Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
154 okuma
Rossess Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (11.1k puan)  
Rüyamda ablamla beraber komşumuza hediye alıyoruz. Hediye altındandı ama hediyenin ne olduğunu hatırlamıyorum. Annem ablam ben hediyeyi vermek için komşumuzun evine gidiyoruz. Komşumuz bana hediye aldınız mı? 'diyor, ablam 'aldık ama paketlemedik' diyor. Sonra küçük güzel bir kutu bulup içine koyuyoruz ben veriyorum hediyeyi ve sarılıyoruz. Sarılırken o elime  altından top bir küpe veriyor, ortasında minik bir taş var. Ama küpenin eşi yok. 'Bunun eşi nerede?' diyorum. 'Bulunca vereceğim, bulamadım.' diyor. Annem 'ben buldum.'diye bana eşini uzatıyor. Ablama da aynı küpeden bir çift veriyor ve bir çiftte düz altın alyans veriyor. Yüzüklerin biri çok küçük biri de normal. Yüzüklerden birisini  deniyorum  ama bana dar geliyor. Hangisini denediğimi bilmiyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
hediyeleşmek, dargınların barışması­na, gönül ferahlığına, sevgi ve dostluğa, müjdeli bir haber almaya işaret eder.  bekarlar için evliliğe, evliler için ise hayırlı evlada yorumlanır. hem veren, hem de alan için hayra işarettir. küpe almanız yakınlarınızın destek olmasıdır. size destek gelecektir alyans genelde bekar için evliliğe evli için çocuğa yorumlanır muhtemelen size erkek yüzüğü verilmiş. ama dar olması manevi anlamda zor şartları ifade eder kendini anlatamamak ifade edememek  sıkıntılı olmak gibi size kendine ifade edemeyen biri olabilir yada siz kendi,nizi tam ifade edemiyorsunuzdur ama yüzüğü çıkarırsan bu durum kısa sürer.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
sanki önceliği almaya çalışmış gibisin. ama ablan daha öncelikli görünüyor.
Rossess Rüya Tabircisi (11.1k puan)  
Anladım sağolun haklılık payınız var.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
Rossess Rüya Tabircisi (11.1k puan)  
Rica ederim.
0 oy
Rossess Rüya Tabircisi (11.1k puan)  
Teşekkür ederim. Yüzüklerin ikiside ablama veriliyor ben sadece deneyip geri verme düşüncesiyle takıyorum. Acaba yorum fark eder mi?
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
evet farkeder ablan deneseymiş yorum ona çıkarmış ama burada sanki sen bir şeyler anlatmaya çalışmışsın gibi duruyor. sen denediğin için bişeyler anlatmaya çalışmışsın.

İlgili rüyalar

+7 oy
9 yorum 163 okuma
+1 oy
1 yorum 52 okuma
Kader 27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Kader Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 65 okuma
+8 oy
1 yorum 61 okuma
28 Nisan 2019 Tabir kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+1 oy
1 yorum 50 okuma
Yaren1989 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 71 okuma
.Gülnar 25 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde .Gülnar Karabasan (834 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 71 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (26.7k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...