Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
81 okuma
Ekru Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
Merhaba, rüyamda köydeyim ve köyden çıkmak üzereyim koyu mavi parlak bir arabaya binip yola çıkıyorum ama önümde eski beyaz arabalı biri daha var biraz zayıf esmer bir amca kullanıyor arabayı, arabanın üzerine birşeyler yüklemişler ikimiz de aceleyle sürüyoruz arabayı ama amca önden gittiği için hertarafı toz kaplıyor. Ben de yolu göremediğim için biraz yavaşlıyorum tozun biraz inmesini bekliyorum ki yolu görebileyim ama amca sanki bunu bilerek yapıyor, biraz ilerliyor sonra toz azalınca tekrar toz kaldırıyor. İki Üç kez tekrar edince geçmem gerektiğini düşünüp toz biraz inince önüne geçiyorum ama bana yetişip tekrar önüme geçmesinden de biraz korkuyorum o yüzden hızlı sürüyorum arabayı. Bu arada arabayı sürdüğüm yol toprak, biraz da yokuş ve cam kırıkları var, ama hiç sorun olmadan geçiyorum camlı yoldan. Amca da bir süre takip ettikten sonra başka tarafa yöneliyor ve geride kalıyor. Ben de devam ediyorum ama birden kendimi uçuyor buluyorum yokuş yukarı dağa doğru ilerliyorum (ilerlediğim yerler biraz kuru toprağın rengi beyaz-sarı tonlarında, gökyüzüne bakıyorum mavi güneşli bir hava) , bazen ayaklarım yere değiyor, bazen hızlanıyorum, bazen yükseliyorum. Önüme birkaçtane dik kayalardan oluşan yüksek yerler çıkıyor hızlanarak ama bir yandan da kayaya yakın bir şekilde uçuyorum. Bağzı yerler biraz daha düzlük ama ileriye doğru yanyana derin,uzun  çukurları var. Çukurların birleşim yerlerinden, en yüksekte kalan tarafta uçmaya çalışıyorum ama tepe kısımları biraz sivri olduğu için hizada kalmakta da biraz zorlanıyorum. Uzunca bir süre uçuyorum sonra karşıma etrafı dik kayalarla çevrili  bir alan çıkıyor ama ara ara yarısı açık geniş bir alan, duruyorum orada, sonra yanımda birkaç kişi daha oluyor ve geldiğim tarafa tekrar dönüp bakıyorum, etrafıma göz gezdiriyorum, geldiğim tarafta uyuyan iki tane çita var çok korkmuyorum yanımdakiler  biraz tedirgin sadece, meğer gece burada kalmayı düşünüyormuşuz. Çözüm yolu düşünüyorum, içimden burada bir araba olsa en azından onda kalsak diye geçirirken bir araba beliriyor ortada beyaz renkli transit gibi. Tam rahatlıyoruz kalacak yerimiz var derken biri arabanın içine bakmaya gidiyor ama arabanın içinde de uyuyan biri yavru iki tane çita var bu defa da onları çıkarmaya çalışıyoruz ve sonunda da çıkarıyoruz, birtanesi saldıracakken hemen kapıları, camları kapatıyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+6 oy
Likya Rüya Bilgesi (442k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bulunduğunuz yerden ayrılma istiyor olabilirsiniz. Hayatınızda bir takım değişilikler yapacaksınız. Bu değişiklikler iyi yönde olacak gibi görünüyor. Manevi bir yükselişiniz olacak. Bekarsanız hayırlı bir kısmet karşınıza çıkabilir. Bulunduğunuz ortamdan farklı bir çevreye girebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız iş hayatınızla ilgili bir başarı yakalayabilirsiniz. Sizin hayatınızla özetle çok büyük bir değişilik olacak. Rüyanız olumlu ve hayırlı.

Sevgiler,
Ekru Rüyazede (1.2k puan)  
Teşekkürler:)

İlgili rüyalar

+4 oy
5 yorum 97 okuma
+2 oy
1 yorum 47 okuma
emreemre2525 5 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde emreemre2525 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 228 okuma
Simay 19 Mart 2020 Bilgi kategorisinde Simay Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+14 oy
2 yorum 127 okuma
Sonsaglikbukucu 28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Sonsaglikbukucu Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 94 okuma
Adams 7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (7.3k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 79 okuma
Yaren1989 25 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (34.4k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 90 okuma
6 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Pınar   yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
+5 oy
2 yorum 92 okuma
12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+4 oy
3 yorum 100 okuma
Yaren1989 19 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (34.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

574 Aktif
2 Üye ve 572 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8992
Dün : 28523
Toplam : 31350086
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...