricez beni tutuyor içeri bakmaya falan başlıyor başta ben anlamıyorum neden böyle yaptığını ama sonra içerden bi güvenlik çıkıyor. Bahçenin kenarına geçiyoruz sonra duvara yaşlanıyoruz konuşmaya devam ediyoruz yine. Sonra bi anda böyle film izlerken böyle tık tık ileri geciyormusum gibi birkaç kare (sadece kare kare olarak) öpüştüğümüzü gördüm ki yine aşırı çekingen biri olduğumu düşünürsek yeni tanıştığım biriyle yapacağım bir şey değil. Kareler geçtikten sonra hala konuşmaya devam ediyoru ama bu sefer başka bir ilaç kutusu çıkarıyor. Yanındaki arkadaşına gizlice göstererek bir şeyler diyor konuşuyorlar ama ben bir şey anlamiyorum. Bu sefer de kırmızı hap a benziyen bir hap çıkarıyor ve hani kapsüller açılabilir ya açıp bi yarısını kendisine diğer yarısını bana verim iç diyor, yine sorgulamadan içiyorum. Sonrasında çok bir şey olmuyor dolanıyorum ediyoruz ama güvenlik apartman kapısından cekilmedigi için eve giremiyorum sonra ben ayrılıp dönüyorum.

Çok hatırlamıyorum demiştim ama baya uzun olmuş . Yine başta dediğim gibi pek rüya görmediğim ve rüyadaki ben ben olmadığım için çok kafama takıldı. Şimdiden teşekkürler herkese.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (172k puan)  
Rüyada tanımadığın biriyle öpüşmek, rüya sahibi eğer erkek ise, yakın zamanda çok büyük bir aşk evliliği yapacağına işaret eder. Tanımadığı biriyle öpüştüğünü gören kişi çok uzak bir tanıdıktan haber alır ve aynı zamanda yolculuğa çıkar. Rüyasında tanımadığı kişiyi öpen bir kadın ise, bu durumda çevresinde iyi huylu ve güzel kalpli arkadaşlara sahip olacağına yorumlanır.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 82 okuma
+10 oy
5 yorum 5.7k okuma
OT 31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde OT Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 97 okuma
Sekretizasiya 27 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Sekretizasiya Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 56 okuma
Sefa Söylemez 4 Şubat Rüya kategorisinde Sefa Söylemez Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 3.8k okuma
serkn23 5 Şubat 2020 Rüya kategorisinde serkn23 Karabasan (146 puan)   yazdı
+17 oy
7 yorum 107 okuma
+9 oy
1 yorum 105 okuma
+3 oy
2 yorum 65 okuma
+5 oy
1 yorum 119 okuma
oktay 3 Ocak 2020 Rüya kategorisinde oktay Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
Suna 23 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Suna Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 178 okuma
+5 oy
1 yorum 86 okuma
14 Nisan 2019 Tabir kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+3 oy
1 yorum 51 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (97.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

499 Aktif
0 Üye ve 499 misafir
Bugün : 6967
Dün : 22162
Toplam : 30136822
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...