Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
60 okuma
POYRAZ50 Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (166k puan)  
hayırlı günler herkese bugün rüyamda savaş çıktığını gördüm teröristleri gördüm tepe gibi biyerdeyiz etraf arsa aşşamızda askeriye var askerler var onun biraz ötesinde teröristlerin yeri varmış teröristler öteden bizim tepeyi gözetliyolarmış bide 1 2 tane bina gördüm kafamı kaldırdım teröristin keskin nişancı ve silahının ışığının yansıdını onun terörist oldunu bizi takip ettiklerini anladım yanımda bi kaç kişi var aile gibi insanlar etrafımda daha sonra ne oluyorsa teröristler içeri girmiş savaş başlamış siyah kıyafetli bi adam yanımdaki birini arkadan çevreleyip silah doğrultuyor bi eliylede boğazını tutuyor o an nasıl olduysa bende kılıca benzer bişey var belimden çıkartıp teröristi boğazına dayıyorum ve diyorumki bu ülke bizimdir eğer bir tane  insan ölürse eğer bu insana dokunursan hepiizi yakarım diyorum ve bağırıyorum sonra karşıda bitane terörist elindeki bombayı alıyor bana tutturuyor pimini çektin diyor eğer bırakırsan herkes patlar diyor o an korktum ve cesaretimi toplayıp o bombayı aşşa attım askeriyenin oraya geldi bombanın patladını gördüm askerler yere attı kendini ama ölen yaralı bişey olmadı sonra o teröristler bi anda yok ouldu aşşadan o bombayı kim attı diyerek 2 tane asker yukarıya tepeye doğru geldiler bitanesi o kadar heybetli ve yakışıklıydıki rüyamda o askere aşık olmuşum oda bana aşık oldunu hissettim ve içimden diyorumki ben tekrar aşık olmayı özlemişim sanki gerçek aşkı bulmuş gibiydim fakat aklıma o an şu geldi ben ralde zaten hamileyim rüyamdada diyorumki içimden ben hamileyim benim durumumu bilmiyor o bekar bi asker nasıl olur diyorum daha sonra benim durumumu öğreniyor ve bana diyorki neden bnden sakladın diyor büyük bir hayal kırıklığı yaşadım sonra gitti bende aşşa doğru ölüme gider gibi teröristlerin olduğu dağa doğru gidiyormuşum bana gel diyor askerler üzüntü içindeymişim ve sonra uyandım uyandım ama aşık olduğum asker hayla aklımdaydı reale gelince sevgilimle beraber yaşıyoruz çocuğumuz olcak fakat önceki rüyalarımda belirttim gibi maneviyatı 0 bi adam olmasına rağmen mecburum ve mutsuzum gözlerinde aşk heycan istek hiç bişey yok beni yaralayanda bu zaten  rüyam saçmamı oldu alakasızmı oldu bilmiyorum ama yorumlarınız için  şimdiden teşekkür ederim hoşçakalın. . .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
Hypnos Rüya Bilgesi (157k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada savaş uzlaşma yolunun artık mümkün olmadığı ve bir tarafın diğer taraftan bir şeyi zorla almaya çalışması durumunda da görülür. Bu rüyayı gören kişi için bir şeyler tehlike altındadır ve kişi sahip olduklarını koruma hissine kapılır. Rüyada kendini asker ve ülkesini savunurken gören kişi belki de iş hayatında bir koltuğu başkasına kaptırma korkusu yaşamaktadır. Ya da aşk hayatında sevdiği partnere başka biri göz dikmiş ve onu engellemeye çalışmaktadır. Bu rüyayı gören rüyanın gidişatına ve yaşadığı hayata göre yorumlamalıdır.

 

Rüyada savaş tam anlamıyla rekabet ortamında yaşanacakların artmasına delalettir.
POYRAZ50 Rüya Bilgesi (166k puan)  
tskr ederim :)

İlgili rüyalar

+9 oy
8 yorum 100 okuma
Simge 16 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (125k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 60 okuma
+16 oy
1 yorum 32 okuma
Sema Yüksel 25 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Sema Yüksel Karabasan (813 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 55 okuma
+4 oy
1 yorum 30 okuma
Fearless 23 Şubat Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 81 okuma
Mehmet33 11 Ekim 2020 İstihare kategorisinde Mehmet33 Rüyakar (2.4k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 42 okuma
30 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde misafir   21 94 252 yazdı
+2 oy
49 yorum 388 okuma
mustafaharputi 8 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 110 okuma
MelikeQa 10 Ocak 2020 Rüya kategorisinde MelikeQa Karabasan (462 puan)   yazdı
+6 oy
11 yorum 261 okuma
+13 oy
181 yorum 2.7k okuma
mustafaharputi 2 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.2m puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 76 okuma
10 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde misafir   21 94 252 yazdı
+5 oy
2 yorum 57 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Dilara D.   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

322 Aktif
1 Üye ve 321 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5442
Dün : 23740
Toplam : 25963098
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 13 e
  2. mustafaharputi mustafaharputi - 2 e
  3. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 1 e
  4. Ruyaninmeali Ruyaninmeali - 1 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...