Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
76 okuma
Eyja Rüya kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)  
Dün gece bir durum ile ilgili "kendimi tekrardan ödün veremeyecek bir durumda bulacak mıyım?" diyerek niyet edip uyudum. Rüyamda biri, saçlarımı bir çırpıda makasla kesmiş. Saçlarımın biçimsizliğini kapalı olan televizyon camından gördüm. Moralim bozuldu ve "off ben ne yapıcam şimdi bu saçlarla" diyip durdum. Saçlarımın önü, arkalara göre uzundu. Düzelmez daha diye ümitsizliğe düştüm. Hatta en başında saçlarımın erkek modelinde kesildiğini düşündüm ama saçlarımı düzeltince o biçimsizlik çıktı ortaya. Kafamda saçlarımın önünü kısaltıp, diğer kısa saç tutamlarıyla eşitlemeyi düşündüm. Emin değilim ama rüyamda o saç tutamlarını kısalttığımı ve saçlarımı düzleştirmiş olduğumu gördüm. Emin değilim dedim çünkü bu rüyamda kafamda oluşturduğum bir çözüm de olabilir ve saçlarımın son hali rüyamda gözlerimin önüne geldi. Ama sonunda sonucu kötü olmadı çözümü olan bir durumdu sadece saçlarım son haliyle (düzgün ve düzleştirilmiş) yanaklarımın bitimine kadar geliyordu. Uzunluğu bana göre biraz kısaydı. Reel hayatta da kullanacağım bir uzunluk değil ama dediğim gibi rüyamda çözülebilecek bir sorundu. Şunu da ekleyeyim: saçlarımın son halinde sanki arkalar biraz uzamıştı bu yüzden saçlarım biçimli halinde yanaklarımın bitimine kadar geliyordu. Kıyafetlerimin rengini görmedim ama sanki pembe kıyafetler tercih etmişim gibi hissediyorum.

Sanki şu anda ödün veremeyecek bir durumdayım da sonucunda böyle durum olmayacakmış gibi...
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
Bu rüyanı güzel bir zamana bırakıyorum bugün içinde.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (894k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bence sen kendi rüyalarını epey çözmeye başladın. Ki en doğrusu da budur aslında. Bizler sadece kendi çözümlerinize destek olacak soruları ve yönlendirmeleri yapabiliriz.

Birinin saçını kestiğini görmek iki anlama gelir psikolojik olarak. Ya azalmış bir güç duygusu yaşadığını gösterir ve adaletsizce eleştirildiğin anlamına gelir.

Ya da yeni bir başlangıç ve kendini istemediğin bazı yönlerinden arındırdığın anlamına gelir.

Rüyana bakacak olursak sanki birinci durum daha etkin olabilir ama sen hangisini daha doğru buluyorsan kabul edebilirsin.

Gözlük meselesine yorumuna da katılıyorum bu arada. Bakış açısı ile ilgili şeyleri simgeliyor.
0 oy
Eyja Rüyakar (3.3k puan)  
Tamamdır :)
Rüyamda şöyle bi detay da vardı onu eklemeliyim.
Gözlüğümü takmışım ama burun kısmı tam oturmadı. Reelde kullandığım gözlüğün burun kısmı bombeli olduğu için rüyamda burun kısmına değiyordu bu yüzden beni rahatsız etti. Sanırım reel hayatta bu konuyla ilgili iyi ve doğru bir bakış açısı seçemiyorum.

İlgili rüyalar

+10 oy
2 yorum 58 okuma
+5 oy
3 yorum 76 okuma
saga 1 Şubat 2020 Tabir kategorisinde saga Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 32 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 84 okuma
sedax1 15 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 94 okuma
Eyja 27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 68 okuma
Eyja 30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 82 okuma
Eyja 11 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 105 okuma
Eyja 25 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+6 oy
8 yorum 134 okuma
+6 oy
3 yorum 55 okuma
Bufalo 13 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Bufalo Rüyakar (5.5k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 41 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...