Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
960 okuma
coyote Rüya kategorisinde Rüyakar (5.5k puan)  
Rüyamda evin içindeydim. kapıdan dışarı çıktım ve bir kızla karşılaştım. elinde eroin vardı bahçede ailem oturuyordu. Evde eroin olmasını garipsediler ve polise haber verildi. polis gelmeden önce biraz o kızla biraz ayırdık ve kullandık. poşeti kızın zihinsel engelli erkek kardeşine verdik. çocuk çöpe attı. dışarıda pek çok arkadaşım evin önündeki yolda yürüdüler. sonrasında  evin üst katına çıktım. ablamın odasında benim kuşlarımın kafesinin önünde bir ağaçkakan vardı, odanın camından girmişti. rengârenkti. ısrarla kafese girmek istiyordu. onu göndermeye çalıştım kendi renklerine uygun yerlere saklandı en sonunda kafese girdi . kafese baktığımda pek çok hayvan vardı. biri mavi biri sarı 2 dev kanarya, 2 karga, fareler, hamster,deniz sürüngenleri, 3 serçe, türünü bilmediğim başka kuşlar, yavru pelikan, akvaryum temizleyen bir böcek ve yengeç vardı. kafesi görenler "nuhun kafesi bu" diyip güldüler. onlara mecburen bakmam gerektiğini fark ettim. 3 katlı kafes alıp onları yerleştirdim. sonrasında hayvanlara taksi çağırdım barınağa gönderecektim. taksinin üstünde 2 yazıyordu. eroin kullandığım kız taksici ile birlikte geldi.hayvanları ona teslim ettim. kendi hayvanlarım da içindeydi onları aldım ( yuvası dağılan 3 yavru kırlangıç bakıyorum gerçekte onları aldım). kırlangıçlarımı alırken benimle kalmak isteyen hayvanlar olabilir dedim. kabul etmedi. kargaları sahiplenmek istedim. doğada özgür daha mutlu olurlar dedi. ben onlara kafeste bakmayacağımı söyledim. ve biri gri-siyah öteki siyah-beyaz 2 karga aldım. deniz sürüngenlerini almayı istemedim. rüyanın başında gelen ağaçkakan ısrarla o kızla gitmiyor evde saklanıyordu. en sonunda onu da kafese aldım. rüyanın başında teyzemle annem konuşuyordu. teyzemin kocasıyla sorunları vardı. kocası rüyamda teyzeme güvenmiyordu. ağaçkakan barınağa gitmeyince ailemden o kuşa bakmak için izin istedim ve uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+8 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bir çok şeyden sorumlusun. Rüyanda da gerçekte de. Bu sorumluluklar seni bir şekilde buluyor. Ama bunlar bulurken dikkatinin yani enerjinin bu dünyaya değil de başka bir algıya kaydırmanla ilgili. Sonuçta başında kullandığın eroin bunu gösteriyor. Ayrıca yol arkadaşın da var veya olacak.

Güzel bir rüya. Her canlının enerjisi, hayvanın erkini kabul eden bir yapısı var rüyanın. Sorumluluk almak büyücü işidir.
coyote Rüyakar (5.5k puan)  
Yorumun için teşekkür ederim.
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Rica ederim. Bir yandan güzel bir yandan dikkat etmek gerekiyor evet.
0 oy
coyote Rüyakar (5.5k puan)  
Evet çok fazla sorumluluğum var ve bu durum rahatsız edici, yıpranmış hissettiriyor. Sorumluluk sahibi olmanın getirisini bilmesem dayanılmaz olurdu :D
+5 oy
Ruyaninmeali Astral Gezgini (111k puan)  
Rüyada Keklik Aldığını Görmek
Rüyada keklik almak, kişinin karşı cinsten birine gönlünü kaptıracak olmasına alamet eder. Ancak genellikle bu kişinin uyumsuz, geçimsiz ve zorluk çıkaran bir kimse olacağı anlamına gelmektedir.
+5 oy
Ruyaninmeali Astral Gezgini (111k puan)  
Rüyada Keklik Beslediğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında keklik beslediğini görmesi yakın zamanda çocuk sahibi olunacağına delalet etmektedir.
+4 oy
Ruyaninmeali Astral Gezgini (111k puan)  
Rüyada Keklik Avladığını Görmek
Rüyayı gören kişinin devlet kapısında beklediği bir işinin olacağına ve bu olayın kendisini çok mutlu edeceğine delalet eder.

İlgili rüyalar

+17 oy
2 yorum 58 okuma
+11 oy
1 yorum 102 okuma
coyote 15 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde coyote Rüyakar (5.5k puan)   yazdı
+24 oy
17 yorum 474 okuma
Hicaz 15 Temmuz 2019 Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (40.4k puan)   yazdı
+19 oy
5 yorum 243 okuma
Karga 14 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 76 okuma
+1 oy
2 yorum 21 okuma
Yildirim42 28 Kasım Rüya kategorisinde Yildirim42 Karabasan (158 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
+11 oy
1 yorum 61 okuma
Esparrow 30 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Esparrow Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 50 okuma
Barannnn 3 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Barannnn Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
40 yorum 310 okuma
mustafaharputi 14 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 127 okuma
Deniz 18 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 64 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

422 Aktif
3 Üye ve 419 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12243
Dün : 22868
Toplam : 31428910
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...