Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
100 okuma
Rüya kategorisinde  
yeniden etikenlendirildi
1-Merhaba rüyamda sevdiğim erkeği Nevşehir galiba o yerde kadın elbiseleri ve kadın halinde gördüm resim çektiriyordu galiba baya uzun düz saçları vardı elbise giymiş dize kadar çanta var elinde.

2-Rüyamda sevdiğim bir çocuk var ve biz konuşmuyoruz birkaç gündür arada konuştuk uzun süre konuşmayız, kendisi rüyada karşılıklı ve bana übenim yakınımın düğünü var gelsene diyor ben de saat kaç gibi falan diyorum düğün geç saatler de olacak kına erken diyor ben gelemem diyorum ama o da gel diye ısrar ediyor gibi tamam diyorum.. Rüyamın başka bir kısmında kız kuzenimin beni abisi ile bekleyip hastaneye gideceğini söyledi ben eve geliyorum kuzenim mini etek giymiş kot mavi etek sonra hadi gitmiyor muyuz diyor ben de kendi kendime ben de mini etek giymek istiyorum diyorum eğer giymeden gelmem diye ne anlama geliyor.

3-Rüyamda bir sürü yunus balığı bana yakın yerde yüzüyor ben güneşleniyorum sonra bir yunus balığı zıplıyor suda ve tam önüme düşüyor yaralanıyor ve burnu yara oluyor hatta büzülüyor sonra kucağıma alıp 4 5 defa suya bırakmadan öpüyorum diğer yunuslar da geliyor alt kısımda havlu sarmışım ve ailem falan vardı  ama bir bakıyorum yunus balıkları insan gibi sanki onu alıyor denizin ortasında bir masa üstüne koyuyor ve bakmaya çalışıyorum ve büyük bıçakla o yunus balığını dilimlerine ayrılıyor sonra bir şey deniyor acısını dindirmemiz lazım o yüzden yaptık.

4-Rüyada bir adam görmek sonra adamın oğlu var onu yetiştiriyor oğlu büyüyor isteği araba almak oğlunun işi var ve kendine çok iyi araba alıyor ve bu sefer adamın kızı var adam hem çok zengin oluyor hem mutlu ve çok güzel bir şirket görünümlü bir yerin dışı gösteriliyor. Bu rüya enteresan.
Lütfen ne anlama geldiklerini yazar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
birinci rüya  sevdiğin adamın karakterinde bazı değişimler söz konusudur bunu genel yorumcular  pek hayra yorumlamazlar ama bana göre daha kadınsı özellikleri orataya çıkabilir nazikleşebilir. şefkat yönü artabilir veya ailesel sorumluluklarda daha hassas olabilir  daha yumuşak kalpli olabilir genelde karakteristik ve kişisel yönlerinde bir değişim olabilir.resim çektirmesi resim çektirmesi farklı yorumlanabilir bir haber yada beklenti gibi ama sanki daha çok kendisini anlatmaya çalışıyor gibi belkide değişimini delillendirmek isteyecektir  bu yönde değişim gösterirse bunu izleyin derim.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
ikinci rüyan pek alanım değildir. ama genede yormaya çalışayım teklifler veya süprizle karşılaşabilirsin  ani bir durum olabilir ama psikolojik olarak senin biraz daha hareketli olman gerektiğine işaret ediyor  sosyal olarak,
kuzenin rahat olduğunu pek sıkıntısı olmadığını düşünüyorum bu yönü belkide senin dikkatini çekiyor olabilir. mini eteği giysen belki seninde kafan daha rahat olacakmış . değişimlere açılmayı isteyebilirsin ama biraz kararsızlıklar var rüyanın sonunu görmek gerekirmiş eteği giyip düğüne yada kınaya gitseydin bazı kararları vermiş olacaktın bu rüya da gelişmeler var görünüyor .
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
yunus balıkları çok anlam içerebilir güzel kısmetler sevinecek gelişmeler iyi ve sizi mutlu edecek yeni dostluklar olabilir ayrıca yunus peygamberle bir olayı vardır bu durumda da koruyucu ve şefkatli insanları işaret eder insan gibi olmaları ve dilimlenme kısımını tam anlayamadım ama pek beklemediğin şaşıracağın bir değişim ve sürpriz olabilir ve muhtemelen bir paylaşım söz konusu sıkıntı yada mutluluk yada güzel bir kısmet  konusunda paylaşım yapıyor olabilirsiniz.
 
Anladım şimdi teşekkür ederim
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
rica ederim
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
dördüncü rüyanda ise benzer bir yorum çıkacağını düşünüyorum birincisi adamı tanıyorsanız o adamın işleri zamanla büyüyecek ilerleyecek ve ailevi konularda da maddi konularda da ilerleyecektir. adamı hiç tanımıyorsanız bu yorum sizin için geçerli olabilir. ayrıca sizinde iş konularında zamanla sürekli iyiye gitmesini istediğiniz beklentilerinizin olduğuna da işaret edebilir. burada beklentileriniz üzerinden bunu değerlendirebilirsiniz. belkide bir hayaliniz yansımış olabilir bu şekilde  kendini birilerine ispat etmek, gösterişli bir hayatın olması gibi zenginlik gibi yada ortaklık dayanışma veya belki evlilik gibi bir düşüncenle alakalı rüyaya yansımış olabilir
0 oy
 
Yani büyük bir bıçak ile yaralı yunus balığını kesiyorlardı 5 6 parçaya ayrılmıştı hatta o an o yunus balığının bana baktığını hatırlıyorum şaşırıp kaldığım için acı çekmesini istemediğimiz için bunu yaptık dediler
+1 oy
 
Çok çok teşekkür ederim rüyalarımı yorumladığınız için 5 rüyamı yorumladınız uğraştınız, en iyi yorumcu seçmezsem ayıp olurdu.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
 
Ne demek :)
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
sıkıntılı bir durumu çözebilirler. problemli bir malı paylaşmak olabilir yada acılı bir durumu çözümlemeye çalışmak gibi bir durum var eğer balığı yerlerse bu mal paylaşımıdır. neticede balık kısmettir ama yaralı olmasıda acının işaretidir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 47 okuma
Berkkreb 2 Mart 2020 Rüya kategorisinde Berkkreb Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
10 yorum 182 okuma
+7 oy
2 yorum 94 okuma
Sustuklarıma Say 19 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Sustuklarıma Say Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 89 okuma
Yaren1989 19 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (31.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 45 okuma
Ayşegül keskin 8 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Ayşegül keskin Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 61 okuma
İrem e 14 Ekim 2019 Rüya kategorisinde İrem e Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 75 okuma
Karga 28 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (946k puan)   yazdı
+12 oy
1 yorum 83 okuma
Su gürcan 9 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Su gürcan Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 107 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

159k yorum

18.7k düş-ünce

6.6k üye

321 Aktif
7 Üye ve 314 misafir
Bugün : 9108
Dün : 25254
Toplam : 28075212
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...