Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
53 okuma
Katerima Rüya kategorisinde Rüyazede (2.1k puan)  
Rüyamda sevgilimle benim bir grubumuz vardı Kızlı erkekli biz de dahil toplam dört çifttik .birbirinin devamı olan rüyamı iki part halinde görmüş bulunmaktayım birincisiyle başlayalım :bu dört çift ,iyi arkadaşlardı neyse ben yemeğe gitmiştim .sevgilimi bekliyordum restoranda eski sevdiğim vardı öyle mafya tipli bi adam gibiydi bana dönüp sen benim olacaksın gibisinden laf attı ben de sinirlendim defol git gibi bi şey dedim sonra sevgilim geldi restoranda bi şeyi bahane ettim çıktık ordan sonra ona olanı biteni anlattım tatile gidelim dedik kafamız dağılsın diye sonra bu üç çift arkadaş da bize katıldı başta her şey güzeldi sevgilim beni koruyor kolluyor o çocuğun  bulmasını istemiyordu beni bunun için de bazı önlemler almıştı kızlardan birini hep tetikte bırakırdı sonra  kız kıza  TAtil yerinde eğleniyorduk erkekler sohbet ediyordu yüzmesini bitiren sevgilisinin yanına geliyor güzelce zaman geçiriyor sonra bi daha eğlenceye dalıyordu .Bir gün bu eski sevdiğim de teknesiyle geldi önümüze Demir attı sevgilim hem korktu hem de beni yanından ayırmamaya başladı .Neyse bir gün o böyle biz yüzerken yaklaştı bana gene benim olacaksın dedi gitti .ben tabi tir tir titriyorum .Sonra sevgilim koştu sakinleştirdi beni bir part böyle diğerinde de kaldığımız yerde Antalya’da sizin eviniz mi vardı aa diyen bi tanıdıkla karşılaşıyorum ,sonra konuşuyoruz kadınla en  güzel yemekler burada pişer çok şanslısınız diyor filan sonra sevgilimden izin alıp kızlarla yüzmeye gidiyoruz eğlenmeye ama izliyor o da ne yapıyorum diye saçlarını uzatmış işte neyse sonra kızlarla kaldıraç diye bir yeri var tatil merkezinin oraya çıkıyoruz bunlar ısrar ediyorlar atla atla diye zorla kabul ediyorum sonra kaldıraçı bi çekiyorlar çimenlerdeyim ,bir zıplıyorum yoldayım bi daha zıplıyorum denizdeyim .Sevgilimi arıyorum etrafta nerede diye işte erkeklerden biri diyor sonra ben gidiyorum yanına bi soğuk bana ne oldu diyorum hani çıkmayacaktın o kaldıraca diyor özür diliyorum ya seni bulsa filan diyor Ben söz ay ışığında seninle atlayacağım oradan diyorum böyle yapma diyorum istemez gibisinden surat asıyor ama bulamadı diye seviniyor şekilde sarılıyor bir kere ama hala küs ben de kızıyorum çıkıyorum o kaldıracın olduğu yere yürüyorum yolda etler var elimde mavi etler onları dolaba atıyorum bazıları dağılıyor pembe olanlar da var neyse asansöre biniyorum bizim liseden bi erkekle karşılaşıyorum uzaktan sonra üst kata çıkıyorum 16.katta kaldıraç asansörden iniyorum bi fitnessçı bayan var o yardımcı olacak sonra bi hocamı görüyorum Mardin Yalıka mı ne atanmış tebrik ediyorum sen diyor ben kendimi anlatıyorum hayırlısı diyor görüşürüz Hocam diyorum görüşürüz diyor sonra kadın elimde telefonu görünce bununla atlayamazsınız diyor ben de ne yapacağım burda bıraksam diyorum mesuliyet kabul etmeyiz diyor tam ne yapacağımı düşünüyordum uyandım .

Dipnot:eski sevdiğim dedim çünkü sevgili olmadık hiçbir zaman ama ben önceleri sevmiştim ,unutamamışlığım yok kendi kararımla görüşmeyi kestim merak etmiyorum ve en önemlisi duygum da umrumda da değil böyle bi rüyayı bu bakış açısına göre yorumlarsanız sevinirim olan bu çünkü teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (138k puan)  
Rüyanın altına not düşmeniz iyi olmuş :) eski sevgiliyi her noktadan korku şeklinde çıkarmışsınız ama umrunuzda olmamasına sevindim . Yeni sevgili ye sizi koruma rolü vermişsiniz sanki , rüyada farklı yerlere zıplamak bir çok konuda başarıdan başarıya koşacağınıza işaret sanki ama sevgilinizin zaman zaman buna yön vermeye çalışmasına tanık olacaksınız bu şimdilik sizi rahatsız etmeyecek gibi görünüyor ki bazen gücünüzü doğru yönlendiremeyeceksiniz size yol gösterici olacaktır .
Katerima Rüyazede (2.1k puan)  
Teşekkür ederim okuyup mantıklı bir analize ulaştığınız için
kuzgun Rüya Bilgesi (138k puan)  
☺️ rica ederim

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 71 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (22.4k puan)   yazdı
+13 oy
1 yorum 81 okuma
+1 oy
3 yorum 39 okuma
30 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Semih   yazdı
+4 oy
2 yorum 62 okuma
Yaren1989 1 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (28.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 70 okuma
Yaren1989 27 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (28.8k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 93 okuma
9 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 94 252 yazdı
+6 oy
1 yorum 68 okuma
3 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Muharrem   1 1 yazdı
+11 oy
6 yorum 119 okuma
Simge 27 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (125k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 37 okuma
+11 oy
1 yorum 36 okuma
+4 oy
1 yorum 63 okuma
+6 oy
3 yorum 85 okuma
yaralıkelebek 30 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yaralıkelebek Karabasan (817 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

160 Aktif
2 Üye ve 158 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1548
Dün : 23727
Toplam : 25935478
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 57 e
  2. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 39 e
  3. sokcu sokcu - 36 e
  4. Tellitoka Tellitoka - 26 e
  5. Moonlightbae Moonlightbae - 22 e
  6. Hypnos Hypnos - 21 e
  7. Mine Kızılaslan Mine Kızılaslan - 19 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...