Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
58 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Astral Gezgini (111k puan)  
Rüyada Paket tasları tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

0 oy
Arşiv Rüya Görüşmecisi (43.3k puan)  
Bir yokuş un üzerindeyiz.ve havanın durumu ie esiyor.Bayağı esiyor yani.daha sonra bir grup yuvarlak bir puzzle yapmış dışını kapatmışlar biryerden birşeylerden gösteri olacak zamana kadar korumak istiyorlar ben farkında olmadan bir anlık boşluk ile dokunuyorum ve bozuluyor.daha sonra tekrar yapmaya başlıyorlar kimse bana birşey söylemiyorlar ama uzun bir ile olduğu tekrarlanıyor.
Daha sonra oradan etrafı gören hakım bir yere geçiyorum askerlik sorunum olmamasına rağmen bir an oradakilere eki çalıştığım yerdeki müdürlerim ve diğer sektörden arkadaşlara bu cuma tekere alıyorum diyorum onlarda amma uzun askerlik yaptın senin askerlik te ne kadar uzun ürdü diyorlar ama şaka yollu sanki kısa dönem yapıyormuşumda hani toplamda 1 ay askerlik yapıyormuş gibi görüyorum.sonra eski müdürümü görüyorum bana öğüt veriyor işte işini gücünü yaparken şu kişi gibi yap başarılı olursun

0 oy
tuba Rüyazede (1.1k puan)  
çok farklı bir rüyaydı açıkcası rüya mı değilmi bende bilmiyorum olanları hissediyorum..ilk önce farklı bi rüyadayken hiç görmediğim bir varlığa sen nasıl bir şeytansın diye soruyorum o ben büyük....derken devamını duyamadan kendimi yatağımda buluyorum yan bir şekilde yatarken bi ağırlık çöküyor hissediyorum sanki güçlü biri bana arkadan sımsıkı sarılıyor içimden bildiğim tüm duaları okuyorum ama faydası yok normalde çok iyi bildiğim duaları hep şaşırıyorum etkisi geçer geçmez uyandım bi 5 yada 6 dakika sonra sabah ezanı okudu doğruldum ezanı dinledim dua ettim uykuya dalmışım bu sefer sırtüstü yatıyorum ağırlık tekrar çöktü üstüme bi yere doğrukmadım ama odada 11 12 yaşlarında erkek çocuğu gördüm ama yüzü seçilmiyordu üstümde birşey hissettim ilk önce sağ elimi sol elimin üstüne koydu sonra sağ işaret parmağımı kaldırdı ben birden elimi kapattım sinirlenmiş olmalıydı karnımın üstüne parmağıyla bastırmaya başladı ama ben o cismi hiçbirşekilde göremiyorum karabasab olayı geldi aklıma ama bu olayın karabasan la pek alakalı olduğunu sanmıyorum karabasanda genellikle hareket edilmiyor ama burda bu cisim herneyse artık bana bişeyler yaptırmaya çalışıyor
yorumlarınızı bekliyorum [email protected]
0 oy
Rüya Tabircisi Astral Gezgini (111k puan)  
Rüyada yerde serilmis paket taslari görmek, bugünlerde size veya evinizdeki kimselerden birisine kisa yolculuk göründügüne; evinizden veya is yerinizden esyalar çikacagina veya evinize esyalari ile bir yolcunun gelecegine delalet eder.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 78 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (111k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 82 okuma
Rüyazede 28 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyakar (4.9k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 39 okuma
+5 oy
1 yorum 48 okuma
ruyacıı 17 Aralık 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (452 puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 98 okuma
Eyja 26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 127 okuma
16 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Ömer   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

489 Aktif
1 Üye ve 488 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 592
Dün : 25296
Toplam : 31198134
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...