Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
105 okuma
Zeyzey Rüya kategorisinde Rüyazede (1.3k puan)  
Rüyada ölmüş babaannemi gördüm.Camideydik tüm akrabalar vardı o da oraya geliyordu.içeri giriyordu ona sımsıkı sarıldım.Sonra o bizimle gelmedi biz babamla amcamlar ile oradan ayrıldık.annem yolda zürafa yedim orada diyordu.haram mı acaba diye bi panik olmuştu.
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Teşekkür zeyzey, şimdi sen de başka rüyalara yorumlar yazıp puanını artıya geçirebilirsin.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+7 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Zürafa bir çok anlama gelebilir. Geniş bakış açısı olabileceği gibi dikkat çekme, veya istenmeyen bir işe kalkışma da olabilir.

Yediğine göre bir şeyi gördüğü halde görmezden gelmeyi tercih etmiş olabilir. Bu da onda vicdan azabı yaratmış ve siz de bunu sezginizle hissetmiş olabilirsiniz.
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
babaanneniz yerinden memnun demekki, sizinle o yüzden gelmemiş, anneniz ise zürafa yediğini söylüyorsa yaptığı bir işte yanlış yaptığına dair bi şüphesi vardır.
+2 oy
Zeyzey Rüyazede (1.3k puan)  
Acilen yorum lazım ama puanım yok bakar mısın rica etsem.Rüyamda bir şehirdeyim Amcam yengem arkdaşlarım var.ben bi tura katılacağım ailemle kahvaltı yapıp.Kahvalrı için bir yere gidiyoruz kahvaltılıkları ünlü beğendiğim bi oyuncu vardı garson o ona veriyorum o da eşyaları alırken elimi tutuyor.Sonra yerde kanlar gördüm bi anda kemikleri gözüken çürümüş etli bi kçpek geldi tam bana saldıracakkken o adam ağzını tuttu ben de tam kaçarken uyandım.
Ben gerçek hayatımda haftaya bu ile gidicem bi tur ile.Acaba gitmememi gösteren bir rüya olabilir mi yoksa sadece endişelerimimi mi ifade ediyor
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
düşüncede belirttiğin rüyaya içindir.endişelerini göstereceği gibi zayıf ama kötü düşünceleri olan  asabi biriyle tartışma ihtimalinide gösterebilir.
+1 oy
~Angel~ Rüyakar (2.6k puan)  
Rüya tabircileri, rüyada ölmüş birisini görmenin, hayırlı kazanca işaret ettiğini ifade ederler. Bunda dolayı kişinin kazancı, onun huzurunun daha iyi olmasını sağlayacaktır. Saadeti yerinde olan kişinin, maddi anlamda refaha kavuştuğu gerçektir. Rüyada ölmüş birini sağ görmek konusunda alimler, korkulmaması gerektiğini ifade ederler.
 Ölünün, rüya içerisinde hali (gülmesi, ağlaması, çağırması) rüyanın akıbetini gösterir. Kişinin rüyasının nasıl yorumlanacağı, ölünün haline göre değişir. Ama genel anlamda ölü görmek, hayırlı rızka, maddi kazanca ve huzura işaret eder.
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Harika, çalışmalara başlamışsın. Biraz puan topla evet.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 45 okuma
Zeynep türkmen 19 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Zeynep türkmen Karabasan (809 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 92 okuma
+9 oy
2 yorum 86 okuma
+7 oy
3 yorum 82 okuma
cilek 21 Haziran 2019 Rüya kategorisinde cilek Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 84 okuma
saga 4 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde saga Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 80 okuma
+2 oy
100 yorum 293 okuma
mustafaharputi 30 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 121 okuma
+16 oy
93 yorum 3.1k okuma
+5 oy
1 yorum 62 okuma
ucelerr 8 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde ucelerr Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 61 okuma
31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Şule   1 13 34 yazdı
+10 oy
1 yorum 111 okuma
Tabir-i Rüya 15 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Tabir-i Rüya Rüya Tabircisi (9.8k puan)   yazdı
+11 oy
4 yorum 436 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...