Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
69 okuma
Hope Rüya kategorisinde Rüyakar (2.5k puan)  
Rüyamda otobüsteydik. Oldukça kilolu bir kadın koltukta oturuyordu. Bende yanına geçip oturdum. Hatırladığım kadarıyla kilolu biri daha gelip yanımıza oturdu. Daha sonra ilk kadın homurdanmaya başladı çünkü koltuğa sığmıyorduk üç kişi. bende daha fazla homurdanmasın diye ve rahatsız olduğum için koltuktan kalktım ve ayakta devam ettim. Arada bir şeyler daha vardı ama hatırlamıyorum. Daha sonra kendimi ofis gibi bir yerde gördüm ve galiba oradaki patronuma aşıktım. Aramızda önceden bir şeyler geçmiş gibi sezdim. Oradan da çıkınca normal hayattaki evime giden yokuştan aşağı iniyordum. Yanımda bir erkek vardı. El ele tutuşmuş birlikte iniyorduk ve galiba sevgilimdi. Ama ondan hiç hoşlanmıyordum. Bu arada tam karşıdan (yokuştan yukarı) ofisteki patronum (hoşlandığım kişi) çıkıyordu. Onu görür görmez ben yanımdakinin elini tutmayı bıraktım ama o hala benim elimi tutuyordu. Bu arada yanımdaki adam bana nasıl görünüşe sahip erkeklerden hoşlanırsın diye sordu. Bende karşıdan gelen patronumun esmer mi yoksa kumral mı olduğunu çözmeye çalışıyordum cevap vermek için. İçimden patronumu işaret ederek böyle dış görünüme sahiplerden demek geçti ama bir şey anlamasın diye söylemedim. Patronum karşıdan gelmeye devam ediyordu ve bende ona bakıyordum ama o bana hiç bakmadı. Yanımdakine başıyla selam verip yanımdan geçti. Bende acaba artık beni sevmiyormu gibi şeyler düşündüm ve kendimi kötü hissettim. Bu arada yanımdaki kişiyle aynı boydaydık ama patronum benden uzundu. Patronum olarak gördüğüm kişi fiziksel olarak beğendiğim ünlü bir oyuncu ama yanımdakinin yüz hatları falan belirsiz. Eve geldiğimde ise bahçede babanemi ve galiba bir komşumuzu gördüm. Masanın üzerinde birkaç çeşit yemek vardı. Net olarak hatırladığım salçalı bir köfte yemeği. Daha sonra komşumuz bana masayı topla gibi bir şey söyledi ama gayet nazik ve güleryüzlüydüler. Bende ben yemedim neden toplayayım dedim ama yinede yardım ettim galiba yedim de.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
Rüyada şişman kadın görmek kişinin her daim istediği şeylerin hayatında belireceğine işaret eder. Bu rüya kişinin hayallerinin gerçek olacağına, attığı adımların büyük getirileri olacağına, iş hayatındaki büyük başarılara, maddi açıdan yaşanacak büyük bir rahatlığa, karşısına çıkacak kendisi için hayırlı olan bir kimse ile yapacağı evliliğe, kazanılan saygınlığa delalet eder.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 432 okuma
Hope 4 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 84 okuma
29 Kasım 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+4 oy
1 yorum 67 okuma
+11 oy
12 yorum 440 okuma
Karga 21 Ekim 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (889k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 77 okuma
Hope 2 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+6 oy
9 yorum 110 okuma
geekone3388 16 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 80 okuma
+9 oy
1 yorum 73 okuma
Zerrin 17 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Zerrin Karabasan (844 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 37 okuma
15 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...