Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+21 oy
164 okuma
naranta Rüya kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
Rüyamda upuzun dalga dalga saçlı mor ışıklar saçan bir peri bana iki farklı görüntü gösteriyordu. Birinde bir baba-kız arabada giderlerken sarılıyorlar, birden görüntü değişiyor, baba yok. Diğerinde aynı kızın sevgilisi ve kız arabada giderlerken sarılıyorlar, birden görüntü değişiyor, kızın sevgilisi yok. Bu görüntülerden sonra ben periyi yakalamaya çalışıyorum. Parmaklarıyla "2" yapıp benim parmaklarıma dokunuyor, gülümsüyor ve kayboluyor. Sonra da bir arabanın içinde hoşlandığım kişinin omzunda sessizce ağlıyorum.
naranta Rüyazede (1.4k puan)  
Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Etkisinden cıkamıyorum saatlerdir.
naranta Rüyazede (1.4k puan)  
galiba kimsenin dikkatini çekmiyor, yanlış siteye mi geldim
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Yapacağım gece.
naranta Rüyazede (1.4k puan)  
çoookkk teşekkürler!

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+12 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Değişik bir rüya olmuş. Sondan başlayalım istersen. Parmağı ile 2 yapmak zafer işareti olarak geçer. Özgürlüğü de temsil eder, kazancı da. Bu durumda sana bir şekilde özgürlük ve zafer olarak çıkacağın bir durumu gösteriyor bence.

Görüntülerdeki baba-kız ve sevgili -kız acaba kız seni mi temsil ediyor dedim içinde. Arabada olduklarına göre hayat yolunu simgeliyor. Belki hoşlandığın çocuk ile ilgili babanda olan özellikleri görüyorsun. Genelde kadınlar babasının önemli özelliklerini ararlar hep erkek arkadaşlarında. Veya daha doğrusu benziyorsa yakınlaşırlar zaten.

Ağlaman ise sıkıntıyı gösteriyor. Bu sıkıntıdan ama zaferle kurtulup özgürleşeceksin.
+10 oy
saga Rüyakar (5.5k puan)  
Araba evliliktir.Hoslandigin kisi ile evleneceksib ya da o yoldasiniz ama baban ile ilgil sikinti olacak ust uste gelebilir ikisi bu iki olay ayni zamanda olabilir ya da iki ay ,iki gun, iki sene gibide dusunebilirsin.Hayrolsun yinede Allah bilir.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 57 okuma
Nutella 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Nutella Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+12 oy
5 yorum 476 okuma
14 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Beytullah   yazdı
+3 oy
4 yorum 52 okuma
+7 oy
1 yorum 101 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
+6 oy
3 yorum 84 okuma
+8 oy
1 yorum 83 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

464 Aktif
0 Üye ve 464 misafir
Bugün : 6559
Dün : 22162
Toplam : 30136414
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...