Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
107 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (124k puan)  
düzenledi
Rüyada Palyaço tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
Arşiv Rüya Ustası (47.1k puan)  
Rüyamda sınıf arkadaşlarımı gördüm. ( Normalde hepsi bana karşıdır çekememezlikten dolayı hepsi arkasını çevirdi garip insanlar.) Benim arkamdan konuşan ve iftira atan kızları gördüm hepsinin saçı dökülmüş kel kalmışlardı. Suratları asıktı...Şimdiden rüya yorumunuz için teşekkür ederim
0 oy
Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (124k puan)  
Neşeli görünmeye çalışan ve fakat aslında hüzünlü olan kimseye, hayatı ve onun zorluklarını fazla ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada palyaço görenin, çevresindekileri küçümsememesi gereklidir. Rüyada palyaço görmek yakında ölüm haberi alacağınıza yorumlanır. Palyaço görmek, yakında ölüm haberi alacağınıza işarettir. Rüyada bir sirkte veya bir tiyatroda bir palyaço görmek, hayatinizda çok mutlu ve sevinçli günler geçireceginize, sizi seven dostlarinizla birlikte neseli günler yasayacaginiza delalet eder.Yakında ölüm haberi alacağınıza işarettir.Yakında ölüm haberi alacağınıza işarettir.

PALYAÇO

Çağdaş Ulema: Palyaço görmek; herhangi bir başarınızdan dolayı ödül alacağınıza…

Palyaço olmak; yakınlarınız ve dostlarınızın sizi hakkıyla tanımadıklarına işarettir.

İlgili rüyalar

+6 oy
4 yorum 74 okuma
+3 oy
1 yorum 83 okuma
Kahin 23 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Ustası (65.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma
Sima 24 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Sima Karabasan (217 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

434 Aktif
0 Üye ve 434 misafir
Bugün : 1686
Dün : 28259
Toplam : 32506619
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...