Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
87 okuma
magdalena Durugörü kategorisinde Rüya Görüşmecisi (39.0k puan)  
yeniden gösterildi
İfade etmeye çalışacağım şeyi kelimelerle anlatmak biraz güç, ancak şöyle diyebilirim ki farkında olsak da olmasak da hep 'doğa üstü/paranormal' dediğimiz örgülerin içindeyiz. Gelen mesajların çoğunu yakalıyorum ve benimkilerin de ulaştığını biliyorum. Formunu, kimliğini artık sorgulamıyorum ve bu enerjinin hep iyi bir niyetle yanımda olduğunu biliyorum. Mesajlar cevaplar genelde tabelalarda, kitap sayfalarında, alakasız kıyafet etiketleri gibi yerlerde karşıma çıkarken, bu son 2 senedir tv, internet yazısı, rüyada telefon smsi gibi elektronik cihazlardan akmaya başladı. Şimdi başa dönüyorum; bundan 15 gün kadar önce çoook bunaldığım şeyler oldu, bir süre sosyal hayatla iletişimimi kesmek ve kendimle başbaşa özgür zaman geçirmek istediğimi dile getiriyordum. Haftasonu misafirliğinden pek hoşlanmadığım, iletişimimin kopuk olduğu bir aile üyesi geldi eve kalmaya. Bunaltım iki katına çıktı. Niyetim kuvvetlendi ('masmavi olmuş ağzım' rüyamı da ifade niyetime bağlıyorum) ve hafta başında iletişimim kapandı... telefonum yere düştü ve ekranı fena şekilde kırıldı. Alt kısmı yokolduğu ve titrediği için yazı yazamıyor ve birini arayamıyorum ve sonunda ekran karardı. 1 saat kadar önce eve geldim, telefonu masaya bırakıp bilgisayar başına geçtim. Nette dolanırken tıkır tıkır daktilo sesleri gelmeye başladı, şaşırdım ve telefonumun ekranını farkettim; whatsapp açılmış ve kardeşim dediğim arkadaşımın sayfasına harfler yazılıyor canlı canlı ekrana anlamsız, bunların arasında tek anlamlı kelime dizini saban elektronikti. Evet telefonumu düşürdüm ama bu kadar akıllı kendi kendine yazabilen bir telefon olduğunu bilmiyordum :))) ve hayır telefonum hacklenmedi :))) Sıkıntım uçtu gitti... Şimdi düşeceğim mesajımın peşine, çok seviyorum derinlerde dolaşmayı ve tabi ki yorumda yaparsanız sevinirim. Sizin de deneyimlediğiniz bu tarz olaylar varsa paylaşalım dedim... Güzel Rüyalar

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+11 oy
tubiko81 Rüyazede (2.0k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Wow bu resmen paranormal aktivite olmuş... gerçekten anlamlı bir kelimeyi kendi kendine yazabilmesi çok büyük bir evrensel mesaj içeriyor... nasıldı o laf, bunu okuyunca birden aklıma o laf geldi..."birşeyler seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiyse orası hayatının değişeceği noktadır" sanırım böyleydi... Bunların hepsinin de sizi o noktaya doğru taşıdığını düşünüyorum...
+9 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Güzel bir deneyim olmuş. Tin tarafından her zaman işaretler çıkar karşımıza. Burada iletişimle ilgili mesajlar var ki bunları da çözmüşsün zaten bence. İşaretleri takip etmeye devam diyorum ve böyle deneyimleri paylaştığın için de ayrıca mutlu oluyorum.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 132 okuma
saga 21 Ekim 2019 Rüya kategorisinde saga Rüyakar (5.4k puan)   yazdı
+12 oy
39 yorum 218 okuma
+6 oy
15 yorum 214 okuma
+7 oy
1 yorum 71 okuma
23 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Evin   yazdı
+12 oy
2 yorum 122 okuma
Karis 25 Mayıs 2020 Bilgi kategorisinde Karis Rüya Kurucu (97.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 88 okuma
Burchina 1 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 97 okuma
+9 oy
1 yorum 82 okuma
+10 oy
1 yorum 63 okuma
vetre 16 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (541k puan)   yazdı
+5 oy
22 yorum 572 okuma
mustafaharputi 15 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 113 okuma
MelikeQa 31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Karabasan (75 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 83 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.0k rüya

160k yorum

19.5k düş-ünce

6.9k üye

424 Aktif
3 Üye ve 421 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17062
Dün : 34104
Toplam : 30027007
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...