Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
73 okuma
geekone3388 Rüya kategorisinde Rüyakar (4.2k puan)  
Gördüğüm rüyada bilinçaltı şeyler olduğunu düşündüğüm için yazmıycaktım ama sabah gördüğüm için rüyayı yazmaya karar verdim
Rüyamdan önceki gün sevdiğim çocuk ve ailesi vardı onunla muhabbetimiz olmadı ama aynı ortamdaydık neyse rüyamda apartmandaki bodrum kattayız masa falan var babaannem de orda ve babaannem bi hışımla kolumdan çekip bu böyle olmaz gibisine o sevdiğim çocuğa istemeye götürücek beni yani beni zorla isterticek gibi bişi olucak saçma ama öyle ben sonra o çocuğa üstten üstten ama dalgasına gülerek ben her isteyene gitmem gururlu falan olduğumu söylüyorum galiba sonra başka bi şeyler daha oluyo bu olayların bi sonraki aşaması gibi yani sanki isteme günü falan mı ne anlamadım gerçekte başka şehirde olan eski komşumuz aynı zamanda ortak çocukluk arkadaşımız ve ailesi geliyo eve ki uzun zamandır onu ailesini görmüyorum doğal olarak neyse sonra ben arkadaşımız olan çocuğun babasını yakından inceliyorum eve gelince saçlarına falan bakıyorum beyazlamış gri halde en son da bi dükkan önünde babasını ve annesinin silahla vurulduğunu görüyorum başka adamlar tarafından

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
burada tahminimi söyleyeyim. yanılma payım olabilir. bilinçaltı altı olduğu kadar psikolojik ve duygusal bir rüya gibi duruyor. gurur ve aşk bi arada olurmu bence bu biraz zor. belki sevdiğin çocuğun bazı davranışları seni kararsızlığa itiyor olabilir ve içinde büyümesi bazen olumlu bazende olumsuz düşüncelere sebebp olabilir. yani bir taraftan onu isterken bir taraftan bazı davranışları yada hareketlei gözünün önüne gelip kararın değişebilir. bu durumda isen eğer hele bir de teklif falan gelirse fevri davranmadan etraflıca düşün derim. ani kararlar istemeyeceğin yani sonucu iyi olmayacak  cevap vermene sebep olabilir. tabi onun hislerinin ne olduğunu tutum ve davranışlarının ne olduğunu bilmemem ve senin onun hakkındaki düşüncelerini de bilmemem . dolayısıyla yorum yapmayı zorlaştırıyor.
ancak bende gururlu bir insanım ve  gurur yaptığımda aşkı hep kaybettim.
ikinci kısımda istenme ve silahla vurulma  olayı ise çevrede bazı dedikoduların döndüğüne işaret edebilir. ayrıca bir habere işaret eder. silahın sesi çıktıysa bu ço ses getiren ve yayılan bir haber silah sesi yoksa daha az duyulacak bir habere işaret eder. ayrıca vurulmaları bir noktada seninde bazı korkularının yansıması olabilir. onları kimin vurduğunu gördüysen vuran vurulana bir ağır söz söyler yada öldürmüş ise ona iyilik yapar. tanımıyorsan yorum sana döner vurulan kişi yaralıysa ona ağır söz söylersin ölürse yardımda bulunursun. bunlardan hangi yorum olacağına kendi hayatınız üzerinde siz karar verin.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rüyayı yanlış kişiye açmışsın ben bu tür rüyaları bilinçaltı görürüm. silahla vurulanlar ve istemeye gelenler sevdiğin çocuğu ailesimiydi. gerçek hayatta da gururlumusun ve aynı zamanda kararsızlıklar yaşıyormusun. mesela sevdiğini hem isteyip hemde ona nispet başkasıyla evlilik gibi yada bunlara benzer zıt düşüncelerin varmı.
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
İsteme günü olduğunu düşünüyorum rüyama göre ama o isteme vs gerçekleşmedi ordaki kişileri tam görmedim vurulan kişilerde sevdiğim çocuğun ailesi değildi ve gerçek hayattada gururluyum
0 oy
geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)  
Yorumunuz için teşekkürler geçenlerde bi rüya daha yazmıştım onuda yorumlar mısınız başlığı ‘evlilik hazırlığı’

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 67 okuma
geekone3388 30 Ocak 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 105 okuma
+6 oy
1 yorum 90 okuma
+4 oy
1 yorum 69 okuma
+19 oy
3 yorum 213 okuma
+6 oy
8 yorum 85 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 16 Ocak Rüya kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)   yazdı
+17 oy
1 yorum 54 okuma
Adams 23 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 60 okuma
geekone3388 4 Haziran 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 105 okuma
+3 oy
1 yorum 68 okuma
Güll1 28 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 78 okuma
geekone3388 26 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...