Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
67 okuma
Rüyazede Rüya kategorisinde Rüyakar (2.7k puan)  
Merhaba...
Rüyamda bütün akrabalar bizde toplanmışlar...kuzenlerim ve yengem biranda  içeri giriyorlar vaay sen neler yaptın diye kıskıs gülerek sanki bana baskın yapıyorlar.ben ve sevdiğim adam da odada çifte kumrular gibiyiz.biranda şaşırıyoruz bize niye böyle davranıyorlar derken bu seferde ortak komşum ve kızı geliyor onlar da “hiç bize de belli etmediniz ha “diye hesap soruyorlar tam o sırada sevdiğim merdivenlerde komşumda onu ıslatıyor hortumla o da “hadi madem ıslatıyorsun bari duş alayım “diyor.bşanda yeğenlerim geliyor ve bana öyle sarılıyorlar ki çok mutlu oluyorum.bunlar yaşanırken sevdiğim adamın evine bakıyorum ışıklar yanıyor demekki evde diye düşünürken bianda o ev amcamların evi oluyor ve evin önünde 2-3 kamyon var” ee  amcamlar evde bu(sevdiğim adam)nerde kalıyor ki”diye geçiriyorum içimden.amaan nasılsa amcamın kızı evi temizlemiştir deyip eve geliyorum yine.bu sefer mutfaktayım elektrikler gidiyor anneme sigortayı yaptırın diyorum sigorta atmış diyorum.tam o sırada buzdolabından birşeyler düşüyor yere bakıyorum ki 3 tane çikolata ve onları yedim;kardeşime de diyorum ki “yardımcı olmazsan olma”bunu derken çikolatayı yedim.....yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
akrabalarının evde kalabalık olması destek haber ve bir nevi kutlamaya işaret eder. sevdiğin adamla beraber olman duygularında bir yoğunluğu gösteriyor. ayrıca aranızdaki bağın da kuvvetine işaret eder, komşunun onu ıslatması ona karşı kırıcı bir tutumu olabileceğine işaret edebilir. bu isteyerek yada istemeyerekte olabilir bu konuya dikkat et. yeğenlerinde aranızdaki bağın kuvvetli olmasıdır seni seviyorlar. sevdiğin adamın evinin amcanın evi olması onu kaybetmek korkusu taşıdığına işaret eder. eleltrik kesilmesi aile içi bazı huzursuzluklara veya sıkıntıya işaret ediyor. ancak siz sıkıntılara takılmıyorsunuz çikolata yemeniz mutluluk sağlıkk  sıhhat gibi anlamlar ifade eder. çoğunlukla maddi ve beden ruh sağlığıdır. hayat anlamda iyidir. çikolatayı güzel bir hayata ve birlikteliğe de yorabiliriz. ancak çikolata çok sayıda olursa bu hırslı olmaya da işaret edebilir.
Rüyazede Rüyakar (2.7k puan)  
Teşekkür ederim @mustafaharputi
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rica ederim.
Rüyazede Rüyakar (2.7k puan)  
@karga yorum yapar mısın?

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 75 okuma
22 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde aleyna   2 2 yazdı
+10 oy
1 yorum 70 okuma
+11 oy
12 yorum 440 okuma
Karga 21 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (894k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 49 okuma
+4 oy
1 yorum 46 okuma
HamzaZERO 16 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde HamzaZERO Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 155 okuma
Nur6 24 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Nur6 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 203 okuma
23 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Efsane   yazdı
+8 oy
3 yorum 75 okuma
Hope 11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 128 okuma
Aries_libra_ 30 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 69 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...