Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
49 okuma
Simay Rüya kategorisinde Karabasan (855 puan)  
yeniden kategorilendirildi
Rüyamda Alışveriş merkezinde bir asansöre  bindim yaşlı bir kadın arkamdan girmeye çalışırken asasör kapisinda sıkışarak öldü o an cok korktum. Sonra erkek arkadaşımın evindeyim eve gitmem lazım treni kaçırmamak icin acele ediyorum felan. Evdeki bulaşıkları yıkadım balkona çıktım o kadar güzel manzara var ki lunapark ama muhtesem bi manzara fotoğraf cekmek istedim ama çekemedim. Alış-veriş merkezinden bir sürü şey almışım bir tane kadına ve cocuklarına kadın beni sevmiyor istemiyor ben yaranmak icin almışım boya kalemleri vardi rengârenk onlari cocuklara aldm dedim cok mutlu oldu sarildi ağladım. Anlami nedir acaba cok merak ediyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
Asansörde sıkışıp kalmayı rüyada gördüyseniz büyük olasılıkla, gelecekte hayalperest hayatta tatsız bir dönem geçirecek. Ne kadar sürecek? Bazen ipucu gece görüşünün kendisinde bulunur: hızlı bir şekilde çıkması mümkün olsaydı, o zaman gerçekte bu dönem hızla sona erecek, ancak hikaye boyunca hayalperestin boşuna gitmeye çalıştığı durumlarda, hayatta güçlenmeniz ve sakinleşmeye dayanmanız gerekecektir.

Ayrıca değer hayalperestin rüyamda yaşadığı duygulara dikkat edin. İyi bir ruh hali, gerçeklikteki hiçbir zorluğun bir kişiyi durduramayacağı ve bir vizyonda yaşanan olumsuz duyguların büyük sorunlara yol açtığı anlamına gelir.


 
Hatırlamak önemlidir asansör hangi yönde durdu? Bu hangi aşamada sorun beklediğini söyleyebilir. Asansör kalktıysa yukarısonra birçok yorumcu der ki, kaygısız bir zaman sona erebilir. Doğru, eğer bir rüyada keskin frenleme korkutucu görünmüyorsa, o zaman büyük sorunlar beklememelisiniz. Hayalperest inerken asansör sıkışmışsa aşağı - Belki de bu ana kadar hayatta olan sorunlar yeterince sıkıntı içindeydi, ama şimdi gözle görülür şekilde daha az olacaklar.

Miller'in Rüyası Kitabı ahlaki durgunluğun önemli bir alanda beklenebileceği bir rüya görenleri uyarır: kişisel ilişkilerde, kariyerde, arkadaşlarla ya da akrabalarla. Genel olarak, bir rüyanın içinde bir asansörde sıkışıp kalmak, aşk ilişkilerini geliştirme eksikliği, sevdiklerim tarafında yeterince teşvik edilmeyecek veya yanlış anlaşılmayacak ümitsiz çalışma anlamına gelir.

Freud'un Rüyası Kitabı Bir asansör rüyasını anlamaya kafesve eğer bir kişi içinde sıkışmışsa, bu onun hayatında birinin baskısı altında olduğu ve bilinçaltında tuzaktan çıkmaya hazır olduğu anlamına gelir.

Tercümanlar bazen asansörde sıkışıp kalmış bir rüyanın uyardığı uyarısında bulunurlar. içsel deneyimlerin yoğunluğu hakkındabu kendi kendini imha etmeye yol açabilir.

Bazı rüya kitaplarında sıkışmış bir hayalperestle durumu açıklar yaşamda zor dönemTüm çaba hiçbir yere gitmediğinde. Bu durumda, pes edemezsiniz, “gri bölgeyi” terk etmek için en ufak bir fırsat olduğunda durumu beklemek zorundasınız.

Asansörde sıkışıp kalmak ne demektir? başka bir rüya kitabına göre? Uyku olarak yorumlanabilir yakın uyarıbüyük miktarda para kaybına neden olur.

Katlarda asansörde sıkışıp kalmayı hayal ettiysenizbir rüya kitabı, kötü niyetli olmayanların veya kendi kendine hizmet eden kişilerin hayalperest yerineFikrinizi zamanında değiştirmezseniz ve tekliflerini “yardım” etmeyi reddederseniz.

Asansörün sıkıştığını hayal ettim ama sonra hareket etmeye devam etti mi? Bu hayal kim tarafından hayal edilebilir yanlışlıkla işte ihmal edilmişkimin meyveleri hayalperestin planlarını mahvedecek. Belki düzeltmek için çok geç değil.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 45 okuma
Cansu Balta 3 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Cansu Balta Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 37 okuma
Özlemsu 2 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Özlemsu Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 67 okuma
Güll1 9 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 59 okuma
Nihal nihall 15 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Nihal nihall Karabasan (843 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
Nisa 10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Nisa Karabasan (821 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 74 okuma
+6 oy
1 yorum 51 okuma
babygirl178 8 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde babygirl178 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 90 okuma
Sustuklarıma Say 19 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Sustuklarıma Say Karabasan (819 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 53 okuma
Enes.32 15 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Enes.32 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
8 yorum 73 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...