Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+16 oy
245 okuma
Ayaz Rüya kategorisinde Rüyazede (1.8k puan)  
düzenledi
Bugün rüyamda bir internet Cafe gibi bir yerdeyim üç tane bilgisayar var bir bayan yanıma geliyor sizmi yayın yapicaksin iz diyor bana yok yayın değil film izliywcem diyorum ozaman diyor tv anten çekmem lazım dedi bende yukarı bakıyor um soba bacası görüyorum diyorum burdan çek daha kolay olur diye ve bir anda diyorum benim masayı kapatalım hangi pc diyor üç tane pc var bakıyoruz birinde birileri bişey ler izliyor benim pc de ismimde yazıyor pcde bir anda etrafım insan doluyor ben ortadayim biri elini uzatıyor sigarayla elimi yakıyor elini tutup kırıyorum ve elini tutarak bunu dövmeye başlıyorum sonra uyandım yorumlarmisiniz tskle

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+7 oy
Likya Rüya Bilgesi (441k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba

İş ya da okulun verdiği stresten uzaklaşmak ve kafa dağıtmak amacıyla kendini eğlenceye vereceğinize, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğinize, bazı konser etkinliklerine katılacağınıza ya da sinema filmi izleyeceğine işaret eder. Rüya sahibi bu yolla deşarj oluyor ve kendisini iyi hissediyor demektir.Bu aralar sosyal hayatınızda bir hareketlenme olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu durum size çok iyi gelecek. Ayrıca bu aralar şansınız yaver gidecek. Kolay yoldan (bu şans oyunu olabilir) bir para kazanabilirsiniz.

Hayırlara vesile olsun.
Ayaz Rüyazede (1.8k puan)  
Tskler yüreğine saglik
Likya Rüya Bilgesi (441k puan)  
rica ederim.
+8 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
bu rüyan iş yaşamı yada aktivitelerinle ilgili çalışyoran iş çalışmıyorsan sosyal hayatındaki yaşamınla yani aktivitelerinle ilgili pc ler genelde iş düzenini yada hayat düzenini işaret eder.sanki seni kendi haline bırakmamışlar ve bir yük yüklemişler ve bu yükte seni strese sokmuş gibi. isminin pcde yazması bir sorumluğu sana atmalarıdır ve bu size yük getirmiştir. strese sokmuştur. ya bu stresi yaşamışsınız  rüyanıza yansımış, yada yaşayacaksınız böyle bir durumun farkındasınız. belkide farkında olarak yükün altına girmişsiniz antenle ilgili diyalogda yanlış bir şeylere müdahele  ediyor gibisin ve bu yük orada sana kalıyor gibi görünüyor.
Ayaz Rüyazede (1.8k puan)  
Tskler yüreğine saglil
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
rica ederim.
+5 oy
Rüyazede Rüyakar (4.5k puan)  
Merhaba yeni bir ortam iş veya sosyal hayat da olabilir senin ismin yazılı olduğuna göre senin yönlendireceğin bir ortam ve anten sanki farklı bir frekans gibi hissettim yani şimdiye kadar girmediğin bir frekans bunu sen daha iyi bilirsin yeni bir dönem başlıyor senin için
Ayaz Rüyazede (1.8k puan)  
TSK yüreğine saglik

İlgili rüyalar

+153 oy
199 yorum 85.7k okuma
+11 oy
5 yorum 151 okuma
Ayaz 27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+7 oy
6 yorum 108 okuma
+15 oy
15 yorum 438 okuma
+23 oy
4 yorum 150 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

550 Aktif
3 Üye ve 547 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11875
Dün : 25220
Toplam : 30272247
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...