Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
130 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Astral Gezgini (101k puan)  
Rüyada peynir sekeri görmek, ferahlik sevinç ve kolaylikla elde edilecek nzka delalet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada peynir şekeri görmek; ferahlık, sevinç ve kolaylıkla elde edilecek rızka delalet eder.  Rüyada peynir mayası görmek; ibadet ve rızık, zühdü takva ve mal ile tabir edilmiştir. üyada peynir görmek; rızık ve berekete, artan mala ve uzun ömre, hazır ve kolay elde edilen mala, senenin ucuzluk ve bolluğuna işarettir. Bekarın peynir görmesi, nikaha; hamile kadın için çocuğa ve gebelikten kurtulmaya işaret eder. Peynir, bazen faiz bulaşmış mala da yorulur. Rüyada kuru peynir görmek, yolculuğa ve rızka; taze peynir, kişinin yaşadığı yerde kavuşacağı rızka; lezzeti iyi olmayan peynir zillet ve meskenete işarettir.

Rüyada peynir ekmek yemek, geçim sıkıntısına; peyniri zeytin ve ekmekle birlikte yemek, çabuk ele geçecek mala; peynir, sevince ve kolaylıkla elde edilecek rızka işaret eder. Rüyada peynir mayası görmek; mala, ibadet ve takvaya delalet eder.


 
Rüyada peynir yemek, iş hayatında aldatılmaya; peyniri görmek veya çarşıdan almak, erkekler için ticarette büyük ve zahmetsiz kazanç ve kara; bekarlar için evlenmeye; evli ve çocuklu bir kadın ise mirasa konacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada peynir ve zeytin yediğini görmek, rüya sahibinin karşısına evlilik ile ilgili sorunlar çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntı verecek bir kişi ile muhatap olacağına alamet eder. Rüyada peynir çaldığını görmek, rüya sahibinin yeni hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada peynir yemek tabiri, hayal kırıklığına işarettir. Zevkle harcanacak para, yuvada mutluluğa neden olacak mutluluktur.

Rüyada peynir yaptığını görmek, rüya sahibinin mal varlığının günden güne artacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında taze peynir yaptığını görmesi, kişinin önemsiz bir hastalığının son bulacağına rivayet eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin beş vakit namazında bir kimse olacağına yorulur. Rüyada peynir mayasını görmek, rüya sahibinin kazancının daima yerinde olacağına delalet eder.


 
Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada peynir görmek, rahat ve sağlıkla birlikte mala; taze peynir hazır mal ile o yılın ucuzluk ve bereketli bir yıl olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada peynir, bekar için nikahlanmaya; hamile olan hanım için hayırlı çocuğa, artan mala ve uzun ömre işarettir. Koyu sütten yapılan peyniri hamile kadının görmesi, gebeliğinden kurtulmasına işarettir.

Rüyada peynir görmek tabiri, rızık ve berekete faiz karışmış bir mala işarettir. Peynir, rahatlıkla beraber maldır. Yaş peynir, tabirde kuru peynirden hayırlıdır. Peynir, rüyayı gören için hazır mal ve senenin bolluğuna işarettir. Denilmiştir ki, kuru peynir yolculuktur. Yine denilmiştir ki, bir kilo peynir mal/mülk demektir.

Rüyada peyniri ekmeğe katık edip yediğini gören kimsenin geçimi güç ve çetin olur.

Denilmiştir ki, rüyada peyniri ekmek ve cevizle yediğini görmek, rüyayı görenin haline göre peynirin her kalıbı büyük bir maldır. Bazen de peynir zillet ve meskenete; kurusu, yolculuğa ve rızka; tazesi de kendi yerindeki rızka işarettir.

Rüyada peynir yapmak, hayal kırıklığına işarettir. Rüyada peynir görmek, zenginliğe; gören hasta ise iyileşeceğine ve huzura işarettir. Bu rüya bekar biri için evliliğe; evli ve hamile bir kadın için çocuğa ve uzun ömre işarettir.
+1 oy
B Rüyakar (3.5k puan)  
Çok güzel bir rüya. Kusura bakmayın, puan toplamak için yazıyorum Umarım rahatsız etmemişimdir Şimdiden teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 38 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 51 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 103 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 109 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (101k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
Karanfil 12 Eylül Tabir kategorisinde Karanfil Karabasan (152 puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 375 okuma
mustafaharputi 11 Şubat Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 107 okuma
SSDGN 18 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 140 okuma
Myıldız 30 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Myıldız Karabasan (828 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 90 okuma
yok 22 Kasım 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 99 okuma
Mirac 15 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (52.0k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 84 okuma
Hope 6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 112 okuma
mustafaharputi 5 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 465 okuma
mystique 27 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mystique Rüyakar (2.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

561 Aktif
8 Üye ve 553 misafir
Bugün : 14479
Dün : 26026
Toplam : 30218188
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...