Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
185 okuma
Tezcan Rabia Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
rüyamda hasta gibi bişey oluyodum ve iyileşmek için acı yoğurt yiyodum hertarafta saç var idi ve ne olduysa bu rüyadan sonra oldu ve hayatımın büyük kısmı değişti ben hala ne olduğunu anlayamadım yardımcı olurmusunuz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+4 oy
 
Bir kapı vardı arkasında askerlerin olduğu bir alan gibiydi kapiyi çalıyordum  aciyordular ama iceri giremiyordum suratıma kapaniyordu  bunun anlamı ne olabilir
Simge Rüya Bilgesi (129k puan)  
Bunun için ayrıca bir başlık açmalısınız.
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
hayırlara vesile olsun
+4 oy
 
Neden bilmiyorum rüyamda çatıdayız galiba ama net değil.Apartman ışıklığı olurya dairelere ışık gelsin diye yada pencere açmarlar hava gelsin diye onun en üst katındayız demekki orası çatı ve havalandırmanın üstü kapalı değil.  oğlumla oradayız.Küçük bir havalandırmaymışki oğlum kenarında oturup ayağını karşı duvarın iç kısmına dayaya bildiğini keşfediyor .boşluğun içine girip ayağını uzatmış oturur pozisyonunu deniyor ve Nasıl oluyorsa ayakları karşıya yetişmiyor ve büyük bir şaşkınlıkla aaa düşüyorum diyor ve karanlıkta gözden kayboluyor hiç düşme sesi ve çığlık duymuyorum.Hemen apartmanın merdivenlerini üçer beşer üçüncü  katta inip eşine haber veriyorum oda nedendir bilmiyorum gidip başına bir bant bağlıyor ve evde 3 yaşındaki torunumun üzerine kapıyı çekip peşimden geliyor(daire onların katı ve oturdukları ev gibi)ama bina bemim oturduğum bina gibi)Zemin kat yarı bodrum ve orada iki erkeğe rastlıyorum.Hemen apartman boşluğuna gitmem gerektiğini oğlumun düştüğünü söylüyorum aldırmasalarda giriş yönümü gösteriyorlar eğilip dört ayak üzerüne dar bir yerden geçmeye çalışırken uyandım.Hiç bir bağırma ağlama imdat sesi duymadım arkamda gelimim biz nereye gidiyoruz bizi burda kesseler limsenin ruhu duymaz duygusuyla bir yere varamadan uyandım
+2 oy
Kahin Rüya Ustası (54.9k puan)  
Rüyanız bir işaret ve uyarı rüyası gibi duruyor. Bu sıralar değer verdiğiniz bir şeyi kaybetme riski var. Dikkat ederseniz iyi olur.
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
güzel yorum gerçekten
+2 oy
 
Eşimbenitelefonla arayıp eve gelmeyeceginibirini sevdigini söylüyor okişiyleanlaştıgını birbirlikteligi oldugunu söylüyor kaynım bana söylemek istemiyor yoldan geçen kadın topluluklardan birie tanıdıkbirine söyleyince  bana inanmayıpgülüyor  aglayarak uyanıyorumsenelerimdiye
+1 oy
denizdenizdeniz Rüyazede (1.1k puan)  
Rüyada kendini hasta olarak görmek İslami açıdan oldukça hayırlıdır. Üzüntü ve tüm sıkıntıların sona ereceğine işaret edilen rüya sahibi için bol kazançlı günlerin yakın olduğuna işaret eder

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 40 okuma
Yağız g. 14 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Yağız g. Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+13 oy
6 yorum 333 okuma
+4 oy
1 yorum 169 okuma
Misafir 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Uzman Yorumcu (33.0k puan)   yazdı
+151 oy
170 yorum 81.9k okuma
+7 oy
8 yorum 130 okuma
+14 oy
1 yorum 51 okuma
Güll1 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+18 oy
2 yorum 43 okuma
Hurreemm 24 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Hurreemm Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
Aslhnn 6 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Aslhnn Karabasan (809 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 50 okuma
Hypnos 29 Haziran 2020 Bilgi kategorisinde Hypnos Rüya Bilgesi (162k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...