Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
47 okuma
Hasret Rüya kategorisinde Rüyazede (1.0k puan)  
Mrb bu gun sabaha dogru uykudan kalktim tekrar uyudum tam uyanacağım zaman bi kitabın sayfasını açıyorum sayfada eski nisanlimin dogum gunu fotografları vardi ole görüyordum yaninda da bi kız varmiydi yokmuydu tam hatirlamiom ama sayfanin içinde eski nisanlimin doğum günü fotograflarini goruyodum sizce anlami nedir

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (207k puan)  
Rüyada eski nişanlının seni aldattığını görmek kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, çok uğraş vereceğine, bundan da son derece mutlu olacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına işaret eder.
Rüyada eski nişanlının seni aldattığını görmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına alamet etmektedir.
Rüyada eski sevgilinin seni aldattığını duymak bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına yorulmaktadır.
Rüyada eski nişanlının seni öpmesi aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına işaret eder.
Rüyada eski sevgilinin seni aldattığını görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işaret etmektedir.
Rüyada eski eşinin seni aldattığını görmek hayırlı insanlar ile tanışılacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine delalettir.
Rüyada eski sevgilinin seni aldattığını söylemesi mutsuz, üzgün ve hasta olacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına alamet eder.
Rüyada nişanlının aldattığını duymak maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine rivayet eder.
Rüyada nişanlının seni istememesi elinde bulunan imkânların çok daralacağına, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine alamet eder.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 78 okuma
MURAT04 16 Şubat 2020 Rüya kategorisinde MURAT04 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
+2 oy
1 yorum 63 okuma
İremm932 4 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde İremm932 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 75 okuma
Kuamlinam 28 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Kuamlinam Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 77 okuma
Hasret 14 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hasret Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 88 okuma
Elf066 13 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Elf066 Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 54 okuma
22 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Sevda yeli   yazdı
+3 oy
1 yorum 49 okuma
10 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+5 oy
1 yorum 81 okuma
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+2 oy
1 yorum 46 okuma
+20 oy
2 yorum 48 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.0k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

292 Aktif
3 Üye ve 289 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12138
Dün : 24618
Toplam : 30100940
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...