Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
82 okuma
Rüyazede Tabir kategorisinde Rüyakar (2.2k puan)  
Rüyamda günlük kullandığım (gerçekte de kullanıyorum)sanki alışveriş yaptığım yerde kaybetmişim ama nerde bıraktığımı hatırlamadığım İçin  birsürü evlerden geçerek  arıyorum çantamı.Bir ara İlyas salmanın güya kafesi varmış ona da uğruyorum üzerinde siyah bir badi var AA duvardaki resmindekiyle aynı giyinmiş diyorum.sonra kuzenimle devam ediyorum yoluma..Bu arada eve geliyorum evin önünde tavuk civcivleri aa bunlar biraz büyümüş diyorum babama...koz yeğenim merdivenin 3-4 basamaktan atlıyor aferin kuzuma güzel atladı diyorum.Bir ara banyoya gidiyorum klozet b..dolu nerdeyse taşacak diyorum sifonu birçekiyorum tertemiz suyla yıkıyorum tertemiz oluyor...yorumlar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
çanta kaybetmen bu aralar parasal anlamda fazla harcama yapmana işaret ediyor. yada borçtur. kafeye uğraman yeni çevre edinmene ancak ilyas salmanı görmen hayallerini biraz fazla yüksek tuttğuna işaret eder. civcivler sevinci yada hayatındaki değişimleri işaret ediyor bu ya bekar için evliliktir. yada genç bir kız için yada erkek için evlilik döneminin yaklaşmasıdır. yeğeninin atlaması ie ilgli durum ise sizinde çocuksu bir yapınızın olması yada geride kalmış çocukluk özlemlerinnize ve ayrıca sevineceğiniz bir gelişmeye işaret eder. tuvaleti yıkaman çantadaki gibi para harcamana ayrıca geçmişteki bazı olaylarına artık bir çizgi çekerek yeni bir yol çizme niyetine işaret edebilir.
Rüyazede Rüyakar (2.2k puan)  
Teşekkür ederim:))
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim.
0 oy
B Rüya Tabircisi (5.6k puan)  
Merhaba Mustafa bey. Ben aslında karmaşık ve garip bir rüya görmüştüm, ama tam olarak hatırlayamıyorum. Önce birilerinden kaçtığımı hatırlıyorum, saklana - saklana, sonra hızla koştuğumu. Komşumuzu ve kızını da görmüştüm, ama tam olarak ne yaptıkları aklımda değil. Sonra okulda olduğumu ve öğretmenimi hatırlıyorum. Bize bir ders vermişti. Aslında hiç anlamı olmayan çizgileri sağa sola çekip birşeyler yapıyorduk yani çok basitti. Sonra dışarı çıktığımı ve her yerin deniz gibi yani bol suyla örtüldüğünü gördüm. Insanlar su da kalmıştı herkesi tek - tek çıkartıp merdivenlere oturtuyordum. Özür dileyerek söyliycem bide galiba birinin spermadan mutlu olduğunu görmüştüm, ama kimdi hatırlamıyorum. Şimdiden teşekkürler.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
rica ederim. elimizden geldiğince yorumlaya çalışıyoruz.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)  
kaçman iyidir sıkıntılarından yana kendini güvene alıyorsun ayrıca geçmişte hataların varsa onlardan da ders çıkarıyorsun öğretmen ve ders alman bilgidir kendini geliştireceksin feyzin artacak bu arad bazı sorumluluklara da hazırlık yapıyor olabilirsin henüz almadığın ve ileride alacağın türdensorumluluklar ayrıca öğretmenini görmen saygı duydğun birine işaret eder. ondan destek almak istiyor olabilirsin. suyun çok olması duruma göre değerlendirir zarar veriyorsa şerli olaylardır zarar vermiyorsa hayırlı olaylardır suyun durumuna göre ya hayatındaki bazı insanları çıkarıyorsun yada sıkıntıda olan birilerine yardım ediyorsun duruma sen karar ver. son kısım.spermden mutlu olan kişinin kazancından memnun olduğunu gösteriyor.
0 oy
B Rüya Tabircisi (5.6k puan)  
Çok beğeniyorum sizin yorumlarınızı. Çok teşekkür ederim. Hepsi hayatımla ilgili kararlarla bağlı. Evet. Tekrar teşekkürler. :)

İlgili rüyalar

+6 oy
3 yorum 87 okuma
8 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf.   yazdı
+3 oy
1 yorum 63 okuma
aleynatunca 5 Mart 2020 Tabir kategorisinde aleynatunca Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 34 okuma
+5 oy
6 yorum 99 okuma
Rüyazede 23 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Rüyazede Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 40 okuma
+5 oy
3 yorum 56 okuma
Ruya.ci 11 Temmuz 2020 İstihare kategorisinde Ruya.ci Karabasan (914 puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 104 okuma
Aylin Öztürk 7 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (910 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 50 okuma
Burchina 14 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 50 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.3k düş-ünce

6.4k üye

436 Aktif
5 Üye ve 431 misafir
Bugün : 15103
Dün : 29571
Toplam : 26026629
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 49 e
  2. Karga Karga - 25 e
  3. Tellitoka Tellitoka - 24 e
  4. Brlklc Brlklc - 18 e
  5. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 8 e
  6. kukuliyimkukuli kukuliyimkukuli - 7 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 6 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...