Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+19 oy
213 okuma
Seda Rüya kategorisinde Karabasan (850 puan)  
yeniden kategorilendirildi
Rüyamda erkek arkadaşımın evindeyiz annesi var saat gece 11.30 erkek arkadaşım beni eve birakcagini  söylüyor anneside kalsın burda nolcak diyor yastık veriyor çarşaf veriyor erkek arkadaşım aynı evde nasıl kalcaz diyor olsun nolcak biriniz burda biriniz diğer odada kalcak diyor erkek arkadaşımın 2 tane ablası var bende düşünüyorum tuvalete diye kalkar görürüz birbirimizi filan diye orda kalıyorum heralde sonraonların köye gitmişiz benim ailem ve onun ailesi hepimiz gidiyoruz gittik orda oturduk bir yeşillik alanda onların köyle alakası yok ama yeşillik başka bir yer

sonra başka gün oluyor sanırım bu sefer annemle gidiyoruz hep beraber yine yeşillik bir alan da yürürken erkek arkadaşımı çağırıyorum birşey soylicem diye ondan sonra biraz geriye gidiyoruz orda konuşuyoruz sen annene söyle benim anneme demesin önceden geldiğimizi diyorum sende zaten söylemedi ki başka birşey dedi diyor sonra erkek arkadaşımın arkasından annem çıkıyor noldu sen mi böyle plan yaptın diyor ikimizde yoo annesi yaptı filan diyoruz sonra yürümeye devam ediyoruz bir yere gidiyoruz bir tane ev var 2 katlı üst katına çıkıyoruz küçük bir balkon var ama hepimiz ordayiz sonra bir kovanın içinde kuş gibi değişik bir canlı var çok fazla ama sonra ben anneme veriyorum veya annem bana onu veriyor birşey söylüyor sonra toplu bir yemek yeniliyor hazırlıyoruz filan çok kişi var yemek yiyoruz sonra annemin verdiği şeyi veya başka birşeyi ben bide yanımda biri var onunla beraber götürüyorum bir tane apartmana geliyoruz yeni yapılmış belli tozlu filan giriyorum bırakıyoruz evde dizili değil karışık yani yeni taşınılıyor ama kimin evi bilmiyorum bizim gibi ama bilmiyorum yana biri taşınıyormuş oda birşey getirmiş verdi bize kadın türk gibi adam yabancı sanki sonra biz tekrar gidiyoruz arabalara biniliyor ben erkek arkadaşımın  arabaya bindim annesi sen öne otursaydin dedi olsun dedim ben oturdum arkaya arabayı erkek arkadaşım yada başkası kullanıyor sonra diğerleri de traktörün arkasında kasa oluyor ya onun gibi büyük birşeyde gidiyorlar biz onları geçiyoruz filan böyle bir rüya gördüm anlamı nedir
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Bütün yorumcuları etiketlemişsin. :) Garantiye alayım işi dedin sanırım.
Seda Karabasan (850 puan)  
Evet biri görmezse diğeri görsün dedim :)
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Zekice. :) yorumlayan olmazsa yorumlarım o zaman.
Seda Karabasan (850 puan)  
Tamam yorumunuzu bekliyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+12 oy
Likya Rüya Bilgesi (431k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Çok kısa yazmak istiyorum. Rüyanın geneli aynı anlama geliyor. Yakın zamanda erkek arkadaşınız size sevinçli bir haberle gelecek. Ya ilişkinizi evliliğe taşıyacaksınız yada bu ilişki çok uzun süreli ve güzel olacak.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler,
Seda Karabasan (850 puan)  
Çok teşekkür ederim amin inşallah :)
Likya Rüya Bilgesi (431k puan)  
ben bu şekilde hissettim :) hayırlısı olsun.
Seda Karabasan (850 puan)  
Teşekkürler :)
Likya Rüya Bilgesi (431k puan)  
rica ederim.
+13 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (186k puan)  
Merhaba,

Modern kayınvalide,geleneksel anne karakterleri var rüyanızda.İlişkinize müstakbel kayınvalideniz hem şu an hem de evlilik sonrasında en büyük destekçiniz olacak.Siz de ona karşı aynı şekilde hürmette kusur etmeyeceksiniz.Ancak kendi ailenizden kültürel bir kopuş olacak ,yaşantınız biraz değişecek.

DAB,

Selamlar.
Seda Karabasan (850 puan)  
Çok teşekkür ederim :)
+12 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
birincisi sevgilinizin annesi sizin hakkın olumlu düşünüyor yada  düşünecek yastık ve çarşafta aynı işareti verir.siz oldukça akıllıca ve planlıca hareket ediyorsunuz gerçekte de böylemisiniz bilmiyorum evine gitmeniz sizin evliliğe sıcak bakacağınıza alamettir. kuşlarıda içinizdeki heyecana yorumluyorum. arabaya binmeniz tedbir gayrettir. belki bir davete gideceksiniz. yalnız bence siz sevdiğinizden daha aktif görünüyorsunuz. daha istekli ama kontrollü duruyorsunuz.
Seda Karabasan (850 puan)  
Çok teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+19 oy
1 yorum 113 okuma
+17 oy
2 yorum 96 okuma
+21 oy
7 yorum 137 okuma
+29 oy
10 yorum 216 okuma
+16 oy
3 yorum 154 okuma
+18 oy
2 yorum 111 okuma
Sekerrr 28 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Sekerrr Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+22 oy
1 yorum 85 okuma
Aysesultan 8 Mart 2020 Rüya kategorisinde Aysesultan Karabasan (867 puan)   yazdı
+16 oy
1 yorum 113 okuma
+21 oy
5 yorum 150 okuma
+14 oy
2 yorum 89 okuma
Parzival 16 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...