Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
198 okuma
Aysenur. Rüya kategorisinde Rüyakar (2.9k puan)  
Merhaba bugün gördüğüm rüyamdan çok etkilendim hala etlisindeyim. Rüyamda memleketim Sivas’taydım orada arkadaşlarımla beraber caddede yürüyorduk arkama dönüp baktığımda tüm arkadaşlarımın ara sokakta bir şeye baktığını gördüm hemen yanlarına gittiğimde bir polis aracı vardı ve ön camında kurşun izleri vardı bize eliyle çekilin diyordu. Sonra biz hemen yere yattık, yere yatarken karşı binanın çatısında bir asker gördüm o polislere ateş ediyordu. Daha sonra çatışma başladı bir ara elimin yanına ateş edildi ama küçük bir zedelenme oluştu yerde. Yorumlarsanız çok sevirim. Teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada polis ve asker görmek, Allah tarafından yardım görmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin asker ve polisleri bir şehirde görmesi bereket ve yağmur olacağı anlamına gelir. Görülen rüyada bir tören yapılıyor ise rüya sahibi istediği ve arzu ettiği makama kavuşur. Rüyada polis ve asker görmek, rüya sahibinin ailesi ve dostları tarafından korunduğuna ve sevildiğini gösterir. Bazı yorumculara göre rüyada görülen polis ve asker, şiddet ve gama işaret etmektedir.
0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada çatışma görmek diyanete göre rüya sahibine kalacak ve izi uzun yıllar silinmeyecek bir iftiraya maruz kalmaya yorulur. Rüya çatışmaya girdiğini görmek, rüya sahibinin yakınları tarafından dedikodusunun yapıldığına işaret eder. Rüyada çatışma olduğunu görmek aile huzurunun dağılacağına ve bu nedenle kişinin iş hayatının da kötüye gideceğine delalet olur.
0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada silahlı çatışma arasında kaldığını görmek, ortaya çıkacak sırların habercidir. Sırlar yüzünden yapılacak kavgalara, akrabalarla olan hırçınlıklara, çekirdek aileden kimselerle aranın açılmasına yorumlanır. Rüyada silahlı çatışma arasında kaldığını görmek iyiye yorulmadığı gibi kişinin başına gelecek her şekil uğursuzluğa ve belaya tabir edilir.
0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada köyde çatışma görmek ise gerçek hayatta zor durumların olduğunu, ve bunlarla mücadele etmek için kişinin yeterli güce eriştiğini gösterir. Rüyada mahallede çatışma görmek günlük hayatta yanınızda olan insanların sizi zor durumda bırakmayacağına tabir edilir.
0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada çatışma ortamı görmek kişinin güçlü bir kimse olduğuna işarettir. Çevresindeki insanların sözüne güvendiği, sevdiği bir birey olarak kabul edilen rüya sahibinin; daha fazla saygı, şan ve şöhret kazanacağının habercisidir. Bazı tabirciler rüyada silahlı çatışma ortamı görmenin gelecek iyi ya da kötü habere sebep olduğunu dile getirir. Bu nedenle silahlı rüya kötü habere işaret edebilir ancak sadece silah görmek iyi bir habere delalet olur, derler.

Çatışma ortamı görmek zafer elde eden kimse olarak da tabir edilir. Rüyayı gören kişinin onu sevmeyen, işlerini bozmak isteyen insanlara karşı üstünlük elde edeceğine yorulur.
0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada tabancalı veyahut tüfekli çatışma görmek, rüyayı sahibinin hayatının gidişatına müdahale eden ve kaderini değiştiren kişilere tabir edilir. Özellikle de yakın zamanda yapılacak bazı seçimlerin sonu, rüya sahibinin mevcut hayat standartlarını tamamen değiştirecek, onu başka birine dönüştürecektir.
0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (181k puan)  
Rüyada Polis ve Çatışma Görmek
Rüyada polis ve çatışma görmek, yakın arkadaşlarının kendi aralarında yaptıkları bir toplantı sonunda kişiye getirecekleri hiç beklenmedik bir teklifin habercisidir. Rüyada gördüğünüz polisler aynı zamanda günlük hayatta karşılaştığınız problemlerin kısa zamanda çözüme kavuşacağına da delalet edebilir.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 65 okuma
+9 oy
3 yorum 100 okuma
Ba - De 17 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ba - De Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 106 okuma
29 Mart 2019 Rüya kategorisinde ŞAHAN   yazdı
+6 oy
1 yorum 50 okuma
Batuhan 4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Batuhan Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 203 okuma
dimit 27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 87 okuma
Katre217 21 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Karabasan (819 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 70 okuma
+2 oy
1 yorum 27 okuma
1 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde misafir   18 83 249 yazdı
+1 oy
1 yorum 26 okuma
2MerT2 19 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde 2MerT2 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 63 okuma
+6 oy
3 yorum 98 okuma
Ba - De 17 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ba - De Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 118 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Ufuk   yazdı
+7 oy
1 yorum 91 okuma
19 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Selim   1 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.1k rüya

157k yorum

17.6k düş-ünce

6.2k üye

162 Aktif
0 Üye ve 162 misafir
Bugün : 3999
Dün : 24851
Toplam : 25294958
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 54 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 29 e
  3. Rüyalandım Rüyalandım - 17 e
  4. Önay Akın Önay Akın - 10 e
  5. Tellitoka Tellitoka - 9 e
  6. mustafaharputi mustafaharputi - 8 e
  7. RuyAra RuyAra - 8 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...