Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
326 okuma
mustafaharputi Lusid kategorisinde Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
İnsanlar tarih boyunca rüyanın gizemini çözmeye çalışmıştır. Pek çok kişi için rüyaların büyük önemi bulunur. İnsanlık tarihi boyunca rüyaların nasıl oluştuğu, ne anlam ifade ettiği ya da rüyalara müdahale edilip edilmeyeceği gibi konular merak edilmektedir. Astral seyahatler ve telepati ile rüyalara müdahale konusu da aynı şekilde rüyalar hakkında ilgi çeken başlıklar arasında bulunmaktadır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyaların temelini bilinçaltı oluşturmaktadır. Başkasının rüyasını kontrol etmek ise bilinçaltı kontrolü ile oluşmaktadır. Başkasını rüyasını kontrol etmek istediğinizde düşüncelerinizle bunu yapacağınızı bilmeniz gerekir. Rüya kontrolü yapacağınız kişinin rüyasında olduğunuzu düşünmek ve hissetmeye çalışmak rüya kontrolü için ilk adım olacaktır.
Kendinizi bu konuda bilinçaltında olduğunuza inandırmanız gerekmektedir. Bu şekilde yoğunlaştıktan sonra rüyaya nasıl müdahale etmek istediğinizi gözünüzde canlandırmanız gerekir. bu canlandırma ve düşünce yoğunluğu ile rüya kontrolü sağlanabilir.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Alfa Frekansı İle Kontrol


Uyuduğumuzda beynimizden alfa frekansı yayılmaktadır. Alfa beynimizin en açık olduğu ve en sakin bulunduğu anlardır. Bu anlarda beyin bilinçdışı tüm telkinleri kabul etmektedir. Bu da bize alfa dalgaları ile istediğiniz kişinin rüyalarını kontrol edebileceğimizi göstermektedir. Alfa için frekans aralığı 7- 14 cps’dir. Gündüz düşleri ve genel olarak hipnozlar bu aralıkta meydana gelmektedir. Uyurken beyin otomatik olarak beta aralığından alfa aralığına geçmektedir. Uyku sırasında çok az da olsa teta ya da delta aralıklarına da geçilmektedir. Fakat bu aralıklar oldukça az şekilde gerçekleşir. Genelde beyin alfa aralığında olduğundan dışarıdan gelecek telkinlere de açıktır.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Astral Seyahatler İle Rüya Kontrolü


Astral beden için duvar gibi fiziksel nesnelerin ya da uzakların engel oluşturmayacağı iddia edilmektedir. Bu iddiaya göre kişi bedeni ile bir anda kıtalar arası yolculuk yapmaktadır. Aynı zamanda maddi olarak yer alan tüm engelleri bu şekilde aşmaktadır. Hatta bedenden çıkıldığında öte- alem varlıklarının dahi görülebileceği iddia edilmektedir. Uyku sırasında gerçekleştirilen astral seyahat ise fiziksel bedene dönüldüğünde rüya olarak algılanmaktadır.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Astral seyahat yapabilen ve durugörü yeteneğine sahip olan güçlü bir telepat, o an neler düşündüğünüzü ya da gördüğünüzü algılayabilir. Sokakta üşüyen çocuk ya da bir olay karşısında yaşanan sıkıntıyı telepat rahatça algılayabilir. Biyoenerji ile olduğu gibi enerji aktarımı sağlayabilir. Telepatik etki ile hipnoz altında istenilenlerin yapılmasını sağlayabilir. Kolaylıkla astral seyahate çıkarılabilir, istenilen söyletilerek belirli sahneler canlandırılabilir.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
Rüya kontrolleri iradelerin aşılması ile doğrudan etkili bir durumdur. İster madde dışı varlıklar için ister insanlar için bu durum gerçekleşmediği müddetçe rüyalara etki etmek de mümkün olmaz. Telepati, durugörü ya da üçüncü gözün açık bırakılması bu konuda açık kapı bırakmaktadır. Bu kapılar iradenin aşılmasında rahatlıkla kullanılmaktadır. Çünkü bilinç bu yolda oluşacak gelişmeler için açık bulunmaktadır.
vetre Rüya Bilgesi (552k puan)  
çok zor iş.
0 oy
Merve3434 Rüyakar (3.2k puan)  
Ben farkında olmadan bunu yaptım. Arkadaşım keşke beni şöyle görse rüyasında da biraz aramız düzelse dedim bir iki gün sonra aradı anlattı şok oldum bu telepati mi?

İlgili rüyalar

+4 oy
15 yorum 217 okuma
mustafaharputi 1 Mart 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 99 okuma
Sonbahar 22 Mayıs 2020 Bilgi kategorisinde Sonbahar Astral Gezgini (333k puan)   yazdı
+8 oy
16 yorum 181 okuma
vetre 23 Aralık 2020 Lusid kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (552k puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 171 okuma
+4 oy
13 yorum 186 okuma
mustafaharputi 20 Temmuz 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 103 okuma
mustafaharputi 20 Temmuz 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+3 oy
5 yorum 120 okuma
mustafaharputi 2 Mart 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 141 okuma
+6 oy
6 yorum 141 okuma
mustafaharputi 27 Şubat 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+5 oy
9 yorum 215 okuma
mustafaharputi 27 Şubat 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 79 okuma
Fearless 24 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (545 puan)   yazdı
+6 oy
8 yorum 163 okuma
mustafaharputi 20 Temmuz 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 136 okuma
mustafaharputi 22 Temmuz 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

100 Aktif
0 Üye ve 100 misafir
Bugün : 11085
Dün : 16818
Toplam : 40839097
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...