Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
191 okuma
Hope Rüya kategorisinde Rüyakar (2.6k puan)  
Rüyamda; dışarı çıkmıştım galiba annemin yanına gittim. Daha sonra annem ve ananem ile birkaç markete girdik. Ve annem ile eve döndük. Dönüş yolu çok hızlıydı. Birkaç saniye gibi.

Daha sonra kendimi dışarda gördüm. Bir olay oluyordu. Ve karnıma üç tane şey sapladılar. Üçgen şeklinde saplamışlardı ve tamamı karnımın içindeydi. Kan falan hiçbir şey yoktu. Canım da acımıyordu, sadece bıçakların görüntüsü midemi bulandırmıştı. Polisi falan aradılar. Önce polis sonra itfaiye ve en sonda ambulans geldi. Yerde yatarken neden en son ambulansın geldiğini düşündüm. Birde yerde yatarken daha görevliler gelmeden önce karnıma kimse bastırmıyordu. Neden kanamayı durdurmadıklarını, yardım etmediklerini düşündüm. Çevremdeydiler aslında. Ve birkaç kişi yarayı görmediklerini söyledi. Bu arada karnımda bıçaklar yoktu ve tişörtüm üzerimdeydi. Ama ben dışardan kan görüyordüm.

Daha sonra evdeydik. Ben tuvalete girmiştim. Ve büyük tuvaletimi yaparken düşünüyordum. Doktorlar bana ertesi gün yani 24 saat sonra öleceğimi söylemişler. Bunları düşünürken oturma odasından annem ile babamın seslerimi duyuyordum. Babam anneme bir şeyler söyledi ama annem cevap vermedi başta. Sonra annem sinirlenip; ailenin sorumluluğunu benim üstüme yıkmaya çalışıyorsun falan dedi. Bu arada bende büyük tuvaletimi yapmaya çalışıyordum. Heryer kaka olmuştu. Çamur gibiydi. Ve hala yapamamıştım. Suyla bacaklarımı ellerimi falan yıkadım. Daha sonra birden tuvalete babam girdi. Elim ile görmesin diye genital bölgemi tutmuştum. Daha sonra babama tuvaletteyim dedim oda pardon deyip çıktı. Bu arada hala birkaç saatim kaldığını düşünüyordum, ölmekten korkuyor ve istemiyordum, hem öbür tarafı çok merak ediyor hemde cehenneme gitmekten çok korkuyordum. Daha sonra en yakın arkadaşımla buluşmak son kez görüşmek istediğimi düşündüğümü hatırlıyorum. Bu arada hala tuvaletteyim. Ve nasıl öleceğim ki? 24 saat dolunca bir anda mı öleceğim diye düşünüp inanmak istemiyordum. Daha sonra tam klozetten kaltım ve galiba ellerimi yıkayacaktım ki aynada suratımı baktım. Sol gözüm kalın bir çizgi şeklinde kanlanmıştı, çizgi kıpkırmızıydı ve galiba üzerinde yumurtalıkların patladı falan yazıyordu. Acaba gözüm mü patlayacak diye düşündüm. Birde öbür tarafta annemi görebilecek miyim? Onlar burda olacak ve ben olmayacağım gibi şeyler. Daha sonra annemlerin yanına gittim. Ve galiba saat akşam 21.00’e geliyordu. Ve sanırım olay da 20.00 ‘de olmuştu. Annemlere yarın bu saatlerce ölmüş olacağım ne kadar garip değil mi diye sordum. Daha sonrada uyandım galiba. Uyandığımda inanilmaz rahatladım ve şükrettim. Kötü ve korktuğum bir rüyaydı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
seli Lusid Rüyacı (74.6k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba;
Adımlarınızı atarken yolunuza çıkan bazı taşlara dikkat etmelisiniz. Düşmenize sebep olan taşları kenara koyarak ilerlemeniz  ikili oynayan kişilerin maskelerini düşürecektir.
+8 oy
Likya Rüya Bilgesi (431k puan)  
Merhaba,

Kan rüyayı bozar. O yüzden rüyanız bir anlam içermiyor. Bu aralar bir şeylere kafanızı takmış olabilirsiniz. Bu durum rüyanıza yansımış. Bir şeylere karşı bıkkınlık ve yorgunluk hissediyor olabilirsiniz.

Sevgiler,
Hope Rüyakar (2.6k puan)  
Tamamdır, teşekkür ederiim:))
Likya Rüya Bilgesi (431k puan)  
rica ederim.

İlgili rüyalar

+11 oy
4 yorum 554 okuma
Elifesma2394 11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Elifesma2394 Karabasan (926 puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 51 okuma
Hope 11 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.6k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 43 okuma
Kama 9 Mart 2020 Rüya kategorisinde Kama Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 76 okuma
+8 oy
3 yorum 242 okuma
Elifesma2394 12 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Elifesma2394 Karabasan (926 puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 326 okuma
6 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+12 oy
1 yorum 76 okuma
Su gürcan 9 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Su gürcan Karabasan (875 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 92 okuma
5 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Nurgül   1 yazdı
+6 oy
1 yorum 144 okuma
dimit 9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 47 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 12 Ocak Rüya kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)   yazdı
+4 oy
161 yorum 1.3k okuma
mustafaharputi 3 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 120 okuma
Merve3434 29 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyakar (2.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...