Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
60 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Lusid Rüyacı (73.4k puan)  
düzenledi
Rüyada Tandır tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

0 oy
Arşiv Uzman Yorumcu (30.4k puan)  
Merhabalar

>Rüyamda çok büyük inanılmaz güzel lüks iki yada 3 katlı çok büyük bir binanın içerisinde bir işyerinde çalışıyorum şirket nasıl oluyorsa Amerikalalara aitmiş istanbulda oturan eniştemle bir an konuşuyoruz diyorki savaş çıkacak amerikalılar çıkaracak bende o an diyorumki savaş çıktığında burda olsak bari sığınak savaşta korunuyorz diyorum sonra buranın tavaletine gidiyorum fakat kadın erkek girilebilen ben tam bir tuvaletimi yapmaya girecekken yanımda bir silüet beliriyor sol tarafımda hemen elimle itiyorum sonra çok sevdiğim bir bayan arkadaşım olduğunu görüyorum açıkçası benden kaçmak istiyor hani durursa birşey olacak diye korkuyor (aramızda- istiyor ama engeller var gibi)neyse o gidiyor daha sonra 4 tane daha bayan geliyor bende bahsettiğim gibi tuvaletin bir bölümüne girip kapıyı kapatınca uyanıyorum.
0 oy
Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (73.4k puan)  
Bakınız; Fırın, Ocak, Ateş.İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar. Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar. Tandır görmek misafir Rüyada tandir görmek, gizli islerin meydana çikmasina, tandir yapmak, düsmandan kurtulusa, tüccar için kazancinin artmasina, bir rivayete göre de evlenmege delalet eder. Elindeki tandirin içinde kül olmadigini gören, hayirsiz bir kadinla evlenir. Evine bir tandir yaptigini gören, bir ise girer, tüccar ve esnaf ise kari artar, bekarsa evlenir, fakir ise geçimi bollasir, zengin ise mali, mülkü daha da artar. Tandir görmek her suretle hayirlidir. Tandirin bir çok çesitleri oldugu için bunlarin hepsi ayri ayri yorumlanir. Kebap ve yemek tandiri hapse delalet eder. Rüyayi gören sikintida ise bu sikintisindan kurtulur. Çarsi tandiri görmek, herkesin kendisine basvurarak akil danismalarina ve onlarin zorluklarini çözdügüne isarettir. Kis vakti evinde tandir yaktigini gören. mal ve mülk sahibi olur ve ömür boyu rahat eder. Yaz günü tandir görmek, kedere ve sikintiya isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tandir görmek, menfaat, kolaylik ve muvaffakiyete isarettir.

TANDIR

İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada tandır görmenin iki tabiri vardır:

1-Hayır ve bereket

2-Şefkatli ve heybetli kişi.

Allame Meclisî: Yanmakta olan bir tandır görmek; bol miktarda gelir elde edeceğinize…

Tandırda ekmek pişirdiğinizi görmek; bolluk ve genişliğe işarettir.

İbn-i Sîrîn: Tandır; evin beyefendisine veya bazı tabircilere göre evin hanımefendisine…

Elinizde tandır olduğunu görmek; aile reisinin işlerinin yolunda gideceğine…

Tandırın düşüp kırıldığını görmek; aile reisinin birtakım sorunlar yaşayacağına veya hastalanacağına…

Tandırda ekmek pişirdiğinizi görmek; pişirdiğiniz ekmek miktarınca helal rızk elde edeceğinize ve işlerinizin düzeleceğine işarettir.

Kirmanî: Tandırda alevsiz ve dumansız bir ateş parçasının olduğunu, ışığının yukarı doğru süzüldüğünü görmek; Kudüs veya hac ziyaretinde bulunacağınıza işarettir. "Sonunda Musa süreyi doldurup ailesiyle yola çıkınca, Tur tarafından bir ateş gördü. Ailesine: Siz (burada) bekleyin; ben bir ateş gördüm, belki oradan size bir haber yahut ısınmanız için bir ateş parçası getiririm, dedi." [203]
+2 oy
 
Rüyamda çok da sevmedigim teyzem ölmüş. Annem ile beraber onu sedyede yıkamayacakmışız. Ben kefen ararken,ayaklandı teyzem. Sonra geri yatırdım onu. Henüz öldüğünün farkında değil diye.  annem  kefeni bağlamak için küçük kumaşları birbirine bağlattı . Mezara indirirken tasimaz bu ipler. Baska lazim diye dusundum icimden.O ara annemin telefonu çaldı. Bilerek ben yıkıyorum dedi. O ara ben de kefen ve havlunun yerini sordum anneme.

İlgili rüyalar

+2 oy
2 yorum 46 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (73.4k puan)   yazdı
+6 oy
40 yorum 269 okuma
mustafaharputi 12 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 89 okuma
Eylülmls 30 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (852 puan)   yazdı
+3 oy
7 yorum 136 okuma
Yaren1989 1 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (30.8k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

158k yorum

19.5k düş-ünce

6.6k üye

563 Aktif
3 Üye ve 560 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11687
Dün : 26327
Toplam : 27940956
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...