Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
139 okuma
Bubbless77 Rüya kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
Merhaba☺️ Rüyamda eski sevgilimi gördüm(çok kötü şekilde ayrıldık kendine ihanet ettigimi sanıyor ama yapmadım) işte onların bahçesine doğru gidiyormuşuz yokuş çıkarak yanımızdan mavi renkte kamyonet geçerken taş atmışım ben kamyonete sonra bahçelerinin girişine doğru giderken baktıkki mavi kamyonet de bahçenin önünde durdu onun arkasından da biz girdik bahçeye eski sevgilimin büyük bahçeleri varmış oraya girmişiz büyük bir bahçe çilek ağacı vardı çileklerin kimisi kocaman kimisi normal boyuttaydı bazıları şekilsizdi hepsinden topladık yedik yanımda da onun akraba kadınlar varmış onlar da topladılar yediler ama çileklerin tadı sulu sulu çok güzeldi agzımız falan hep çilek lekesi olmuş aynaya gidip bakmıştık bu kadarını hatırlıyorum anlamı nedir acaba?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+5 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (187k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Eski sevgiliniz  giden yolda sebatlısınız,onu geri kazanmak ve kendinize atılan iftirayı temize çıkartmak için mücadele veriyorsunuz.Yokuş yukarı çıkmak bu mücadeyi,bahçeye doğru gitmek ise hedefinizi temsil ediyor.Aynı yolda ilerleyen mavi renk kamyonet ise sizin araçsız çıktığınız yolda,size iftira atanların imkanlarını ve mavi renk ile sevgilinizin erkek arkadaş grubunu temsil ediyor.Onlara taş atmanız,çıkardıkları fitnenin farkında olmanızdan ve bu durumu düzeltebilecek mücadele gücüne ve azmine sahipsiniz.Onların araç-gereçleri,zihni alt yapılarını yenebilecek poransiyeliniz var.(Hac da şeytan taşlamak gibi düşünün)

Bu azminiz ile sonunda sevgilinizin maddi alemine girebiliyorsunuz.Bu maddi alemi sadece para olarak düşünmeyin manevi olanın zıddı manasında yani duygusal olanın dışı,akıl gibi de düşünebilirsiniz .Bahçe işte bu alanı temsil ediyor yani sevgiliniz sizin azim ile yaptıklarınızdan ve kendinizi savunmanızdan dolayı "aklen" sizi mantıklı bulacak.Zaten bu akıl alanına siz girebiliyorsunuz,mavi araçtan kimse giremiyor.Sonra bu akıl,maddi alemde onun sahip olduğu emsalsiz(çilek ağacı)imkanlardan başka artık manevi olarak da yani onun duygusal yönüne de hitap edebileceksiniz(akraba kadınlar).

Ve finalde size atılan iftiradan temizlenmiş,eski sevgilinizin hem akli,hem dugusal alanına tam nüfus etmiş ve onun ailesi tarafından da kabul görmüş şekilde yolunuza ilerleyeceksiniz.Bahçenin emsalsiz büyüklükte olması ise bu mutluluğunuzun uzun süreli olacağını da gösterir.

DAB,

Selamlar.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
öncelikle hakkınızda fazla malumatım yok hatta cinsiyetinizi dahi bilmiyorum.ama kamyonete taş atmanız birilerine kötü söz söylediğinize ve ya söyleyeeceğinize yorulur. bu bir konuda kızgınlığınızı belirtir. ve bu kişiler sevdiğinizle aranızı açan birilerine benziyor ve bence tek kişide değil . kamyonette kaç kişi varsa okadar kişidir. çilek ise genel de özel hayat ve aşkta mutlu olmayı çağrıştırır. ama siz ayrıymışsınız bu rüyada birbirine zıt semboller var. ama çileğin rüya sonunda çıkması ile beraber sonu iyi olan bir yola gireceksiniz. bilemiyorum belki birileri aranızı düzeltecek yada yeni biri ile tanışacaksınız.
+1 oy
Bubbless77 Rüyazede (1.5k puan)  
Şöyle ayrıntı vereyim çünkü çok etkilendim rüyamdan ona göre değerlendirirseniz tekrardan çok mutlu olurum♥️kadınım girdigimiz bahçe onların tarlasıymış ekili kamyonet canlı bir maviydi yokuş yukarı çıkıyorduk o sırada küçük bir taş attım o kamyonet de bahçenin kapısında durdu aranızı bozanlar dediniz ya arkadasları iftira attı bana çilek ağacından çilekleri toplayıp yiyorduk çilekler sulu sulu çok güzeldi aralarında şekilsiz büyük olanlar da vardı yedik işte sonradan agzımız çilek lekesi oldu aynaya baktık çıktık odadan @mustafaharputi
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)  
onların bahçesine girmenizde biraz da bilinçaltı etkisi olabilir. yokuş çıkmanız hayatınızın bir zorluk evresi olacağına çıkıyır.taş atmanız zaten dediğim gibi birilerine sövüyorsunuz yani öfkelisiniz.ama çilekler her şekilde ağız tadı mutluluk aşk olarak tabir edilir.çürük olmadığı ve  tadı acı olmadığı sürece

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 45 okuma
Ali034 18 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ali034 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 242 okuma
+11 oy
2 yorum 122 okuma
Ruya.ci 8 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 107 okuma
SSDGN 17 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 26 okuma
✨ Rêveuse ✨ 11 Ekim Rüya kategorisinde ✨ Rêveuse ✨ Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+5 oy
51 yorum 300 okuma
mustafaharputi 29 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+4 oy
100 yorum 473 okuma
mustafaharputi 29 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 75 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+4 oy
2 yorum 61 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (111k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Biavuchuzur 28 Ekim İstihare kategorisinde Biavuchuzur Karabasan (159 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

485 Aktif
1 Üye ve 484 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24123
Dün : 23459
Toplam : 31196370
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...