Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+26 oy
175 okuma
Aysesultan Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Rüyamda hiç bilmediğim dar ve çok güzel sokakları olan bir yerde yürüyordum çok şirin ve güzel evler vardı. Ve olduğum yer deniz kenarıydı ve denizin muhteşemliğini tarif etmem imkansız belkide rüyamda cennetten bir deniz gördüm o derece. Sonra o güzel şirin evlerin arasından siyah döküntü çürümüş bir eve girdim. Daha sonrasında tsunami diye çığıran insanlar duydum. Pencereye döndüğümde deniz geri çekilmiş ve büyük bir dalga halinde savrulmayı hazırdı. Sonra bir anda koskocaman bir dalganın eve doğru içinde tahta parcaları taş ne olursa almiş olarak geldiğini gördüm. O koca dalga tam benim olduğum odanın camı kırmıştı ki elimle kolumu kapatıp çığırdım. Ellerimi geri çektiğimde 2 katlı tıpkı saray gibi bi evin bahçesinde o evin prensesi gibi giyinmiş bir halde tsunaminin yerlerde azıcık kalan temiz beyaz ama köpüklü sularının çekilmesini izliyordum. Ama su değide balkonu yıkamışızda onun köpüğü gibiydi su değil beyaz köpük görünüyordu sanki. Mutlu ve huzurlu şekilde uyandım nedir bu rüyanın yorumu rica etssm yorumlar mısınız.?.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+13 oy
Ruyadede Astral Gezgini (189k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanız İnsan’ın Cennetten Dünyaya indirilmesi ile Dünyadan da Cennete tekrar çıkartılması gibi.Dünyaya gelme zamanınız tam bir ahir zaman dönemi.(Tsunaminin savrulmaya hazır durumu)Ancak yaşamınız maşallah çok güzel.Ahiret alemi olarak gayet güzel bir yerde görmüşsünüz kendinizi.

DAB,
Selamlar

İlgili rüyalar

+22 oy
2 yorum 204 okuma
+31 oy
8 yorum 327 okuma
+16 oy
2 yorum 209 okuma
Parzival 16 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+14 oy
1 yorum 137 okuma
+3 oy
2 yorum 58 okuma
+15 oy
1 yorum 176 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

103 Aktif
0 Üye ve 103 misafir
Bugün : 10888
Dün : 16818
Toplam : 40838900
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...