Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
59 okuma
tubiko81 Rüya kategorisinde Rüyazede (2.0k puan)  
Rüyam bir minibüs'te yurt dışında bir Avrupa ülkesinde yolda başladı. Minibüste yoga öğretmeni olan bir kız arkadaşım, ben tanımadığım bir kaç insan ve Barış Manço'nun gençliği vardı. Bu minibüste gelecek öngörüsü yapılıyordu ve bunu da yapan Barış Manço'nun ta kendisiydi. Minibüste yanına oturuyor ve bize dair öngörülerini dinliyorduk. Elinde kağıtlar vardı, yorum da o kağıtlardaki testler bitene kadar sürüyordu. Kız arkadaşım yaptırdı ama bir yerden sonrasına devam etmek istemedi. Son sayfaya kadar da gelmişti aslında. Duydukları sanıyorum hoşuna gitmedi. Sonra sıra bana geldi. Daha henüz başındayken, minibüsün geçtiği yerlere dikkat kesilmeye başladım. Bir Lunapark, büyük uzun otel binaları bankalar. Hepsi bana Ankara'nın eski halini çağrıştırıyordu bir yurt dışı ülkesini değil. Ne kadar da eski Ankara'ya benziyor heryer dedim. Sonra bir cami yoluna girdi minibüs, daracıktı ve bitmiyordu. Orada fenalaştığımı hissettim. "Çıkalım buradan çıkalım diye" bağırmaya başladım. o noktada yorumuma şöyle devam edildi. "Bir daha hiç aşık olamayacaksın, kaderin bu. Artık senin için bitmiş". Sonra yorumumu bırakıp ikizler burcunu ve özelliklerini anlatmaya geçtiler. Hey ben beni unuttunuz, bana devam etmeniz gerek dedim ama duyan olmadı. Hemen minibüsten indim bir odaya koştum, ayaklarımı cenin pozisyonunda karnıma topladım ve gerçeği reddediyordum. Sürekli hayır öyle birşey olmayacak diyordum. Kapı çalındı ve bir kadın geldi yanıma, beni teselli etmeye çalışıyordu. Ben çok öfkeliydim, o anda uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Rüyada sanki aşkla ilgili sorgulamaların dökülmüş bilinçaltından. Bir yanın bunun gerçekten olmayacağını düşünürken diğer yanın olması gerektiği umudunu taşıyor. Cenin pozisyonu ilgimi çekti, sanki çocukluğa , ana rahmine dönüş isteği gibi. Rüyadaki detayları ayrı ayrı değerlendirmek lazım sanki.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 61 okuma
dimit 15 Aralık 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+2 oy
62 yorum 665 okuma
mustafaharputi 14 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 62 okuma
Karga 22 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 51 okuma
Arkturus 2 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 603 okuma
Simge 29 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (144k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 47 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
Karga 2 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 74 okuma
pegasus1 2 Nisan 2020 Rüya kategorisinde pegasus1 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+8 oy
5 yorum 361 okuma
+7 oy
1 yorum 64 okuma
6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Meriç   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

526 Aktif
5 Üye ve 521 misafir
Bugün : 13338
Dün : 25220
Toplam : 30273709
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...