Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
105 okuma
Zehra123 Rüya kategorisinde Karabasan (987 puan)  
Merhaba, görüştüğüm biriyle araya mesafe koyduk şuan görüşmüyoruz.. rüyamda beni evine davet ediyor evine gidiyorum evde sadece o var daha önce evinde çektiği birkaç foto göndermişti evi lüks gözüküyordu ama rüyamda evi o kadar lüks değildi eşyalar yeni değildi ama genişçe, yerler filan mermer düzhün güzel ama eşyaları sanki 90’lardan kalma gibi bi evdi.. annesinin yatak odasına giriyoruz yatağı düzgünce örtülmüş krem renkli vs,  orda yüksekçe bi kanepe var eskiden öyle kanepeler olurmuş ya oraya oturuyorum.. sonra mutfağa giriyoruz sonra digorum ki ben ellerimi yıkamadım lavaboya gidebilir miyim? Bana metal bişey getiriyır aynayı görmeye boyum yetmez buna bas diye.. boyum kısa değil ama aynaları çok yukardaymış bende bi bakıyorum yüzümün yarısını görüyorum aa evet boyum yetmezmiş diyorum.. eve gelmeden önce de arabasına biniyorux diyoeum ki lastiklerin değişmesi lazım o sıra arabanın da bu uyarıuı verdiğini görüyoeum.. neyse evlerinin çevresi çok güzel yeşil ağaçlar parklar vs.. dışı beyaz krem bi bina ama yani rüyamda böyleydi.. hı bide o çok heyecanlı güler yüzlü masumcaydı.. bende baya mutlu hissediyordum rüyamda gülüyordum filan.. bide bana diyor ki annenin benim evlendiğim gün ile aynı gün evlenmelisin demesine şaşırdım diyordu..(ama annem gerçekte böyle bişey söylemedi hiç) rüyamın yorumu ne olabilir ki?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Birlikte çıkacağınız bu yolda bazı aksilikler olduğunu bilinçaltın sana söylüyor. Sezgisel yönün yani. Örneğin arabaların lastiklerinin sorunlu olması. Ve kendini bulma konusunda yine zorluklar yaşayacaksın bu ilişkide. Bu da aynalara bakamaman kendini görememenle ilgili. Kısmen mutluluk var ama zorlu süreçler de sizi bekliyor. Ev onun kişiliğini yansıtıyor. Ve bu durumu ona göre değerlendirmelisin.
+1 oy
Zehra123 Karabasan (987 puan)  
İnanamıyorum ne kadar güzel yorumlamışsınız her cümlede şaşkınlık içinde kaldım çünkü doğru.. ama son cümlenizi anlayamadım onun kişiliği ile ilgili..? Yani sizce olumlu mu olumsuz mu? Birde rüyaya göre genel olarak olumlu mu? Yani zorlu süreç sonrasında evine ulaşmamız temiz aydınlık bi ev, ama eşyalar sanki 90’lardan kalma gibi (eski değil kırık dökül de değil de lüks değil sadece).. bu rüyanın sonunu nasıl bağlıyorsunuz?
0 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Mesela evin durumu gösterdiği kadar lüks gelmiyor. Yani kişiliğini size yansıttığı kadar iyi değil aslında. Kendini mutlu gösteriyorsa örneğin o kadar mutlu değil. Ve 90 lar şunu gösteriyor olabilir. Çocukluğunda bir şeylere takılı kalmış olabilir. Yani rüyanda gördüğün evi onun kişiliği olarak düşün.

Beğenmene sevindim ayrıca.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 88 okuma
+9 oy
2 yorum 4.6k okuma
rhh 21 Aralık 2019 Rüya kategorisinde rhh Rüyakar (4.6k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
+14 oy
1 yorum 39 okuma
Hope 23 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 49 okuma
tubiko81 15 Haziran 2020 Rüya kategorisinde tubiko81 Karabasan (731 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 104 okuma
Sdf123 4 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sdf123 Karabasan (822 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (27.0k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 35 okuma
+7 oy
1 yorum 53 okuma
+14 oy
1 yorum 51 okuma
Güll1 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...