Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
90 okuma
Su gürcan Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Dışarı çıkmıştım. Sabah saatleriydi, ama hava daha aydınlanmamıştı. Bir elimden küçük bir kız çocuğu, diğer elimden küçük bir erkek çocuğu tutuyordu ikiside çok sevimliydi. Onları okula götürüyordum. Bana diyorlardıki bizi marketin karşısında bırak bizi ordan alacak öğretmen. Bende tamam diyordum. Çocukları bırakmam gereken yere bırakıyırdum. Öğretmenleri gelip alıyordu. Sonra bir markete girdim ekmek aldım. Hava daha henüz aydınlanmamıştı. Karanlıktı yani. Sonra yolda giderken minibüs durdurdum. İçinde bi adam oturmuş camdan dışarısını izliyordu. Tam bir ayağımı attım sonra binmekten vazgeçtim. Binmedim minibüse. Hemen bir arkadaşımı aradım açmadı telefonu. Bikaç kere aradım ulaşamadım. Sonra bir fırının arkasında çimenlik vardı. Ortada da kocaman bir ağaç, oraya gittim. Bi baktım aradığım arkadaşım orda piknik yapıyor. Yanında bir kadın var bebeği ile. Kilim sermişler oturuyorlar. Bebek arabası falan var. Diyorum arkadaşıma hadi kalk gidelim, aradım açmadın sınava geç kalacağız gelmezsen olmaz diyorum. O da tamam diyor. Kalkıyoruz ve gidiyoruz oradan. O sırada hava daha yeni aydınlanmaya başlıyor.
Hiç anlamlandıramadığım bir rüya, yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+7 oy
asiya Rüya Yorumcusu (13.0k puan)  
Allah hayır etsin rüyanızda minibüse binmekten vazgeçmeniz son anda sıkıntı yaratacak bir durumdan kıl payı kurtulmanız şekline yorumlayabiliriz. rüyanızda kız ve erkek çocuğun ellerini tutmanız çok anlamı var bir kere erkek çocuğu hayırlı işlere delalet eder. ama rüyanızda elini tutmanız eğer hamileyseniz çocuğunuzun cinsiyetini temsil eder bekarsanız eğer de evlilik ile ilgili işlerin yoluna gireceğine delalet edebilir. arkadaşınız ile olan diyaloğunuz biraz pisikolojik bilinç altı gibi durmakta. çoğunlukla sizin onu toparladığı onun için değerli bir insan olduğunu sizinde anaç olduğunuz şeklinde yorumlayabilirim.
Su gürcan Rüyazede (1.1k puan)  
Çok teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 49 okuma
+8 oy
3 yorum 130 okuma
+6 oy
1 yorum 101 okuma
+5 oy
1 yorum 65 okuma
12 Aralık 2017 Rüya kategorisinde gözde   yazdı
+3 oy
2 yorum 162 okuma
Yaren1989 6 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (33.2k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 211 okuma
Hope 1 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+6 oy
10 yorum 216 okuma
+14 oy
1 yorum 42 okuma
+7 oy
1 yorum 670 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (43.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

512 Aktif
1 Üye ve 511 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25074
Dün : 23459
Toplam : 31197320
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...