Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
130 okuma
Esmaenter Tabir kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
Erkek arkadaşım bir gece bizde kaldı farklı odalardaydık abimin yanında uyumuştu ben kız kardeşimle kendi odamdaydım sabah uyandığımda yüzünü yıkamış uyuduğu odaya gelmişti ama ailem onun benim sevgilim olduğunu bilmiyordu abimin yanında beni öptü sonra abimin tepkisini hatırlamıyorum sonra ben salona geçtim onun evde olmadığını fark ettim balkondan baktım arabası da yoktu park yerinde sonra nasıl olduğunu anlamadan onun memleketi Adana'ya gitmişim göz açıp kapatıncaya kadar kendimi ablasının düğününde buldum sevgilim beni görünce gelip sarıldı halaya girdik birlikte ben onlar gibi oynayamıyordum ama sevgilim normalde tahammülsüz biri olmasına rağmen bu durumdan şikayetçi değildi tam tersine hoşuna gidiyordu. Sonra biz halaydan çıktık annesiyle tanıştırdı beni annesi biraz soğuk davrandı kimsin necisin diye sordu kendimi tanıttım elini öptüm sonra gel kızım dedi ve eşinin yani sevgilimin babasının yanına götürdü onun da elini öptüm babası çok sıcak karşıladı beni sardı sarmaladı iyice sevgilim çok mutlu görünüyordu sonra uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
RuyAra Astral Gezgini (211k puan)  
Rüyada sevgilinin ailesini görmek çok hayırlı işlere delalet edebileceği gösterir. Eğer sevgilinizin ailesi ile hala tanışmamışsanız ve sevgili olmanızın üzerinden uzun zaman geçmişse hazır olun. Bu durum bir tanışma merasimini işaret ediyor olabilir. Öte yandan tanışma merasimi olmasa bile bu durum sevgilinizin artık sizin hakkınızda evlilik gibi ciddi düşüncelere girmesinin bir göstergesi olabilir. Belki de artık bu uzun süreli birlikteliğe ailelerin de onayı ile ciddi bir isim takmak istiyor. Sevgiliniz eğer böyle düşünüyor ise bu durumu en kısa sürede sizinle paylaşacak ve sizinde artık tam olarak ne istediğinizden emin olmak isteyecek. Sevgilinizin önceliği siz ve daha sonra da ailelerin onayı olacak.

Bu rüya, çoğu zaman hayatınızı etkileyecek önemli olaylar olacağını gösterse de bir yandan da maddi ve manevi rahatlayacağınızı, varsa borçlarınızı rahatça kapatacağınızı ve kafanızı kurcalayan tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı gösterir. Mutlu ve güven dolu bir yuva kurmak için aklınızda kalan bazı soruları çözmek için beklemiş ve bu sürecin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Artık siz de mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

Artık birlikteliğinize ciddi bir boyut getireceğinizin bir göstergesidir. Ancak ailelerin bu işe onay vermeleri hem sevgiliniz hem de sizin açınızdan oldukça önemli bir durum. Kendi aranızda kesin kararlarınızı aldıktan sonra birbirinizin aileleri ile tanışacaksınız ve en uygun şekilde onların da bu işe gönüllerini yapmaya çalışacaksınız. Sevgiliniz evdekilere sizden çoktan bahsetmiş ve bir an önce tanıştırmak istiyor da olabilir. Sizin fikirlerinizi almadan bir anda sürpriz yaparak sizi ailesi ile de tanıştırabilir. Her an her şey için hazırlıklı olmanızda büyük ölçüde fayda var.
+2 oy
RuyAra Astral Gezgini (211k puan)  
Sevgilinizle uzun süredir bir birliktelik yaşıyorsanız ve hala bu uzun süreli birliktelik boyunca ailesinden birileriyle tanışma evresine geçmeyi bir türlü başaramadıysa bu rüya bize bazı anlamlar içerebilmektedir. Yani rüya bize yakın zamanda sevdiğimiz kişinin ailesiyle tanışacağımız mesajını verebilmektedir. Tabi ki illa tanışma olacak diye bir durum yoktur. Bunun dışında bu rüyayı gören kişinin, sevgilisinin onunla ilgili artık ciddi bir gelecek planları kurduğu ve sizinle kısa zaman içerisinde bu hayalleri gerçekleştirerek bir gelecek yaşamak istediğini de belirte bilmektedir. Kısacası uzun süreli bir birlikteliğiniz var ise hem sizin aileniz hemde onun ailesi bu güzel birlikteliğe olumlu bir şekilde onay verecek ve artık düşü kurulan hayallerdeki yüzükler parmaklara girmeye hazır olacaktır diyebilmek mümkündür. Özellikle sevgiliniz son zamanlarda bunu sürekli düşünüyor ve planlamaya başlıyorsa bu durumu size çok yakında açacak demektir. Hemde sizin fikrinizi çok merak edecek ve bundan sonraki adamın sizin fikrinizi öğrenmek üzerine atarak bunun üzerine yapacaktır.


 
Bu rüya sevgilinizin ilk olarak sizin düşüncenize önem verdiğinin daha sonra ailesinin düşüncesine ve onayını önemsediğini ifade etmektedir. Aynı zamanda sevgiliniz tarafından çok sevildiğini ve artık bu erkeğin sizi ailesinin bir üyesi yapmak istediği ve hatta ve hatta en yakın zaman içerisinde ailesinin içine sokmak istediği ve bununla beraber önemli adımlar atacağını gösterir. Bir başka şekilde yorumlamak gerekirse bu rüya kısa zaman içerisinde ciddi bir yola adım atacağınızı ve bu yola artık aileleri de peşinizde getireceğinizi ifade eder. Ailelerinizden onay alarak, karşılıklı olarak aileleriniz ile tanışacağınızı belirtir.
+2 oy
RuyAra Astral Gezgini (211k puan)  
Rüyada Sevgilinin Annesini Görmek
Hayatınızda olumlu adımlar atılacağına, yakın zamanda duyulacak sevindirici bir habere, beklemediğiniz anda alabileceğiniz bir evlilik teklifine, sevdiğiniz kişinin sizi ailesiyle tanıştırmak istemesine, yaşamınızda birisi varsa ilişkinizin hızlı bir şekilde ilermesine, mutlu bir yuva için olması gerekenlerin kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşip mutlu olacağınıza işaret eder. Bunun yanında; planlanmış şeylerin yakın zamanda hayata geçeceğine, gönül işlerinde başarıya ulaşılacağına, şöhrete ulaşmaya, başarıya ermeye, toplumda saygın bir kişi olarak yer edinileceğine, hedeflenen güce ulaşmaya, bereketli ve helal kazanca, anlayışlı ve güler yüzlü yaşlı kişilere, verilen sözün yerine getirileceğine, maddi baskı altında olan kişilerden uzak durulması gerektiğine, uzakta kalan bir akrabası ya da sevdiği varsa kavuşacağına, küs olduğu birisiyle arasının düzeleceğine delalet eder.

Diğer bir yoruma göre ise kişinin uzun uğraşları sonunda yolunu gözlediği galibiyete, zorlu aşamalardan sonra kavuşulan yüksek mevkiye, kaybettikten sonra ümitsizlik içindeyken hakettiği toplu mala, zorlanılarak kazanılan temiz rızka, badireler atlatmış bir ilişkide mutlu sona, yaşanılan büyük sıkıntılardan sonra gelecek olan feraha ermeye işaret eder.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 100 okuma
azraatgl_ 14 Şubat 2020 Rüya kategorisinde azraatgl_ Karabasan (673 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 118 okuma
Yulaf 23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 114 okuma
+3 oy
1 yorum 150 okuma
Nesliihan 4 Haziran 2021 Rüya kategorisinde Nesliihan Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 119 okuma
+4 oy
2 yorum 111 okuma
+5 oy
6 yorum 130 okuma
Şeker 23 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Şeker Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 85 okuma
Adams 8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 120 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

383 Aktif
0 Üye ve 383 misafir
Bugün : 12307
Dün : 25585
Toplam : 41000440
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...