Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
104 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (113k puan)  
Bakınız; Mücevherat.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

+2 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada görülen takı çeşitli anlamlar ile ifade edilebilir. Bu durumda rüyanın içeriğini en iyi şekilde analiz etmek çok önemlidir. Rüyada takı görmek tüm büyük rüya yorumcuları tarafından oldukça olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Kişinin rüyasında takı görmesi yakın zamanda eline bol miktarda para geçeceğine ve fakirse zenginleşeceğine işarettir. Genel olarak kazanılan ya da kazanılacak olan mal mülk ile ilgili bir rüya olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda kazanılacak saygınlığının ve makamında bir işareti olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Takı Takarken Görmek
Rüyasında bir kişi güzel parlayan ışıldayan bir takı taktığını görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Ancak en genel anlamı ile bu kişinin başarılı bir hayatı olacağına işlerinde sürekli olarak yükseleceğine kısa süre içerisinde önemli makamların başına geçeceğine ve adından etrafındaki kişilere sıklıkla bahsettireceği şeklinde yorumlanmaktadır.


 
Rüyada Takı Satarken Görmek
Rüyasında takı sattığını gören bir kimse eğer erkekse genel olarak son zamanlarda bayan işleri ile sıklıkla iç içe olacağı anlamına gelmektedir. Bu durumda etrafında sürekli olarak bayanların olacağı ifade edilir. Ancak bu rüyayı gören bir kadın ise zor bir zamandan geçeceği ve bunun için kendisini kurtarmak adına en değerli mallarını satacağı söylenir.

Rüyada Beyaz Renkli Takı Görmek
Bir kişi rüyasında parıldayan beyaz renkli bir takı görürse bu rüya o kişi için oldukça hayırlıdır. Bu rüya genel olarak hayırlı evlat olarak müjdelenmiştir. Özellikle çocuğu olmayan bir kişi tarafından görülen bu rüya o kişinin yakın zamanda bir evlat sahibi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Delikli ve Deliksiz Takı Görmek
Rüyada görülen delikli takı genel olarak dul bir kadının varlığına deliksiz takı ise tam tersi bekar bir genç kızın varlığına işaret eder. Rüya sahibi bir erkekse ve bekarsa bu takılardan hangisini görürse karşısına böyle bir bayan çıkacağına ve bu bayanın o kişinin kısmeti olduğuna inanılır.
+2 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada takı görmek iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına yorulmaktadır.


 
Rüyada takı gördüyseniz
Bazı hayallerin gerçek olabilmesi için, o yolda bazı adımlar atılması gerekebilir.
Sırların ağzınızdan kaçması sorunlara neden olabilir.
Rüyada takı satan birini görmek maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına alamettir.

Rüyada kolye takı görüldüğünde zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, hayırlı haberler alacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.


 
Rüyada asansörde takılı kalmak rüyayı gören için üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, işlere nazar değeceğine rivayet eder.


 
Rüyada takı bulmak görüldüğünde onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, bereketli işler yapılacağına inanılır.


 
Rüyada takı dolabı görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine delalettir.
+2 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada mücevher görmek sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına alamet ettiğine inanılır.


 
Rüyada mücevher gördüyseniz
Genel çevrenizde veya kendi içinizde kargaşa yaşayabilirsiniz, bundan doğabilecek algılama hataları neticesinde yanlış tutumlar içerisine girebilirsiniz.
Tecrübe önem kazanıyor.
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mücevher bakmak yaşamına heyecan ve renk geleceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mücevher bileklik görülmesi rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, neşesini ve ağız tadını yitireceğine işaret ettiğine inanılır.


 
Rüya tabir edenlere göre rüyada mücevher toplamak kötü sözler duyacağına, verimin her geçen gün artacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine delalet ettiğine inanılır.


 
Rüyada mücevher satmak uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölüden mücevher alınması bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, kazancının bol olacağına, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına işaret eder.
+2 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada mücevher küpe görmek uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasına ait mücevher görmek kişinin başarıdan başarıya koşacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına delalet etmektedir.


 
Rüyada mor mücevher görülmesi iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, bahtının da çok parlak olacağına, alanında marka bir isim olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarihi mücevher görmek kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, manevi anlamda çok yol katedileceğine tabir olunur.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada mücevher dükkanı görülmesi karısı şile arasının çok iyi olacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yoldan mücevher toplamak iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına yorulur.


 
Rüyada takı mücevher görüldüğünde hayırlı bir yuva kurulacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pahalı mücevher görmek kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına inanılır.

Rüyada zümrüt mücevher görmek sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, çaresiz hallere düşeceğine yorumlanmaktadır.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada parlak mücevher görüldüğünde kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada mavi mücevher görmek hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, işlerin ters gideceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mücevher bulmak yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine alamet eder.

Rüyada mücevher alınması büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, bir sebeple ortaklığın bozulacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada pırlanta mücevher görmek iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına işaret eder.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada eski mücevher görüldüğünde hasret içinde kalacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına alamet eder.

Rüyada mücevher ve altın görüldüğünde aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, kötü günlerinden kurtulacağına, güzel günlerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada mücevher kaybetmek rüyayı gören için atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada topraktan mücevher çıkarmak böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine işarettir.

Rüyada mücevher çalmak rüyayı gören kişi için zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çanta dolusu mücevher görülmesi sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, birbirlerine her konuda destek olacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına yorumlanır.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada mücevher taşı görülmesi sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına tabir olunur.

Rüyada para ve mücevher görülmesi el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hediye mücevher alındıysa işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada birinin mücevher vermesi yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine alamettir.

Rüyada sahte mücevher görülmesi cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, arzuların yerine geleceğine, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, evlat sahibi olacağına, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına işaret etmektedir.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada mücevher saklamak rüya sahibi için sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, bir yandan cenaze olacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mücevher takmak hep dinç ve genç kalacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine alamettir.

Rüyada mücevher çalmak görülmesi hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, helal rızka sahip olunacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mücevher sandığı görüldüğünde hiçbir önemli sorunun olmayacağına, hararetli olayların meydana geleceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine inanılır.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada bir sürü mücevher görüldüyse başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine işaret eder.

Rüyada gümüş mücevher görmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada mücevher satın alındığında sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elmas mücevher görüldüğünde aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, birçok iş kapısının açılacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, kazancın daha da artacağına, kişinin vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına delalettir.

Rüyada mücevher sahibi olmak hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına tabir olunur.
+1 oy
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (173k puan)  
Rüyada inci mücevher görüldüyse ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada mücevher bozdurmak gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, arif kimselerden sayılacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mücevher topladığını görüldüğünde tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, kazancın yetmez olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah mücevher görmek kazancının günbegün artacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, sıkıntılara neden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada mücevher hediye alındığında fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına inanılır.

Rüyada bir sürü altın ve mücevher görmek o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine, yaşam standartlarının artacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.
+1 oy
Sdfssf Karabasan (421 puan)  
Rüyamda çeşitli takıların olduğu bir çekmece gördüm beş katı bulunan bir çekmece her katında düzenli bir şekilde koyulmuş takılar vardı kolyeler, yüzükler, küpeler bulunuyordu.Parmağıma bir tane yüzük denemek istedim pembe taşlı kelebek figürü vardı parmağımın yarısına girdi ve geri çıkardım.

İlgili rüyalar

+4 oy
82 yorum 700 okuma
mustafaharputi 4 Nisan 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+5 oy
13 yorum 202 okuma
geekone3388 10 Şubat Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 67 okuma
Irwaktasay 2 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Irwaktasay Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 82 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 195 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı
+8 oy
166 yorum 1.6k okuma
mustafaharputi 27 Mart 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+14 oy
99 yorum 657 okuma
mustafaharputi 10 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 76 okuma
SSDGN 3 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (7.7k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 75 okuma
28 Nisan 2019 Tabir kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+4 oy
1 yorum 61 okuma
Sdfssf 11 Ağustos Rüya kategorisinde Sdfssf Karabasan (421 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 81 okuma
Ruyaninmeali 7 Şubat Rüya kategorisinde Ruyaninmeali Astral Gezgini (111k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 59 okuma
asiya 7 Ocak 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.1k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 790 okuma
Sobottasdiary 5 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

440 Aktif
2 Üye ve 438 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10548
Dün : 22868
Toplam : 31427218
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...